"Подслушан" разговор

  • 2 893
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Не вярвам нито в чудодейната сила на червения конец, нито в прехвърлянето на енергия чрез допир. Wink

# 16
  • Мнения: 6 164
Ъ-ъ-ъ...
Аз се чувствам малко като в "Зоната на здрача" в тази тема, но...
Не допускаш ли, че израза "зарежда с енергия" го е използвала метафорично?! newsm78 Че то едно бебе това и прави - отпуска те, успокоява те, умилява те...
Когато сина ми спи по-дълго, започвам да се потискам, особено ако в момента нещо ме мъчи и го мисля някой проблем... Започва да ми липсва и събуди ли се, щом го гушна и тъгата ми изчезва и проблемите и съм буквално "презаредена" от полжителните емоции, които детето поражда в мен.
Може би това е имала предвид жената, не виждам нищо тревожно. А пък и не вярвам в такива неща.

# 17
  • Мнения: 516
И аз като Misty смятам, че не си доловила точния нюанс на думите. Децата винаги зареждат с положитерна енергия. Но това не значи непремено, че ги използваш като енергиен вампир.

# 18
  • Мнения: 4 447
Кофти лелка, даже гадна Яжка.

Всеки е свободен да вярва във всичко, аз не на всичко вярвам, но да, бебетата зареждат с позитивна енергия, и вярвам в този енергиен вампиризъм, което е точното определение. Има хори, които умеят да го контролират, други го правят без да искат, ама лелчето определено знае какво прави ooooh!. Случвало ми се е да се чувствам като пребита, не спала цяла седмица, след 15мин разговор с човек, който ме ползва да се разтовари, като уж споделя разни нормални неща от живота.

А това с бебетата е отвратително.

# 19
  • Мнения: 2 197
Има ли значение какво си мислят трите дена в болницата акушерките и за какво ти държат бебето? Важното е да го изпишат здраво и след това сте си в къщи. То ако става на въпрос и науката етология явно има доста почитатели, но това не пречи да са си глупости. Ако някоя нещастна акушерка се е "зареждала" от бебето ми - да е жива е здрава.

# 20
  • Мнения: 3 521
Бих била изключително щастлива, ако знам, че детето ми е помогнало ДОРИ на един единствен човек през живота си...пък било то и да си презареди батериите Rolling Eyes.

# 21
  • Мнения: 3 423
На Библиотеката в кафето
хубаво ли бе поне фрапето?
Бабите не ги мисли, може и
да са те провокирали. Преди
време една моя приятелка ми
разправяше истории от моргата.
Докато около нас се разчисти теренът.

# 22
  • Мнения: 2 891
Това ми напомни един френски филм - нещо фантастика си падаше..

Та там дойде жена от друга планета и единствено бебетата на нашата земя се разбираха с нея, тя можеше да приема космическата енергия и сигналите от нейната си планета единствено чрез допира си с бебе.
Беше много мило и очарователно поднесено...

А за фонтанелите се носят такива слухове във всемира.

Гледах ги и аз. Всички ставаха добри покрай нея. Говореше си с дърветата и т.н. Май за него става дума  Thinking

# 23
  • Мнения: 17 407
Ами радва се на бебетата жената. Какво по- хубаво от това!

# 24
  • Мнения: 3 146
Според мен пък, подобно отнвошение е направо отвратително! Не всеки може и трябва да е акушер! Извинете, дали вярвате в енергийния вампиризъм или не, не е от значение, но подобно извратено отношение към бебетата е просто гнусно! Да не говорми за културата на тази жена, която, очевидно, е по-суеверна от здравословния минимум. Бихте ли поверили на такъв човек детето си, ако имахте избор. Аз не.
Освен това, тази жена прави явно с бебетата всичко друго, освен да им се радва!!!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 576

Гледах ги и аз. Всички ставаха добри покрай нея. Говореше си с дърветата и т.н. Май за него става дума  Thinking

За дърветата не си спомням, двете и момчета дойдоха да я търсят и си тръгнаха със земни момичета.

Френски нежности, какво да ги правиш...

А за фонтанелите съм чувала истории, че през тях бебетата приемат космична енергия и познание. И сега да не ми наскочите, само препредавам информация. Naughty

# 26
  • Мнения: 3 782
Звучи ми извратено заради начина, по който жената гледа на бебетата. Като някаква по-силна форма на "червен конец" Sick
Съгласна съм, незнам животът стана много гаден. Вместо да гледат да те заредят с положителни емоции,то нещата отиват към надолнището...
Наистина може да се зареждат от бебоците, тоест сигурна съм,ама да ги прегръщат, за да им предават своята отрицателна енергия, незнам звучи  Sick

# 27
  • Мнения: 2 891
Сервитьорите носят чиниите с най-вкусни ястия, сякаш са от пластмаса. Лекарите не дават гаранции, защото пациентите не са микровълнови. Невероятно е, но е факт, че в професията си, хората претръпват и забравят емоциите.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 605
Звучи ми извратено заради начина, по който жената гледа на бебетата. Като някаква по-силна форма на "червен конец" Sick
Peace

# 29
  • Мнения: 2 673
 има енергийни вампири навсякъде

Общи условия

Активация на акаунт