как бебетата понасят стреса от градския шум

  • 1 137
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Не й пречи. Стряска се само когато мине някой голям камион.

# 16
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И на Вики не му пречи, освен моторите, но после пак бързо си заспива... и моето мнение, че свикват с шумовете  Peace Живеем на оживена улица и съседите ни не са тихи... а на колко купона е спал без проблем  ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 047
  Аз се дразня от шума повече от дъщеря ми. На оживен булевард, постоянно клаксони, спирачки, все си мисля, че ще се събуди, но тя си спи  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз мисля,че проблема с шума е по-скоро проблем за родителите,по-точно за уморените и изнервени майки.Точно под прозорците ни се намира ужасно натоварено кръстовище,шума е невероятен,ако е отворен прозореца не чувам телевизора!Но бебето си спи на отворен прозорец без никакъв проблем.

# 19
  • Мнения: 48
точно пред блока има училище и в двора му вечер и нощем се събират какви ли не изроди,така че и тогава не мога да спя,прави сте,че е по-скоро мой проблем отколкото на бебето,за това и споменах лекарствата и алкохола-нали все пак по някакъв начин трябва и аз да поспя,но пък от друга страна трябва и да мога да се грижа постоянно ,няма къде да отида и съм в задънена улица.Казвате-ще се успокоя след време,но нали докато дойде това време е необходимо да преживея някак.Вече се плаша

# 20
  • Мнения: 2 677
Синът ми се стряскаше като много малък обикновено от големите камиони, които минават покрай нас. Бързо им свикна и вече не му прави впечатление.

# 21
Бебетата свикват с шума. Едва ли него това го притеснява и дразни толкова , колкото тебе.По-спокойно гледай на нещата

# 22
  • Мнения: 229
ами да бебетата свикват,моето пък свикна с шума дори и сега гледам телевизия и чистя когато спи, той спи в хола, а когато си отидем на село където е тихо и спокойно се събужда непрекъснато просто е въпрос на навик.

Общи условия

Активация на акаунт