С бебе на 4 месеца на море или не?

  • 3 483
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 443
Не виждам проблем, а и хората, които си живеят на морето как си гледат бебетата? Нали имат същата програма.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Не виждам проблем, а и хората, които си живеят на морето как си гледат бебетата? Нали имат същата програма.
Ами не ходят на плаж или си оставят бебетата вкъщи. Simple Smile Моето мнение е, че  дете под годинка на плажа няма работа. Педито е на същото мнение. Ако аз бях на мястото на авторката, щях да оставям бабата с детето да се разхождат някъде по градинки, паркове, но не бих го завела на плажа. Някои даже ги топват във водата. Не знам, аз не бих. Може би съм разглезена в това отношение, защото живеем на морето и да пропусна плажа не ми е фатално, но това е моето мнение. Peace

# 17
  • Мнения: 528
защо не.Нахранваш я приспиваш я и марш по заведения а може и с вас да е в количката.Мойта миналата година беше на 8 но си ядеше какво ядеше заспиваше в количката и до 3 през ноща на разходка.Самой мятах по едно одеялце отгоре

# 18
  • Мнения: 8 242
Не виждам проблем, а и хората, които си живеят на морето как си гледат бебетата? Нали имат същата програма.
Ами не ходят на плаж или си оставят бебетата вкъщи. Simple Smile Моето мнение е, че  дете под годинка на плажа няма работа. Педито е на същото мнение. Ако аз бях на мястото на авторката, щях да оставям бабата с детето да се разхождат някъде по градинки, паркове, но не бих го завела на плажа. Някои даже ги топват във водата. Не знам, аз не бих. Може би съм разглезена в това отношение, защото живеем на морето и да пропусна плажа не ми е фатално, но това е моето мнение. Peace

Аз колко бебета (на по 2-5 месеца) а количките! видях на плажа тази година  ooooh! Голяма си е гъзария да си замъкнеш бебето на плажа и да се хвалиш после колко малко за първи път е било на море  Rolling Eyes
С Тони ходхме в Бургас, когато беше на 1 месец - мъжа ми е от там и бяхме на баба и дядо на гости. Беше юли месец, идеално за море. Но на плаж не съм си и помисляла да го водя. Само на разходки.
По темата - можете да отидете, още повече че храната си върви с мама винаги прясна и с подходяща температура  Mr. Green Само внимавайте, че при смяна на климата бебоците я ще се раздрискат, я сополки ще текнат.
Приятна ви почивка  Hug

# 19
  • Мнения: 1 092
Ако си сигурна че това ще бъде почивка няма никаква причина да не отидете Peace.Аз лично не бих го направила,всъщност не го и направих - просто отложихме морето тази година Mr. Green

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Така както си го описала разбира се че може.
Приятна почивка!

# 21
  • Мнения: 4 496
Въобще не се замисляй!Даже и баба ще си имате!!Само за минералната вода не разбирам-и вкъщи ли го къпеш с такава? newsm78

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Перфектен план.Приятно изкарване. Hug

# 23
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ние, дъщеря ми, живот и здраве, ще я водим на море догодина за първи път, но сега например, на море ще сме с наши приятели, с бебе на 4 месеца в комплект с баба, която през деня ще го дундурка по градинките. На плаж няма да го водят. Реално родителите си отиват на море, а бабата и бебето ги придружават там, но на съвсем друг режим, защото приятелите ни се притесняват да оставят бебето и бабата сами в София. И двамата са лекари.

# 24
  • София
  • Мнения: 191
Подкрепям горните мнения.
Само да добавя - все пак има риск, и то немалък. Да хване вирус.
Малкият ми е на година и 6 месеца, бяхме на море и такъв вирус пипна, пък и ние с него.
Дано не ви се случва на вас, това ще ти пожелая.

# 25
  • Мнения: 953
Никъде не тръгвай с 4м бебе без резервация - трябва да има условия иначе си е мъка.
Не е редно примерно една баня на етаж,или пък стая на 5 етаж без асансьор и ти да мъкнеш количка изобщо има над какво да помислите.



# 26
  • Bapнa
  • Мнения: 762
На мен програмата ти ми се вижда идеална  Peace

# 27
  • Мнения: 593
На мен програмата ти ми се вижда идеална  Peace
И на мен Peace

# 28
  • Мнения: 1 986
Моето е на 5 1/2 месеца, но не бях сигурна, че ще се справя сама. Ако имах подходяща баба, може би щях да отида! Peace

# 29
  • Мнения: 2 908
Моята е на 9,но няма да ходя с нея.Другата година-да.

Общи условия

Активация на акаунт