Новини за катастрофата причинена от Максим Стависки

  • 26 911
  • 686
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Шанел, ако ти кажа, че хич не ми пука за кариерата му  Crossing Arms


Ох,съгласна съм.Но за него сигурно в нея е смисълът.

Ако смисълът на живота са му кънките.... Thinking

Еквивалент между кариера и живот, според мен няма.

Единственото, което мен ме интересува, е дали той сам ще си понесе тежестта на кръста или ще гледа да се скатае.

# 16
  • Мнения: 2 161


Единственото, което мен ме интересува, е дали той сам ще си понесе тежестта на кръста или ще гледа да се скатае.


Естествено,че ще се скатае.Нормален човешки рефлекс.

# 17
  • Мнения: 4 447


Единственото, което мен ме интересува, е дали той сам ще си понесе тежестта на кръста или ще гледа да се скатае.


Естествено,че ще се скатае.Нормален човешки рефлекс.

Ех.........

А тогава, интригуват ме думите му: "Искам справедлив процес"  Thinking

# 18
  • Мнения: 13 512
след час проба за алкохол и при стреса, който  е изживял, означава, че е карал с минимум 2 промила Shocked

# 19
  • Мнения: 4 447
след час проба за алкохол и при стреса, който  е изживял, означава, че е карал с минимум 2 промила Shocked

МИНИМУМ.

# 20
  • Мнения: 2 161
Дъра-бъра два чадъра.Не му вярвам.

# 21
  • Мнения: 4 447
Дъра-бъра два чадъра.Не му вярвам.

А на мен как ми се иска, да е искрен...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Добре де, ако този разказ на очевидец наистина е реален... аз просто нямам какво да кажа, което да не бъде изтрито от модераторите. Не за Максим. За всички останали - за полицаите, за другите свидетели, за журналистите, за държавата, която ще позволи това да се прикрие.

 Tired

# 23
  • Мнения: 2 161
Поживем-увидим.май така казваха руснаците.Ако не е правилно написано,поправете ме.

# 24
  • Мнения: 13 512
Момчето по-нататък е пуснало и кратък запис след катастрофата, виждат се ясно лицата на полицаите и в далечината- линейката и блъснатата кола

# 25
  • Мнения: 4 447
Поживем-увидим.май така казваха руснаците.Ако не е правилно написано,поправете ме.

те още казват - па вкусам и цвьет - тавариший -ньет!

# 26
  • Мнения: 13 512
Свидетелят е писал вчера до 2  Нова и БТВ, но  до днес следобед, от нито една от двете не са му се обадили.... е на това какво му се вика? Да гледам телевизия ли? Няма да стане!

# 27
  • Мнения: 3 521
Настръхнах.

# 28
  • Мнения: 4 447
Свидетелят е писал вчера до 2  Нова и БТВ, но  до днес следобед, от нито една от двете не са му се обадили.... е на това какво му се вика? Да гледам телевизия ли? Няма да стане!

ОТВРАТ! #Cussing out

И в случая какво може да се направи?!

# 29
  • Мнения: 6 167
очевадно е, че искат да потулят всичко
не и без намесата на президента, по мое скромно мнение.
излишно е да се ядосвате - по всяка вероятност ще го отърват.
нито е първия, нито последния. жалко, обаче, че вместо да се променят нещата, те се задълбават и все повече
хора се чувстват недосегаеми. имморталс.

Общи условия

Активация на акаунт