Колко дни след секцио си вдигахте бебето?

  • 3 414
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
На втория ден станах на крака, а на третия можех да го гушкам , но бебо не беше при мен  Cry Колкото по - бързо станеш и се движеш ,  толкова по-бързо ще се възстановиш от операцията Rolling Eyes Няма да имаш никакви проблеми с вдигането на детето- не се притеснявай  Hug

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Ето такава тема не бях срещала още!
Родих на 29.05-15.00 часа и на другия ден по обед вече си ходех сама и си я гушках колкото пожелаех!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Още на следващия ден след опрерацията, като ми го донесоха, веднага си го гушнах.
От самото начало си го гледах сама (само с помощта на таткото). Гушках си го, колкото си искам. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 101
На следващия ден след операцията.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Още в болницата си я гушках,а в къщи се оправях сама+помоща на татито.

# 20
  • Мнения: 1 367
Хич не слушай роднините! Както е писала една от мамите тук,колкото по-бързо станеш след секциото,толкова по-добре.Няма нищо страшно,дори да се наложи самичка да си го гледаш.Ами не е ли възможно за всеки случай да си осигуриш край теб някой,който не ти надува главата с глупости?Не за друго,ами за общ работник  LaughingДо магазина да отиде,шишета да извари и куп други дреболийки,за да си се грижиш за бебчето. Успех,не е страшно!Броени дни след секциото ще си като нова  Laughing

# 21
  • Мнения: 4 496
На следващия ден след секциото станах и отидох до прозорчето да ми го дадат.Май роднините са те наплашили доста..... newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 1 750
За първи път я гушнах 24 часа след раждането. Сутринта, след като ме преместиха от реанимацията в обикновена стая. Сама се грижа за нея от тогава. Не ми е тежала, та те са толкова мънички и лекички в началото. Спокойно. Ще видиш, че хич няма да се замисляш дали да носиш бебето или не. Няма да могат да те спрат Wink

Леко раждане и да гушкаш най-сладкото бебе!   bouquet

# 23
  • Мнения: 4 546
на 4тия ден след операцията ни дадоха бебетата в стаите. тоалет им правеха 2-3 пъти дневно, така че в общи линии - майките си се грижеха за бебетата. и хранене, и преобличане, и миене на дупе - който се престраши първите дни  Simple Smile от както се прибрахме в къщи аз се грижа за него, помагат ми с домакинската работа. не ми тежи, не ме боли операцията. единствено внимавам още с количката - не се наемам още да качвам или да я спускам по стълбите.

# 24
  • Мнения: 689
На третия ден след секциото ми го донесоха и от тогава не сме се разделяли  
Peace И ние така.

# 25
  • Мнения: 2 100
Моята приятелка роди секцио и си вдига и гушка бебето от самото начало. Друг е въпроса, че тя едва насмогваше да се докопа до бебето, покрай бабите му, които се надпреварваха коя повече да му се радва!  Grinning

# 26
  • Мнения: 201
веднага след като ми я донесоха

# 27
  • някъде
  • Мнения: 4 955
на третия ден ми го донесоха и тогава го вдигнах за пръв път Peace

# 28
  • Мнения: 2 616
Три часа след излизането ми от упойката беше в ръцете ми и се разнасяхме, защото плачеше много, имам съмнения, че са го натъпкали с АМ вместо да ми го дадат и го мъчеха колики. Няма страшно, бебока не е чак толкова тежък, няма да имаш проблеми.

# 29
  • Мнения: 480
От деня, в който ми го донесоха - втория след раждането. Той беше най-тежкото нещо, което вдигах  Simple Smile Иначе мъжът ти да се приготви да помага в другите задължения - носене на пълните кошове с дрехи, простиране, чистене с прахосмукачка, навеждане под легла и дивани, пренасяне на количката и т.н. Леко раждане!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт