Тема: Nail art-17

  • 15 403
  • 312
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 319
 newsm10 newsm74 smile3501   strahotni ste

# 226
  • Мнения: 1 069
mi6lena, наистина не ти е добра снимката, но моделчето е супер! Съжалявам, че не мога да го видя в детайли!

# 227
  • Мнения: 226
Майчица, много е готино. Изключително прецизна работа, браво  smile3525
mi6lena и твоето ми хареса.

# 228
  • Мнения: 356
много се радвам че ви е харесал  Embarassed Embarassed Joy

# 229
  • Мнения: 690
И на мене ми харесва!!!

# 230
  • Мнения: 7 474

L е о твоето ще го изкопирам Rolling Eyes

 Hug Радвам се, че ви харесва, лесно се прави
 и стои много елегантно  Flutter

mi6lena страхотно се е получило   bouquet

# 231
  • Мнения: 590
Благодаря ви момичета!   bouquet Много сте мили!  Hug  Embarassed
mi6lena моделчето е страхотно,дано скоро се сдобиеш с хубаво фото да се наслаждаваме още повече.  Hug   bouquet А и да кажа да си изтриеш кутията на личните съобщения ако искаш да ти пише защото предния път не можах да ти отговоря тъй като ти е пълна кутията  Peace
L е о много нежно!!!   bouquet Ти ли го беше правила пак преди за конкурса това молделче,много е хубаво!  Hug
Всички сте страхотни, давайте все така!!!   bouquet   bouquet   bouquet

# 232
  • Мнения: 7 474
:
L е о много нежно!!!   bouquet Ти ли го беше правила пак преди за конкурса това молделче,много е хубаво!  Hug
Всички сте страхотни, давайте все така!!!   bouquet   bouquet   bouquet

Правих почти същото, ама не го пуснах него май  Thinking Този беше с повече брокат Flutter

# 233
  • Мнения: 356
майчица,по някаква случаиност научках как става много се радвам че веи е харесал,на живо стой много по добре,но много сайалявам че немога да покажа всащност как изглежда и все пак много сам щастлива че ви харесва  smile3504 smile3535 newsm20

# 234
  • София
  • Мнения: 3 761
Пускам си поста и в тази тема Cry:
"Момичета помагайте- в страшна безисходица съм!!!
Обиколих салоните в Дружба 1- няма маникюриска ,която да слага гел или акрил Cry
В двата салона,предложени ми от момичетата- пише НОКТОПЛАСТИКА,ама не го правят,че каква правят тогава Close Confused
Моля ви,вече съм за маникюр,2 нокътя ми се отлепиха и незнам къде да ги направя,хич не ми се иска чак до Люлин да влача детето ,при моята маникюриска Cry Cry Cry
Сериозно ,кажете къде в Дружба1 или 2,Младост 1,2 или поне около Окръжна болница и Плиска има маникюриска ,поставяща гел или акрил
Не искам да си помисли някой че е реклама,просто имам нужда от помощ-ако искате пишете ми на лични,ако смятата че ще имате проблеми с модераторите
Благодаря предварително и ще чакам" Hug

# 235
  • Мнения: 455
Едно моделче и от мен:

# 236
  • Мнения: 3 319
 newsm74   много е хубаво   Peace   браво   bouquet
 Какви лакове използвате?

# 237
# 238
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Роди, започвам да ставам голяма фенка на стила ти Heart Eyes!!!
По-горе показаните от Майчица и Лео моделчета също много ми харесаха  bouquet!

# 239
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте.
Имам една молба.
В събота съм на сватба и ми се иска да си направя декорация в тон с облеклото. По-долу показвам снимки на панталона от костюма, чантата и обувките. Блузата ще е червена като чантата и обувките от брюкселска дантела. Над нея ще имам сако същото като панталона.
Дайте някакви предложения. Благодаря.


Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 21:17 от martisun

Общи условия

Активация на акаунт