Татковци с мотори?

  • 112 106
  • 399
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1
Аз лично съм твърде против моторите и веднага пояснявам защо  Stop Имам една позната, има си детенце, да й е живо и здраво, която имаше и съпруг. Страхотна двойка бяха, много се обичаха, разбираха се, споделяха си, а бе въобще мечтата за всяка връзка. Мъжът й винаги я взимаше от работа. Но един ден просто пропуснал... което било много странно за него. Тя се притеснила и го потърсила на мобилния, но бил изключен. Прибрала се вкъщи... продължила да звъни на познати, но никой не знаел нищо... Легнала си и през нощта телефона позвънял. Била свекърва й... и й съобщила трагичната новина. Следобяда съпругът й бил с приятели и решил да си направят състезание с един от тях... и така се случила бедата... Да напомням и за Дими от "Сленг" ? Sad

# 331
  • Мнения: 904
Виж сега ти си бъди против моторите, ама не пускай такива постове бе човек, всички които около нас имаме близки с такава страст ги знаем такива истории, но като излязат с машините си се молим, аз поне, господ да ни ги върне цели, живи и здрави.

# 332
  • Мнения: 1
Знам, и съжалявам... Направо не знам как издържате психически... аз съм много плашлива... и винаги си мисля най-лошото. Но въпреки това преди време и аз исках да имам мотор, но много бързоме разубедиха. Разбирам я тази страст, адреналина и изобщо удоволствието, но поне да е обмислено и да се внимава. Имам една катастрофа, за щастие без сериозни наранявания, и вече разсъждавам по различен начин. Разбира се, няма гаранция за нищо в този живот... ако ти е писано ще се спънеш по стълбите и пак ще стане белята. Изводът според мен е - наслаждавай се на живота и на радостите които ти предлага, но внимавай.

# 333
  • Мнения: 372
Разбира се, че има риск. Навсякъде има. Със съпруга ми имаме мотор - т.е. той кара, а пък аз съм почти винаги с него, при всяка възможност. Имаме и една лека катастрофа миналата година, за щастие без сериозни контузии. И пак нищо не може да ме спре - първа писта съм  Simple Smile  Но, има едно много важно обстоятелство - той винаги кара много премерено. Не предприема рисковани маневри, очите му са на 4-ри да следи движението, никога не кара пил, не превишава скоростта (и това е реално, защото си пази и книжката- с нея си изкарва хляба). В същото време не кара като "баба", но не не си пада по правите писти, на които да вдигнеш 200, а по виражите и завоите, които те карат да кипиш от адреналин Simple Smile С него, возенето на мотор ми е по-безопасно от возенето в автомобил- и до сега се возя в колата стиснала страничните облегалки  Confused   Чувствам се по някаква причина по-уязвима.
Много дълго стана, но в крайна сметка исках да кажа наистина, че трябва да вземем всичко от живота, да не си оставяме неизживени удоволствията, които го правят цветен и хубав, но всичко трябва да е разумно и с грижа за същия този живот. Има една приказка, много подходяща за случая: "Live to ride another day!"
Пожелавам на всички едно безаварийно, слънчево и шастливо лято  Hug  Яхвайте моторите и пишете по-често  Wink

# 334
  • Мнения: 11 416
Скоро някой ще посети ли някой събор?

# 335
  • Мнения: 372
Рea, ние бяхме на събора в Първомай последно, и след това на една Мото среща на клуб Анархия (Пловдив) в Калековец. Следващият трябваше да бъде в Пирдоп- другата седмица, но няма да се организира.  Ако ходим на друг по-нататък ще пиша, че сега ми е много рано да съм сигурна. Пловдивския го пропуснахме за съжаление.
В първомай ходихме с децата (с колата  Sad ) ама си беше голям кеф- два дни на палатка с близнаци  Crazy и мноого бучащи мотори, много рок, много плаж  Laughing  Супер беше.  На всички други си ходихме соло, защото идеята ни е да се повозим предимно  Wink
Живот и здраве, надявам се да се похвалим с успешно организиран събор в Панагюрище през септември. Дано всичко да е ок, че ни е първа година  Blush

# 336
  • Мнения: 11
Аз лично съм твърде против моторите и веднага пояснявам защо  Stop Имам една позната, има си детенце, да й е живо и здраво, която имаше и съпруг. Страхотна двойка бяха, много се обичаха, разбираха се, споделяха си, а бе въобще мечтата за всяка връзка. Мъжът й винаги я взимаше от работа. Но един ден просто пропуснал... което било много странно за него. Тя се притеснила и го потърсила на мобилния, но бил изключен. Прибрала се вкъщи... продължила да звъни на познати, но никой не знаел нищо... Легнала си и през нощта телефона позвънял. Била свекърва й... и й съобщила трагичната новина. Следобяда съпругът й бил с приятели и решил да си направят състезание с един от тях... и така се случила бедата... Да напомням и за Дими от "Сленг" ? Sad

Същото може да ти се случи и ако хобитото ти е да събираш марки, така че ако ти е писано... Sick

# 337
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Същото може да ти се случи и ако хобитото ти е да събираш марки, така че ако ти е писано... Sick

Може, но вероятността е много по-малка.

# 338
  • Поморие
  • Мнения: 51
На мой познат му се случи докато си върви по тротоара кротко и мирно да му се качи едно скутерче отгоре. Вероятности колкото искате, за автобусни и влакови катастрофи не искам да отварям дума. Според мен трябва да се кара с "мисъл" и малко съобразяване с другите на пътя.
/Между другото, аз само се возя Simple Smile /

# 339
  • Мнения: 523
Аз лично съм твърде против моторите и веднага пояснявам защо  Stop Имам една позната, има си детенце, да й е живо и здраво, която имаше и съпруг. Страхотна двойка бяха, много се обичаха, разбираха се, споделяха си, а бе въобще мечтата за всяка връзка. Мъжът й винаги я взимаше от работа. Но един ден просто пропуснал... което било много странно за него. Тя се притеснила и го потърсила на мобилния, но бил изключен. Прибрала се вкъщи... продължила да звъни на познати, но никой не знаел нищо... Легнала си и през нощта телефона позвънял. Била свекърва й... и й съобщила трагичната новина. Следобяда съпругът й бил с приятели и решил да си направят състезание с един от тях... и така се случила бедата... Да напомням и за Дими от "Сленг" ? Sad

Този пост не е за тази тема , съжалявам , че така те режа и съм толкова крайна . Който го е страх от мечки , да не ходи в гората . Преди време бяха напълнили ....... и ........ със снимки от един американски сайт - отвратителни , потресаващи снимки . И какво от тях ? Нищо.......

# 340
  • Мнения: 72
А по тиq сабори в БГ виждали ли сте представители на 81 ?интересува ме до колко са познати в Бг.Иначе аз от много малка се научих да карам,трапка ми е ,макар че от миналото лqто не сам..

# 341
  • Мнения: 11 416
Има ли някой завърнал се от събора в Разград, да покаже малко снимки  newsm78 Laughing

Във Велико Търново наближава събота. Искаха да питам запознатите - кой са близките хотели до мястото на събора? Мерси   bouquet

# 342
  • Мнения: 523
Събора в Разград беше страхотен - както винаги . Снимки има в профила ми във Facebook .

# 343
  • Мнения: 11 416
Някой ще идва ли във Варна на мото събора края на месеца?

Търся снимки от Велико Търново, но без особен успех....

# 344
  • Поморие
  • Мнения: 51
Ние бяхме на Къпиновския манастир, Варна ще го пропуснем.

Общи условия

Активация на акаунт