Кожен лекар във Варна

  • 28 412
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 100
Здравейте!
И аз искам да се изкажа положително за единия от членовете на сем. Томово - младия Томов. Като човек с адски много кожни проблеми (поради чувствителна кожа), гласувам с 2 ръце за него! Невероятен е малко да се каже! 4 месеца от бременността си прекарах с отвратителни екземи, най-лошата от които на крака. Ходих при Страткова, Друмева, Грозева(най-добрата в Русе) и при още 2, на които не им знам имената, но положението само се влошаваше! Независимо, че съм бременна ми изписваха АНТИХИСТАМИНИ и КОРТИКОСТЕРОИДИ и честно казано сега се притеснявам като се роди бебчо дали всичко ще е ок... Sad Излекувах проблемната екзема при Томов и то с едно мазило само! За другите екземи ме посъветва, за да не тровим бебчо (че и без това достатъчно много неща съм взимала) да изчакам да се роди и направо с инжекции! Та...с две ръце го препоръчвам и по здравна каса работи, но само със записване Peace

# 16
  • Мнения: 399
Привет! Аз съм мед.сестра на младия Томов,сега съм в майчински,но с радост ще се върна на работа при него и не спирам да го препоръчвам като специалист,защото съм ежедневен свидетел на това,че наистина помага на хората! Водих и дъщеря си при него и по-доволна не бих могла да съм!
Джиджа пише,че Томов работи със НЗОК ,но само със записване...аз искам да уточня,че със записване е в частния му кабинет,където не работи по каса. В Кожна клиника е без записване! Поне така беше до преди да изляза в майчински.  Peace  Peace  Peace

# 17
  • Мнения: 2 100
мимина, вече е само със записване или поне се опитва да прокара тази идея Simple Smile Ядосва се, когато някой ходи без час Simple Smile

# 18
  • Мнения: 861
Мимина може ли координати на частният му кабинет.

# 19
  • Мнения: 9 095
а аз знам че вече си работи в частния кабинет само и съм 90% сигурна Peace

# 20
  • Мнения: 399
Ле-леее,Тедито,ако това е вярно значи съм почти безработна!  Laughing Доц.Шидер Томов,който е по-възрастния,от години е пенсионер и работи само на частно,но за д-р Георги Томов...мисля ,че щях да знам! Ако не са ме уведомили колегите...гаден номер!  newsm78
ЛУЛУ ,координати на младия Томов давам веднага,въпреки,че някой по-горе беше писал по въпроса - ул.Опълченска 23,това е зад пицария Донатело! Там е със записване на мобилния му 0888 37 65 32 и приема от 17ч до 19ч! По принцип там не важат направления,но прави и изключения!

Джиджа ,възможно е!  Peace Нещата се променят...мисля в понеделник да се обадя да видя как стоят нещата и ще пиша тук най-актуалното инфо за всички,които имат нужда!  Wink

# 21
  • Мнения: 861
Мерси! И дано при теб всичко е наред с работата! Hug

# 22
  • Мнения: 9 095
Ле-леее,Тедито,ако това е вярно значи съм почти безработна!  Laughing Доц.Шидер Томов,който е по-възрастния,от години е пенсионер и работи само на частно,но за д-р Георги Томов...мисля ,че щях да знам! Ако не са ме уведомили колегите...гаден номер!  newsm78
ЛУЛУ ,координати на младия Томов давам веднага,въпреки,че някой по-горе беше писал по въпроса - ул.Опълченска 23,това е зад пицария Донатело! Там е със записване на мобилния му 0888 37 65 32 и приема от 17ч до 19ч! По принцип там не важат направления,но прави и изключения!

Джиджа ,възможно е!  Peace Нещата се променят...мисля в понеделник да се обадя да видя как стоят нещата и ще пиша тук най-актуалното инфо за всички,които имат нужда!  Wink


ехе, аз пък какви ги свърших, понеже аз отидох при него с препоръка на друг лекар и общо взето имаше разговор от сорта че д-р Томов вече не е " горе" оттам съдя, но пак ти казвам само 90% съм сигурна Wink, иначе е същия, координатите са същите и ти като каза че си мед. сестрата се зачудих, защото там където съм ходила няма сестра, незнаех че говориш за другото раб място Laughing

# 23
  • Мнения: 697
Младия Томов занимава ли се  с  венерически кожни проблеми?

# 24
  • Мнения: 9 095
да, поне там пише кожно-венерически newsm78 аз говорих с едно момиче, ама тя имаше брадавици по лицето и пак беше за лазер като мен newsm78

# 25
  • Мнения: 697
Ми то и аз съм за лазер,боли ли много?

# 26
  • Мнения: 9 095
Ми то и аз съм за лазер,боли ли много?

мисля че в 2-3 теми съм писала за това, ами при мен преживяването беше адски болезнено първия път- има един лаф- Оревах света, дори мъжа ми ме държа за краката и издържах само 2, а исках да махна общо 3, просто адски ме болеше, но втория път си махнах 3 и не ги усетих, зависи от проблема, от кожата, от твоята търпимост, той каза " Само леко парене ще усетиш..." ама као излязох всички бяха по- уплашени от мен Laughing, та че знай че има и от онези упойки с иглите, ама мен от тях толкова ме е страх че по- добре да си рев аи викам Laughing

# 27
  • Мнения: 399
Ле-леее,Тедито,ако това е вярно значи съм почти безработна!  Laughing Доц.Шидер Томов,който е по-възрастния,от години е пенсионер и работи само на частно,но за д-р Георги Томов...мисля ,че щях да знам! Ако не са ме уведомили колегите...гаден номер!  newsm78
ЛУЛУ ,координати на младия Томов давам веднага,въпреки,че някой по-горе беше писал по въпроса - ул.Опълченска 23,това е зад пицария Донатело! Там е със записване на мобилния му 0888 37 65 32 и приема от 17ч до 19ч! По принцип там не важат направления,но прави и изключения!

Джиджа ,възможно е!  Peace Нещата се променят...мисля в понеделник да се обадя да видя как стоят нещата и ще пиша тук най-актуалното инфо за всички,които имат нужда!  Wink


ехе, аз пък какви ги свърших, понеже аз отидох при него с препоръка на друг лекар и общо взето имаше разговор от сорта че д-р Томов вече не е " горе" оттам съдя, но пак ти казвам само 90% съм сигурна Wink, иначе е същия, координатите са същите и ти като каза че си мед. сестрата се зачудих, защото там където съм ходила няма сестра, незнаех че говориш за другото раб място Laughing

Споко,ТедитоPeace Днес говорих с една колежка и тя ми каза,че все още работи в кабинета ,който е на втория етаж в Кожна клиника,но може би до няколко месеца ще се премести на друго място! Когато това се случи пак ще дам координати! Затова се получи това разминаване в инфото!  Wink А за работа ме чакал с нетърпение!  ooooh!
По-горе в темата идеше реч за това в кой к-т работи със часове и обещах да питам и да пиша пак,та ето... със записване е само в частния к-т на Опълченска 23,а в Кожна клиника отиваш и чакаш пред кабинета като пич/ка!  Mr. Green Опитал се да въведе схема със записване и там,както писа Джиджа,но се отказал!  Peace
Късмет на всички нуждаещи се!  Grinning

# 28
  • Мнения: 9 095
мимина, много се радвам че не съм оплела, значи все донякъде съм подочула, а там има ли лазер, като този в частния кабинет?

# 29
  • Мнения: 399
мимина, много се радвам че не съм оплела, значи все донякъде съм подочула, а там има ли лазер, като този в частния кабинет?

Няма лазер. Поне до септември'06! Може да има някъде в кожно отделение,което е на 5 ет в същата сграда,но нямам инфо да е работил с лазер там! Там,където ще се премести обаче може и да му осигурят такъв - ще пиша! Освен това чух,че и самото отделение май вече не съществува! Сега се сещам,че затова може да си разбрала,че вече Томов не работи там!К-та му на втория ет.е отделна работа от кожно отделение!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт