Режим на Пиер Дюкан - 19 част

  • 30 644
  • 587
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 890
Една приятелка каза, че й помогнали упражненията на Майкъл Тръмънд, ще си ги търся и тях.
Кри като ги намериш покажи как изглеждат, книга ли е или филм?
Тиси мерси за кафенцето


Тя ги е правила преди година-две, имала е книга, но на холандски и не може да я намери.
Имам книгата. Който иска мога да проверя и ако има упражнения ще ги сканирам и ще ви ги пратя.

# 46
  • Мнения: 1 890
Кри, аз си мисля, че на тази маса и трябва време  за да се прибере. А кремовете стягат кожата малко или много. Така, че ще чакаме.  bouquet

# 47
  • Мнения: 1 890
Hug

Фоли - пиши го протеинов. Аз снощи хапнах пилешка пържола на скара и малко бяло винце и не го смятам  за отклонение. Joy
Ах, тии, ама имаше и сериозен повод.  Hug

# 48
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Който се интересува ето линк за книгата,
http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=23314

А за кремовете аз се мацам по цял ден Joy На това отгоре искам и изкуствен тен и вечер се мажа и с това, но както винаги пак станах на петна като хиенка. Joy

Фоли Mr. Green- обичам да го празнувам и по стар стил- тогава пък имам РД.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 090
За упражнения на Търмънд - скоро излезе новата му книга там има снимки с упражнения. nuts
Мерси за инфото, ще си я купя като се прибера. Според теб полезни ли са упражненията?
Фоли Hug, мерси за готовността, но така или иначе ще си купя книгата, а и няма да те затормозвам със сканиране.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 090
Тиси, мисля, че заглавието не беше това, но сигурно упражненията са същите, мерси   bouquet

# 51
  • Мнения: 1 890

Фоли Mr. Green- обичам да го празнувам и по стар стил- тогава пък имам РД.
Значи си родена на 28 август, девичка. Ще празнуваме заедно. На този ден  има празник квартала / то си е село/. И ние естествено, нали ще се купонясва, го празнуваме.  bouquet

# 52
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Фоли разкри ме smile3525
Кри  той има много книги и ДВД- та, но засега в България само това е с упражнения. Знам че си му почитателка и сигурно знаеш тези неща.  Mr. Green

# 53
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
 oops
Фоли извинявай - сега прочетох, че и ти пишеш за книгата. Ама и аз днес като съм се резписала, пропускам да чета отговорите на другите.

Е значи ставаме дружинка почитателки на Търмънд  в режима на Дюкан. newsm74

# 54
  • Мнения: 1 241
oops
Фоли извинявай - сега прочетох, че и ти пишеш за книгата. Ама и аз днес като съм се резписала, пропускам да чета отговорите на другите.

Е значи ставаме дружинка почитателки на Търмънд  в режима на Дюкан. newsm74
И аз и аз
ако не беше той нямаше да се стегна да свалям- при това 2 поредни лета по 4 кг

# 55
  • Мнения: 1 890
 chef
А за Търманд, аз не съм му почитателка, просто купувах всичко свързано с диети. Имам цяла библиотека с книги за отслабване и няколко диска с упражнения. За уредите няма да коментирам, а шкафа ми с лекарства прелива от хапчета, чайове и хранителни добавки за отслабване.
Резултат: гладна и дебела. Joy Joy
Докато не открих Дюкан. hahaha

# 56
  • Мнения: 1 890
Между другото най-много съм сваляла, преди 4-5 години от японската диета, около 5 кг за седмица, но не бих я повторила.

# 57
  • Мнения: 1 890
Хайде на кафнцето.

# 58
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Цитат
А за Търманд, аз не съм му почитателка, просто купувах всичко свързано с диети. Имам цяла библиотека с книги за отслабване и няколко диска с упражнения. За уредите няма да коментирам, а шкафа ми с лекарства прелива от хапчета, чайове и хранителни добавки за отслабване.
Резултат: гладна и дебела. Joy Joy
Докато не открих Дюкан. :hahaha
E тогава те отписваме и включваме в отбора Айс. Joy
За другото - все едно съм го писала аз. Joy
Първата диета от която свалих беше 6 дневното преобразяване, втората е Дюкан. И макар, че не върви с темпото с което искам, нямам намерение да се отказвам Peace
Може в бъдеще да пробвам да ги редувам. newsm78
Хайде пийвам и твойто кафе и отивам малко да свърша работа, че вчера цял ден нищо не съм  правила.
 Фоли-би ли споделила отново колко свали с Дюкан и от кога- не виждам лентичкатат ти, а и станахме толкова много, че вече се обърках.. Помня , че си в трета фаза- нали?!!

# 59
  • Мнения: 1 241
 chef
А за Търманд, аз не съм му почитателка, просто купувах всичко свързано с диети. Имам цяла библиотека с книги за отслабване и няколко диска с упражнения. За уредите няма да коментирам, а шкафа ми с лекарства прелива от хапчета, чайове и хранителни добавки за отслабване.
Резултат: гладна и дебела. Joy Joy
Докато не открих Дюкан. hahaha

хаха и у нас е така- мъжа вече лошо му става от моите мании

на Търмънд 6 дневния режим е супер ефикасен, ако се прилага стриктно, но за съжаление после попадаш в една ситуация в която ти се гади от храната дето си я ял 6 дни и търсиш нешо вкусно и хоп... ако не минеш бързо на друг режим-дотам със свалените кг

ха това кафенце е супер

Общи условия

Активация на акаунт