Скарахме се за пари с мъжа ми!!!

  • 4 196
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
Защо не отидеш при него?Ще правите секс и ще изгладите нещата.Толкова е тъпо скарването,че само секс ще го оправи.Няма нужда от разговори.
Далечко е , а и с две малки деца няма на кой да ги оставя Grinning
Само се моля да не прави с-с с някоя друга, че знам ли го -
Сам мъж след 2-3 водки , ядосан от жена си/недоволна за глупости/...... #Cussing out

от къде си, ако не е тайна? той къде е?
300 километра ни делят

# 16
  • Мнения: 2 161


Ако ми прати (остави) малко пари съм сигурна, че на третия или петия ден ще ми изпрати още, като през цялото време се интересува от положението ми (ни) у дома.
съгласна съм.от скромен опит знам,че колкото по-малко искаш,толкова повече ти дават.

# 17
Ами не знам , не са ти достатъчно драматични смс-ите , затова пък са банални ("живей си живота") , даже глупави ( " нас кучета ни яли ")  , досадни ( "както винаги правиш").
 И аз нямаше да ти дигна след такъв смс за рождения си ден . Даже щях да се посмея .
 От друга страна няма защо да се чустваш виновна , защото той 100 % си има любовница .  Laughing ( това е шега )
леле пепел ти на езика  Shocked

# 18
Ами не знам , не са ти достатъчно драматични смс-ите , затова пък са банални ("живей си живота") , даже глупави ( " нас кучета ни яли ")  , досадни ( "както винаги правиш").
 И аз нямаше да ти дигна след такъв смс за рождения си ден . Даже щях да се посмея .
 От друга страна няма защо да се чустваш виновна , защото той 100 % си има любовница .  Laughing ( това е шега )
леле пепел ти на езика  Shocked
Не го казвам с лоши чувства към теб, просто така си казвам като не искам да е вярно Peace

# 19
  • Мнения: 516
Детинско изпълнение. Естествено, че ще се сърди.

# 20
  • Мнения: 212
Темата не е ли за раздел "Дом и семейство". Тук е за клюки а това не виждам каква клюка е.

# 21
  • Мнения: 2 491
Боже........, исках да кажа за мъката по тоя свят...Mr. Green
И аз мисля, че темата е за "Дом и семейство"...

# 22
  • Мнения: 2 401
много тъпа и селска история.
сигурно се е обидил, да
аз бих.

А ти от къде си? Бас ловя, че всички, които оплюхте момичето сте ги вършили далеееч по-селски, просто ви личи от километри.
Всеки е изпадал в такива моменти, на всеки са му падали кепенците и е казвал неща, за които после съжалява (както съжалява и авторката).  
 

# 23
  • Мнения: 6 417
Ами не знам , не са ти достатъчно драматични смс-ите , затова пък са банални ("живей си живота") , даже глупави ( " нас кучета ни яли ")  , досадни ( "както винаги правиш").
 И аз нямаше да ти дигна след такъв смс за рождения си ден . Даже щях да се посмея .
 От друга страна няма защо да се чустваш виновна , защото той 100 % си има любовница .  Laughing ( това е шега )
леле пепел ти на езика  Shocked
Четейки предишни твои постове си мисля, че проблемите при вас не са от вчера.  Thinking

# 24
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
desislava26, веднага SMS - че. Любов моя, извинявай. Най-вероятно не си имал повече пари, Бях ядосана за друго, а и исках да ти купя малко подаръче за Р.Д. и т.н и т.н.
Ти си знаеш как да подходиш към него.
Може пък да е нямал повече, а и 150 лв. за 10 дена не са чак тъй малко. Ако ти  трябвало за специален допълнителен разход, е трябвало да му кажеш.

В случая няма значение кой е крив и кой е прав.
Важното е да не се обиждате и, деси, не забравяй че е по-разумно душата на съпруга да се вади с памук, а не с тропане на крак и викане.

# 25
  • Мнения: 213
Много тъпо. Не знам какъв тон си държите вкъщи, но и двете ти съобщения са много обидни, аз бих се засегнала сериозно и да, не бих ти вдигнала телефона. Особено ако ми го спретнеш на РД това.  Naughty Извини му се много мило и друг път мисли повече, преди да пишеш такива съобщения. Може да няма възможност да ти прати повече, или...не е такъв случая, не знам.
Напълно съм съгласна - адски са обидни

# 26
  • Мнения: 2 891
Човекът сигурно си е заделил пари, за да почерпи за рождения ден, за това ти е пратил по-малко.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Наистина много грубо от твоя страна! Като се замисля, май е по-добре да не ти вдига ден-два, за да му помине, иначе едва ли би искала да чуеш какво ще ти каже! Освен това 150 лв за 10 дни не е малко (ако е само за храна). Не знам, реагирала си първосигнално, явно си била ядосана и от нещо друго. По-добре помисли как да се сдобрите - естествено, трябва да му се извиниш първо.

# 28
  • Мнения: 139
Наистина много грубо от твоя страна! Като се замисля, май е по-добре да не ти вдига ден-два, за да му помине, иначе едва ли би искала да чуеш какво ще ти каже! Освен това 150 лв за 10 дни не е малко (ако е само за храна). Не знам, реагирала си първосигнално, явно си била ядосана и от нещо друго. По-добре помисли как да се сдобрите - естествено, трябва да му се извиниш първо.

Грубо ли? Как ти се виждат 150 лева за 10 дни при положение, че има 2 деца? На мен ми се вижда супер недостатъчно и най-малко притеснена от факта как ще изкара тези дни с толкова малко пари е оправдателен за държанието й.

А към авторката - ако съпругът ти наистина няма възможност да изпрати повече не го овиквай, сега колкото-толкова, но помисли дали не би могла да започнеш някъде работа, за да се подобри финансовото състояние на семейството ти. А ако има възможност да изпраща повече, а вместо това Ви праща колкото да не умрете от гладна смърт - ами наистина има сериозен проблем в отношенията Ви и би било добре да вземеш крути мерки. И хич не се чувствай виновна, малко му е било на мъж ти при такова положение.

# 29
  • Мнения: 417
Може да няма възможност да изпрати повече пари,знам ли.Но и аз съм на мнение,че смс-те са ти доста гаднички.

Общи условия

Активация на акаунт