а какво обичате да си хапвате???

  • 1 922
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 729
Всякакви вариации на гъби, картофи и ориз.

Изпреварила си ме с описанието. Peace

# 16
  • варна
  • Мнения: 1 830
О,нещата които обичам са много Laughing.Но без плодове,шоколад и мляко не мога Hug

# 17
  • Мнения: 2 936
пици
спагети
сирене
пържени картофи
шоколад
 
има още-пилешко или свинско на скара,салати...

# 18
  • Мнения: 401
обожавам печени картофи Simple Smile мога да си изям сама цялата тава,пиле(без варено),варени моркови мн обичам Simple Smile омлети,пици ,дюнери,спагети и мн др Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 111
Свински пържоли, печено пиле, риба, пици, хамбургери, хот-дог, палачинки, сладолед, торти, пасти, шоколад, пържени картофи със сирене, пържени кюфтета, топени сирена, кашкавали, шунка, филета, луканки, пастърма, пастет, лютеница, майонеза.

# 20
  • Мнения: 1 299
Лилянчо , по-добре си кажи какво не обичаш, май списакът ще е по-кратък  hahaha

# 21
  • Мнения: 4 111
Лилянчо , по-добре си кажи какво не обичаш, май списакът ще е по-кратък  hahaha

 newsm65

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Обичам всичко, което е с ориз, но да не е сладко!  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 971
Наскоро с приятеля ми стигнахме до кратък списък с нещата, които са ми необходими за да съм щастлива:

кафе
домати
сирене
кюфтета

 Peace

# 24
  • Мнения: 3 622
Ами любимите ми неща са:
 кафето,
шоколад с лешници,
пиле на грил,
баница,
печен пипер,
морски деликатеси и риба,
кисело и прясно мляко,
печена тиква,
сушени плодове - май това са нещата които най - често хапвам и не ми омръзват  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 3 271
Сладкиши - торти, пасти, баклави, толумбички, крем карамел, шоколади.
Морски дарове
Кюфтета
Кашкавал, синьо сирене (абе всички френски и швейцарски сирена)
Домати
Ориз
Пъпеш, диня, ягоди, праскови, смокини..абе плодове

# 26
  • Мнения: 5 475
Любими храни са ми :пиле на грил, яйца,морски деликатеси и риба,кисело мляко,синьо сирене,рукола,диня, ягоди и праскови.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Мръвки - пилешко, прасешко, риба, а от колбасите само суджук и луканка. Сирена - синьо, ементал, камамбер, бри  Crazy Сладки нещица - сладолед, кремове и торти, но не шоколадови, а бели /ванилия, сметана/. Плодове - диня, пъпеш, ягоди, череши. Също пица, спагети.

# 28
  • Мнения: 1 318
Картофи (всякакви), ориз, пица, домати, пиле, млечни продукти, тестени изделия... натурален шоколад...ядки...
Уф, по-добре да си кажа какво не обичам - агнешко, краставици, шкембе чорба, желе...

# 29
  • NY
  • Мнения: 209
Салати всякакви, пиле, риба, салса, гуакамоле, сирена, ананас, супи, плодови тартове , басмати ориз, суши, ядки......
и вкуснотиите от детството ми.....баница, тутманик, филия с лютеница , катми, гювеч , палачинки със сладко от кайсии, таратор, бисквитена торта, печени ябълки и дюли, ашуре, циганска баница с домат  .....  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт