Моля дайте ми съвет!

  • 2 362
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ами ако са вътрешни, няма ли да ви спасят поне малко ?

# 16
  • Мнения: 2 082
Наистина рамката надали ще е най - удачния вариант от естетическа гледна точка.
Но не е възможно да сме без щори.
рамката не се вижда-просто не можеш да си го представиш.когато гледаш от вън,си виждаш щорите.от вътре е пак така...

# 17
  • Мнения: 852
Да наистина рамката не се вижда и не стой грозно.Почти няма разлика,само дето щората идва с около 4см по напред.Но за това трябва да се консултираш със техник на място! Naughty

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Хм Thinking Добре де, моите щори са вътрешни, обаче пак ми пробиха дограмата. Не е ли трябвало? Защо? Егати работата Close

# 19
  • Мнения: 3 036
Белинда не са ли захванати за дървената рамка?
Желанието ми за външни щори е и заради това че малко или много презпазват дограмата - така ни посъветваха и от фирмата за дограмата.

# 20
  • Мнения: 852
Белинда,нормално е да ти е продупчена дограмата,че иначе как ще ти закрепят щорите.И то не самата дограма,а само стъклодържачите са пробити/това не е страшно,ако решиш да махнеш щорите и да не ти останат дупки,можеш да смениш стъклодържачите/.От това неможе да ти се получи нито конденз,нито да се разхерметизира самият стъклопакет не се притеснявай! Peace

# 21
  • Мнения: 315
за да не дупчим дограмата,направихме правоъгълна дървена рамка по прозореца и щорите са монтирани на нея.недостатък е,че за да вдигнеш щората ,трябва да отвориш прозореца,но аз съм си ги нагласила и рядко им променям положението.за тази рамка ме посъветва момчето,което поставя щорите...
и аз имам същия проблем би ли изпратила снимки защото нещо не можах за разбера как става номера

# 22
  • Мнения: 2 082
качих снимките,но не се вижда нищо.исках да пратя линк към албума ,но нищо не стана-как става?
ще се мъча пак. защо,когато дам линк към албума и го отвориш се отваря началната страница на снимка бг,а не албума

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 17:33 от nano

# 23
# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 3 036
nanо

Много ти благодаря.Сега съпруга ми гледа как ще стане и се съгласи на идеята.

# 27
  • Мнения: 2 082
за нищо  Embarassed и при мен цял следобяд пече и другите щори не ме спасяват... ако дограмата е бяла е хубаво и рамката да е бяла за да се сливат-при мен нещата са малко поостарели...

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда,нормално е да ти е продупчена дограмата,че иначе как ще ти закрепят щорите.И то не самата дограма,а само стъклодържачите са пробити/това не е страшно,ако решиш да махнеш щорите и да не ти останат дупки,можеш да смениш стъклодържачите/.От това неможе да ти се получи нито конденз,нито да се разхерметизира самият стъклопакет не се притеснявай! Peace
Оф, слава Богу! Благодаря ти за инфото, нещо внезапно се саштисах Crazy

Общи условия

Активация на акаунт