ПЛЕВЕН в края на август

  • 12 913
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 878
Здравейте и от нас!
Дивиана,как е малката?
Мама Ася,добре,че телефона ти е издържал.Моят първи тел-Алкател,хвърча по погрешка от 11 етаж от апартамента ни в Сф.Изтупах го Laughing след хранене заедно с покривката.Мъжа ми слезе да си вземе поне картата,ако я намери и какво да види-телефона здрав и читав,само дето  една драскотина имаше.Още е жив тоя телефон.
Ние вчера бяхме на събор.Изкарахме си сравнително добре.Не знам,идва ми в повече цялата рода да ходи след мене и да ми дава непоискани съвети как да си храня децата,как да ги възпитавам,а най -неприятното е да ми казват,че трябвало да говоря повече на детето/Буби/,за да проговори и тя.Малко ми писна,та повиших тон на няколко пъти  LaughingТакава съм си -снаха един път. Mr. Green
Искам да ви питам-давате ли на децата си някакви имуностимуланти?Нямам предвид витаминни сиропи от сорта на МултисаностолНали идва време за градина,та се чудя,особенно за Мими,защото е по-малка,дали да не давам нещо?Тя не боледува често,но в градината сигурно ще я лепват вируси,знам ли!

# 61
  • Мнения: 15
Валенце, аз давам на Теди Мултисаностол и той казва, че е фанта. Казва "ата, ата". И си иска сам.
Но сега като ни изписаха от болницата и ни изписаха "Изопринозин". Изписаха ни два пъти по половинка.

# 62
  • Мнения: 1 953
Здравейте на всички!

Дивиана, как е Велина? Днес не си писала  Rolling Eyes

Ние се върнахме успешно. Изкарахме си хубаво, а за Миташки си беше направо страхотно  Laughing Голямо тичане по плажа и въргаляне в пясъка. Нямаше по песъчливо дете на плажа. Единствено очите му бяха неопесъчени  Sick А във водата изпадаше в екстаз. Абе, с две думи много му хареса, но не му и липсва, и в момента си е също толкова весел както и на плажа. Изобщо май не разбра къде беше  Grinning  А аз смея да кажа, че нямах нужда от плажна кърпа - не съм лягала на нея  Mr. Green Пътуването беше спокойно - не е излизал от стола. В него спа и яде. Очаквах да е по-зле работата, но все пак Варна си е доста по- близо от Бургас. Може би нямаше да се навия да пътуваме на юг с него.
Ето и малко снимки http://diksi.multiply.com/photos

# 63
  • София
  • Мнения: 9 878
Дикси,добре дошли!Сега ще поразгледам снимките.И ние във вторник рано-рано отиваме до Варна за няколко дни-едно мини моренце ще си спретнем.
Ася,аз също съм давала Мултисаностол,но под имуностимуланти имам предвид неща от сорта на Зелена енергия,коластра...и подобни.Чудя се дали да не започна да давам?

# 64
  • Мнения: 5 289
Дикси,добре дошла !
Много е сладък малкия. Напълно те разбирам как си си изкарала почивката Simple Smile Но пък нали и заради децата ходим,и те да се порадват на моренцето. Супер,че е издържал в столчето,аз не можах да се порадвам на такова спокойствие Sad
Валенце,само да изразя учудването си как може хора,които изобщо не ти помагат за децата да ти дават акъли как да ги възпитаваш и изобщо как да се грижиш за тях  newsm78 За имуностимулантите нищо не мога да кажа,защото нищо не ми говорят,както и повечето лекарства,за които говорите,но сигурно и аз ще се запозная с тях Sad

# 65
  • Мнения: 1 953
Напълно те разбирам как си си изкарала почивката Simple Smile

Ха-ха, сега се сетих, че поне 100 пъти те споменавах докато бяхме там - все виках на Емо "А, ти представяш ли си те как са били с две ???"  Joy И още не мога да си представя   Laughing

Валенце, супер си е дори и за два дни  Peace

Имуностимуланти не съм давала, но мисля и че няма да давам.

# 66
  • София
  • Мнения: 9 878


Валенце, супер си е дори и за два дни  Peace


Дикси,сигурно е супер,но истината е,че на мен никак не ми се ходи.Не обичам жегите,ако морето ми беше в Кайлъка щях да ходя понякога,но просто не съм морски тип.Но заради Ангел и децата ще ида.Даже не знам дали и бански да си взема,май само ще си стоя на плажа.Който е искал море,да си гледа децата в него Mr. Green.

Валенце,само да изразя учудването си как може хора,които изобщо не ти помагат за децата да ти дават акъли как да ги възпитаваш и изобщо как да се грижиш за тях 
Джина,слава Богу си имам прекрасен мъж,който не позволява много много да ни се дават съвети,но често бивам хваната и насаме  Laughing.Общо взето за седем години брак се научих да пропускам много неща покрай ушите си-важното е ние четиримката да сме си добре.Но ми е много болно,когато получавам съвети за Буби,които съвети просто излизат извън всякакви разумни рамки-примерно да я бия с дървена лъжица по главата,че да проговори,да я водя по разни врачки,даже да и сменя името,защото явно не е подходящо за нея. Crazy

# 67
  • Мнения: 4 390
Велина е добре вече. Peace На антибиотик си е. Днес след обяд й стана лошо за малко, но нищо сериозно. Няма разстройство, няма повръщане, няма температура.

Давала съм от време на време мултивитаминен сироп и то само през зимата, когато е боледувала.
Лятото, ако се разболее давам само вит.Ц ампули. Та яде доста плодове, няма нужда от синтетични витамини, на които и без това не съм привърженик.
Имуностимулатори не давам и нямам намерение да давам.

Сега ще чета какво сте писали.

# 68
  • Мнения: 5 026
Добре дошла на Плевенска земя, Дикси! Митака е супер  Peace, като един мини-Нептун на плажа  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 15
Валенце, аз мисля, че този "Изопринозин" е точно такова лекарство.
Дори не зная дали ще разбера има ли ефект. Теди си е злояд, не яде месо, нито плодове.
Не мога да кажа, че боледува често, но сега като е на ясла, знам ли...  Може и да боледува зимата. ще видим.

# 70
  • Мнения: 4 390
Но ми е много болно,когато получавам съвети за Буби,които съвети просто излизат извън всякакви разумни рамки-примерно да я бия с дървена лъжица по главата,че да проговори,да я водя по разни врачки,даже да и сменя името,защото явно не е подходящо за нея. Crazy

 Shocked
Боже...
Това някоя стара, селска женица сигурно го е казала...
Отдай го на това, че толкова си може жената и не си го слагай на сърце...
Буби е прекрасно детенце! Hug

Дикси, добре дошли! Peace
Снимките са страхотни, личи си колко му е гот на Митака. Радвам се, че сте изкарали добре. Grinning

Мама Ася, много серт твоя син. Laughing
Как му е дошло на ум да ти опикае телефона... Laughing

Момичета, само дето се похвалих с Велина.
Повръщането започна отново. Tired

# 71
  • София
  • Мнения: 9 878
Дивиана,този вирус е упорит.Може би ако пие АБ без да яде много,много това да и дразни стомаха.Буби хем само една нощ повръща,после доста време нито яденето и беше като хората,нито нищо,хем и тя ,и Мими по принцип си хапват завидно добре. Grinning


 Shocked
Боже...
Това някоя стара, селска женица сигурно го е казала...
Отдай го на това, че толкова си може жената и не си го слагай на сърце...
Буби е прекрасно детенце!

Благодаря за милите думи Hug.За съжаление това го каза една нито стара,нито селска жена,а свекърва ми.Но както и да е,наистина се научих да пропускам покрай ушите си някои неща.Определено не я бия с лъжица по главата. WinkТя започва да говори благодарение на многото работа с нея и нашата любов. Flutter

# 72
  • Мнения: 5 026
За съжаление това го каза една нито стара,нито селска жена,а свекърва ми.Но както и да е,наистина се научих да пропускам покрай ушите си някои неща.
Лелеее    ooooh! #Crazy Ама тази жена е направо  #2gunfire И после що не ходиш често. Добре,че сте на далече  Peace
 
 Дивиана, съжалявам, че Тити не се оправя бързо  Confused

# 73
  • Мнения: 262
Валенце, всички знаем , че си "лоша" майка. И шоколад не даваш, и снаксове разни забраняваш. И изобщо не си говориш на децата. По цял ден само си мълчите. Това всичко в рамките на шегата, разбира се. То не, че ситуацията е смешна, де.Ние поне сме свидетели колко грижи полагаш и за двете принцеси. Не се връзвай на такива изказвания. На много хора езика им върви преди акъла.

Има ли някой, който е с интернет към "Евроком"? Ние имаме големи проблеми напоследък. Или няма нет изобщо, оли е много бавен. Идваха техници, но казаха, че всичко е наред. Ама ние продължаваме да си нямаме.

# 74
  • Мнения: 5 026
Има ли някой, който е с интернет към "Евроком"? Ние имаме големи проблеми напоследък. Или няма нет изобщо, оли е много бавен. Идваха техници, но казаха, че всичко е наред. Ама ние продължаваме да си нямаме.
Ние сме към Опти..., но при Анатоли,в офиса бяха към "Евроком". Именно поради описаното от  теб, вече на са им абонати .

Общи условия

Активация на акаунт