Попаднах на новата песен на Пеньо от ББ

  • 5 192
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 622

Хаха..някй като е пускал клипчето не се е видял себе си (че е неграмотен), ама е побързал да се присмее на Пеньо  hahaha

# 76
  • Мнения: 5 622
Пу, що ми наруши спокойствието, Бубе?

Е, няма само аз да съм прекараната, я  Crossing Arms

 Joy

Между другото, като видях клипа, бая се зверих докато разбера, че това е Пеньото. Струваше ми се познат(то тая захапка можеш ли я сбърка  Crazy), но ми трябваше известно време докато реагирам  hahaha

# 77
  • Мнения: 803
 Shocked ...........какво стана с твърденията му, че си е най-обикновено момче?? Нали такава теория поддържаше по едно време?

Според мен иска да приложи формулата на Азис...Но няма как да успее...Просто...няма място за сравнение. Както каза някой по-рано в темата, ПенЙо си е направо пародия...Чудя се кой болен мозък е налял пари в това нещо Shocked

# 78
  • Мнения: 5 622
Чудя се кой болен мозък е налял пари в това нещо Shocked

Аз по-се чудя на болния мозък дето се е съгласил(срещу заплащане най-вероятно, дано да не е в натура, само..  Twisted Evil) да се снима като мъжът в клипа  Laughing

# 79
  • Мнения: 11 607

ББ ни събира, ББ ни дели...Скоро си мислех за теб и за сладките приказки в темите за ББ - липсват ми!!Колко сладко си бъбрехме със съфорумките от ранни зори до късни доби.......  bouquet

# 80
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъргх...

# 81
  • Мнения: 803
ББ ни събира, ББ ни дели...Скоро си мислех за теб и за сладките приказки в темите за ББ - липсват ми!!Колко сладко си бъбрехме със съфорумките от ранни зори до късни доби.......  bouquet

Off topic:   bouquet
Идва по-голям сеир от ББ - "Островът на изкушенията"  Wink

# 82
  • Мнения: 5 622
ББ ни събира, ББ ни дели...Скоро си мислех за теб и за сладките приказки в темите за ББ - липсват ми!!Колко сладко си бъбрехме със съфорумките от ранни зори до късни доби.......  bouquet

Off topic:   bouquet
Идва по-голям сеир от ББ - "Островът на изкушенията"  Wink


Да. Определено. НЯма какво да страдаме за ББ, ще има друго за което да се дърлим  Crazy

# 83
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Еее, стига де...вечерям Sick

# 84
  • Мнения: 139
Пеньо в този клип ми е нещо средно между Сантра (заради все още гадното носле) и фолк певицата Мира (заради бритончето и зъбките)

# 85
  • Мнения: 5 622
Що бе?Носът му е супер според мен! Гадно не бих казала въобще. Много добре са го направили и му стои доста добре. Само зъбите са малко фрапантни(щото съм деликатна, затова употребих тази дума  Mr. Green)

# 86
  • UK
  • Мнения: 3 959
Според Хай Клуб сега щял да си прави операция и на зъбите. Той сам се обадил да ги уведоми за новия си клип и всичко останало, на въпроса кой плаща за клипове и операции отговорил че някакъв възрастен мъж го спонсорирал.

# 87
  • Мнения: 1 715
на въпроса кой плаща за клипове и операции отговорил че някакъв възрастен мъж го спонсорирал.
Срещу какво ли го спонсорира........... newsm78 newsm78 newsm78

# 88
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ама и въпроси задаваш. Wink

# 89
  • Мнения: 5 622
на въпроса кой плаща за клипове и операции отговорил че някакъв възрастен мъж го спонсорирал.
Срещу какво ли го спонсорира........... newsm78 newsm78 newsm78

Аре бе..Глей ко става по света...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт