Майка ми или жена ми

  • 55 824
  • 212
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 095
Евала на всички татковци, които избират семейството пред майките си! Ръкопляскам ви!

Н а 1 място е дъщеря ми и жена ми,другите са фон

Страхотно изказване! Така трябва!
Имам горчив опит с моята свекърва и затова мъжът ми е виновен. Не веднъж е идвала да си го прибира обратно вместо да го насърчава да си гледа семейството. Просто аз не станах час от нейното семейство и не влязох в техния дом, а гледах да се отделим. Каза ми, че съм и отнела сина. Стигнахме до там, че ме е удрял заради нея. Изобщо какво ли не ми мина през главата.
Много уважавам мъже, които си уважават жените и децата!

Това е много лошо,не бива да се удря съпругата заради майката.
НЕ БИВА ДА СЕ УДРЯ ПО НИКАКЪВ ПОВОД !

# 91
  • Мнения: 51
Здравейте!! Thinking Thinking Thinking
Чета ви и гледам синът си които спи-чудя се и пак ви чета! newsm78 newsm78 newsm78Бившият-мамино синче,кандидат настоящият също,а синът ми.......... Thinking
Незнам дали ще съм добра свекърва,но за всичко си има компромиси!Ужасно е да чета,че един ден моята плът и кръв ще ме захвърли като мръсно коте!Ще дойде ден в който ще се ожени и ще сподели радоста от любовта си с мен/ще съм на 7777 небе от щастие/Ще се сдобият с рожба-две и три и винаги ще му помагам с каквото мога и ще се боря за щастието на семейството му.Не ме интересува дали жена му не прави това и онова като мен-след като той е щастлив и аз съм щастлива!А не искам и да си помислям да посегне на жена си заради противоречия между нас/ако има такива/ ще му извия връта като на пиле! #2gunfire
Смятам,че за всичко се намира решение-друг е въпроса дали искаме........

# 92
  • Мнения: 62
Мисля че по-правилно щеше да бъде питането, ако темата бе: Между чука и наковалнята.
Колкото и да е неприятно за майки и съпруги да се разбират помежду си, то някой да е попитал какво му е на един мъж в случая? Че бива разпъван от двете си страни от хората които обича. Мъжът е като малък юрган, под който спят двойка и всеки го дърпа към себе си. Този спор е в следствие на безплодното и манипулативно мислене на всяка една жена, понеже, то си й е вродено. Ако веднъж една снаха, майка на син, срещне този проблем със своята свекърва, то би трябвало да обърне по особено внимание на себе си и как възпитава сина си, за да не се превърне като свекърва си. Очевидно това не се случва, поради това какво има тук горе  newsm78 . Този проблем си е от край време и ще продължава и занапред, само дето пак ние мъжете ше го отнасяме и ше се стремим да заемем правилната позиция, а коя е тя - дали на майката или на съпругата, трудно е да се определи, щото и двете имат трески за дялане  Laughing

Жени, моля ви не ми се обиждайте от думите ми, просто ви провокирам да се замислите.

# 93
  • Мнения: 1 168
Горкичките мъже, стана ми мъчно за вас smile3518

# 94
  • Мнения: 62
Горкичките мъже, стана ми мъчно за вас smile3518

Лесно е да се подиграваш, още по-лесно е когато си имаш момиченце или греша. Точно така, горкият ти мъж, че 3 жени на главата му вече е прекалено.

# 95
  • Мнения: 1 168
Горкичките мъже, стана ми мъчно за вас smile3518

Лесно е да се подиграваш, още по-лесно е когато си имаш момиченце или греша. Точно така, горкият ти мъж, че 3 жени на главата му вече е прекалено.

Напротив!  Naughty Не се подигравам! Замислих се за моя мъж и осъзнах, че си прав Peace
 Hug

# 96
  • Мнения: 62
Напротив!  Naughty Не се подигравам! Замислих се за моя мъж и осъзнах, че си прав Peace
 Hug
ОК, извинявам се Embarassed

# 97
  • Мнения: 203
колкото и в пъти мама да е по-добре все пак сме със скъпата "докато смърта ни раздели".Мама е такава докато завършиш училище,но при мене проблема е такъв : намесите в живота ни се правят тънко и с намеци или пък сръдни и колкото и директен да съм мисля 4е това няма да престане никога smile3515

# 98
  • София
  • Мнения: 23 097
Моят мъж е над всичко  Mr. Green Казал ми е, че ако ще и очи да си вадим с майка му, това си е наш проблем!
П.П. Майка му е готина, не се е стигало до подобни екстремности!

# 99
  • Мнения: 396
Ако мъжът е мъж на място ще успява да балансира между майката и съпругата.Ролята и на двете е важна,но от момента,в който той реши да създаде свое семейство на преден план трябва да  е ТО!
Naughtyмисля че и ние сме майки и не се знае какви ще станем но всичко да си има граници.Аз имам прекрасна свекърва , която се грижи за нас по добре и от майка ми,
но никога не се меси и не взема страни ,а това се дължи изцяло на съпругът ми .

По повод на изказването на Dr.Jend и понеже не прочетох много подобни изказвания , ще разкажа на кратко:

Моята свекърва не ме беше виждала още когато ми се обади по телефона и ми каза:"Много се радвам, че синът ми си е избрал такова хубаво и добро момиче за съпруга!"
На въпроса ми "Ама ти не си ме виждала и не ме познаваш, как така се радваш?" отговора беше" За мен е достатъчно , че той те е избрал."
Ще излъжа ако кажа, че всичко и при нас върви по мед и масло. Пререкания има, но винаги се стараем да се изясним преди да се задълбаят нещата и така напредваме за радост и щастие на всички!
Мъжа ми е поставил ясна граница между тях и нашето семейство без да се държи грубо разбира се! И всичко това , като се има предвид ,че е едно дете, което предполага точно обратно развитие на нещата!

# 100
  • Мнения: 152
Една вечер мъжа ми отсече,че ще се разделим,ако не започна да уважавам роднините му.Отговорих му,че не може да живее с тях,да прави секс с тях,да му родят дете.......А аз правя всичко това.

# 101
  • Мнения: 1 095
Една вечер мъжа ми отсече,че ще се разделим,ако не започна да уважавам роднините му.Отговорих му,че не може да живее с тях,да прави секс с тях,да му родят дете.......А аз правя всичко това.
То уважението според мен не значи да им целуваме и краката.
Аз например ги уважавам, без да съм "мазница " . Уважение да, но не и обич .

# 102
  • Мнения: 152
Точно такъв е проблемът ми- не мога да бъда мазница.

# 103
Има, има, особенно жени, които не са живяли добре с мъжете си така се вкопчват в  синовете си, че даже да са и на друг континен пак ги управляват. Не полувинките им, а синовете им са мъжете на живота им.

# 104
  • Мнения: 49
Хехе а мен майка ми ме е учила, че е по-нормално да предпочета жена си пред нея.
Ами евала на такава майка която мисли за детето си, а не само за собствените си нужди, моята свекърва искаше да се съобразяваме с нея и да правим каквото тя каже за да "сме и направели удоволствието" - само, че не позна - добре че мъжа ми е човек на място и си отстояваше позицийте

Общи условия

Активация на акаунт