Колко деца сте ИСКАЛИ да имате

  • 8 674
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
Аз исках едно момиченце, но така стана че жена ми роди близнаци момченца  Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 1 951
Исках единствено да се роди здраво,нямах претенции за момче или момиче,а имам и от двете.Щастлива съм с тях,въпреки,че много ме ядосват,но няма как мои са си.

# 77
Когато бях по млад и лекомислен исках да съм много богат и да стана сериен забременител и да плащам на майките порядъчна издръжка да гледат себе си и децата.
Сега бих бил щастлив на хубаво семейство и деца по-голямо или равно на три число.

# 78
  • София
  • Мнения: 344
Исках две, но ще остана само с едно.

# 79
  • Мнения: 234
Винаги съм искала две деца.И толкова имам сега.Обаче,ако имам/финансова/възможност бих се прежалила за трето.В моя случай ситуацията е следната:иска ми се,но не ми стиска.

# 80
  • Мнения: 485
Две - момченце и момиченце. Сега като ги имам от време на време ми минава през главата идеята за трето

# 81
  • Мнения: 204
Искам да имам много деца !

Няма да казвам бройка, защото тя няма значение важното е да са много.

 Heart Eyes

# 82
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Исках и все още искам 3 деца.Две момченца и едно момиченце.Но..всичко зависи от финансите по натам във времето.

# 83
  • Мнения: 532
Гласувах с 1. Преди да се роди първия ми син се молех да имам дете, за повече не съм и помисляла - не можех да задържа бременност. Сега имам четири, никога не ми е минавало през ума, че ще бъда нестандартна многодетна майка.

# 84
Искахме си трички още при годежа през 1991-ва.
И си ги направихме - първо две мъжки /1991 и 1993 г./ и после щерка /2005г./ Hug
Сега им се радваме Sunglasses

# 85
  • Мнения: 1 470
    Винаги съм мечтала за 3-две момчета и една сестричка...Сега имам 3-три момчета,но си мислим ако ни потръгнат нещата да осиновим едно момиченце,след някоя и др.година...Но се притеснявам че се пристрастявам Laughing!!!

# 86
  • Мнения: 1 163
Исках точно толкова,колкото имам две.

# 87
  • Мнения: 44
Наистина, не можеше ли да се сравни и това, колко имаме? Аз исках 3, имам 3 / слава Богу/.

# 88
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Преди исках 2 - класика. Вече искам 3. Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 219
Ами исках най-много едно.
Сега съм с второ на път,вече мисля и за трето след няколко години живот и здраве.

Общи условия

Активация на акаунт