Защо във всички анимационни чувам само "Тате,тате!"

  • 1 969
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 917
ми то де да знам, ама и мойта само тва повтаря, и като го види, жълто се появява на памперса

# 16
  • Мнения: 2 161
А Снежанка и Пепеляшка и татковци си нямат. Tired
Имат си, имат си, ама мащехите ги потискат. Twisted Evil
И на Пепеляшка и на Снежанка бащите са мухльовци.

# 17
  • Мнения: 921
защото в реалният живот се чува само:Мамо,мамо!
Един вид да им се вдигне рейтинга на татитата.Колко са добри,разбиращи и най-важното все до децата си.


М-да! В живота всеки търси мама, никой не търси тати. Включително и възклицанията ни в различни ситуации са "Майко, мила!", "Ох, майко!" или "Майчице!", няма за бащата. Така че, трябва да има баланс Mr. Green!!!!

# 18
  • Мнения: 6 993
Ъ, Палечка?
Аз като я гледах, Палечка имаше само майка?
Нее. Пак има само баща, който я праща да викне другите малчовци и после тя случайно попада при една жена, която се грижи за нея, но тя не и е майка и седи при нея съвсем малко.
Тва е някво друго филмче Mr. Green В моето майка и я намери в роза ли беше...в някакво цвете. Преди това нямаше нищо, това беше началото. Трябва да потърся оригиналната приказка да видя Thinking

# 19
  • Мнения: 2 161
Ъ, Палечка?
Аз като я гледах, Палечка имаше само майка?
Нее. Пак има само баща, който я праща да викне другите малчовци и после тя случайно попада при една жена, която се грижи за нея, но тя не и е майка и седи при нея съвсем малко.
Дилянка,мисля,че си гледала филм за Палечка менте. Wink

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не, в приказката за Палечка (оригинала) наистина майка й я намира в цвете (така ще е, като не са имали добро обучение за секс едно време!). Може по нея да е правена тази анимация.

Общи условия

Активация на акаунт