околоочни кремчета- тема n-та

  • 1 485
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 249
значи трябва да си купувам и аз newsm78не съм ползвала до сега такъв крем. Доволните от Лореал ако може да пуснете снимка на кремчето да го видя,да не купя друг,а цената каква е?

# 16
  • Мнения: 1 616
Доволна съм от Л'Ореал.Но познати са ми казвали,че на Лиерак е много добър-един вид правел чудеса  Laughing

   Поредния боклук.  Grinning Върши толкова работа, колкото и Лореала...и всичко останало, което съм купувла. До момента не съм попадала на продукт, който да има ВИДИМ ефект. Не съм водима от цена или марка на козметиката, купувам по препоръка...е, няма нещо, което да похваля.

Аз също не мога да кажа продукт, от който съм доволна. Започнах след 20-та си годишнина с гелчета, после преминах на кремчета. Вярно, че не бяха от висок клас козметика, но ефект няма. И мисля, че не бива да очакваме чудеса от околоочните кремове - съмнявам се да има продукт, който видимо и трайно да изглади вече появилите се бръчици. Дано не съм права - би било чудесно, ако някой ме опровергае. И досега ползвам околоочни кремове, ама нито тъмните кръгове са изсветлели, нито фините линии са се изгладили. Но все пак съм постоянна - колкото да се утешавам, че правя нещо за кожата си и може би предотвратявам появата на нови бръчки.
Та да уточня - ползвала съм околоочни на Ейвън, Орифлейм, Ив Роше. "Виж и повярвай" - старата версия - също съм пробвала - нищо. В момента съм с "Еколаген" - пак същото.

# 17
  • Мнения: 1 558
Някой има ли мнение за кремовете за околоочен контур на Талодерма?

# 18
  • Мнения: 372
Някой има ли мнение за кремовете за околоочен контур на Талодерма?

Аз ползвах първо гелчето с ройбос, после крема с ройбос за околоочния контур. Крема ми понасяше по-добре и хич не е лош Simple Smile  Ползвала съм и на Орифлейм (Скиндивидюъл), на Нивеа (ДНАж), а сега съм с Лумене -от него сякаш съм най-доволна засега Peace

Общи условия

Активация на акаунт