Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 752
Аз имам приятели, с които сме близки от ученическите години и не би било проблем да направя нещо такова. И да поясня = никой в никого не е влюбен. Ама аз не съм от най нормалните  Mr. Green


Stunny, вече съм напълно убедена, че точно от "ненормалните" искам да бъда. Ми, т'ва си е чуден отбор: ти, Isa, Jaly1 и всите други широкоскроени души  Laughing

Момичета, много благодаря за подкрепата още веднъж!   bouquet И че ви има!  Hug

# 16
  • Мнения: 2 863
хм, ама ще чакаме да разказваш като се върнеш Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 023


Stunny, вече съм напълно убедена, че точно от "ненормалните" искам да бъда.

аз малко по-ина4е ги виждам нещата.
тук съм зад ли4ната позиция на мегън - така са ми се полу4авали нещата просто.
и зад 4уждата - всеки да прави каквото си иска, само да не влияе на мен по някакъв на4ин, щото всеки има право да бъде щастлив.

има една китайска поговорка - хубаво е да си разли4ен, но не твърде разли4ен.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 752
ми, явно не ни било писано, не и този месец: посрещам приятели на гости през уикенда. междувременно прителят ми разбра на коя дата в началото на септември си взимат визите, така че не остана  Sad
но може да се организираме по-нататък... ако спастрим време...

както писах, разбирам напълно съображенията на trayana и леко размахания пръст от Jaly1, случвало ми се е и като при milk "да ми се получават нещата" (уж приятели, ама не съвсем, макар че е било далеч назад в ученическите години) , но с въпросния приятел си правим "дисекция" на характерите, кусурите, житейските перипетии, връзките и проблемите още от гимназията. Той емигрира с приятелката си, решили са да си изградят семейство в чужбина, аз пък се опитвам да създам мое тук, та и дума не може да става за криворазбрано приятелство.

Момичета, пак благодаря и хубава ви седмица!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт