За колко време се отслабва?

  • 4 351
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 417
Аз от една година не мога да отслабна.Свалих десет и дотам,а имам още десет да топя. Cry

# 16
  • Мнения: 305
Нали знаеш че колкото време си качвала толкова се възстановяваш,така поне казват newsm78 Аз забременях 52кг. качих 19кг. Сега бебо е на 5месеца и 16 дни,почти като преди съм си с разни допълнителни екстри по ханша,ами имам си тлъстинки бей.Родих секцио,ами не знам и годините си имат значение.Инъче спортувам,ама не всеки ден.

# 17
  • Мнения: 5 393
Отслабването е различно за всеки отделен човек.Зависи от организма най-вече, и от гена.Аз си възвърнах килограмите за 5-6 месеца някъде(качих 16кг), без диети и спорт.

# 18
  • Мнения: 3 069
Близо 20 килограма свалих без никаква диета, но последните 6 кила много ми се опънаха...
От около 2 седмици съм на диета, само зеленчуци, задушени или сурови, малко плодове, никакъв хляб и сладко.Засега удържам и като ли, че вече посвикнах.
Без глад няма отслабване, е, не зверско гладуване де Grinning

# 19
  • Мнения: 2 849
И аз бях качила близо  30 ,свалих ги след около 9-10 месеца .Сега съм и по-слаба от преди бременността .

# 20
  • Канада
  • Мнения: 494
Определено свалянето е до организъм.Някои момичета свалят много бързо и корема им се прибира бързо,някой от нерви и будуване отслабват,други пък пълнеят!Аз лично качих 16 кг и свалих само 5 с раждането,въпреки едрото бебе.Един месец след секциото бях само 2 кила от горе,но.....през следващите няколко месеца качих наново още 6 килограма и....пролетта започнах одисея по свалянето им.Сега имам 2 кила отгоре,но не се притеснявам за тях,защото малкия звяр ми дава от време на време почивка,по спокойна съм и това ми се отразява добре!Иначе аз съм от типа,дето пълнеят страшно от нерви.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Само да добавя, че кърмене и диета не вървят ръка за ръка. Лично аз като опитах и бебето остана гладно ooooh!. Сега като сме отделно вече си гладувам на воля Mr. Green

# 22
  • Мнения: 649
Бях 56кг, когато забременях, качих 18 кг. С раждането свалих 11, а останалите започнаха да се топят след 5-тия месец. Сега съм между 48 и 50, без драстични диети. Само бягам от време на време (обвита в найлон).

# 23
  • Мнения: 1 092
Според мен е много индивидуално,но в рамките на година след раждането би трябвало да се възстановиш напълно,в противен случай ще ти е доста трудничко  bouquet

# 24
  • Мнения: 187
Зависи от организма. Ще си върнеш старите килограми, не се притеснявай.
Аз качих 12 кг, но съм 160 см / личаха си доста/.
Дали от кърменето, недоспиването или друго вече съм  - 2 кг от преди да родя.
Сама се грижа за бебето, мъжа ми се връща късно, бабите са далеко.
На всяка консултация питах кога ще ми "спихне" корема. Още в родилния го нямаше.
И  до ден днешен ми се смеят, че само това ме интересувало.

# 25
  • Мнения: 1 243
Бях качила 73кг 13кг ги оставих в болницата сега вървя 58-59кг а искам да смъкна още 10кг Simple Smile

# 26
  • Мнения: 463
При всеки е различно. Аз от кърменето не можах да мръдна и грам, но и не качих. Сега беба е на 8 месеца, а аз съм свалила само 5 кг. Остават ми още 7. Но това не става от самосебе си като при други щастливки, а е резултат на ограничени и ниско въглехидратна диета. До 6-7 месец, дори и диетите не даваха резултат. Въпреки че се ограничавах, не отслабвах. Пак ти казвам, зависи от организма на човек.

# 27
  • Мнения: 237
Аз качих 22кг, с раждането свалих 7, и от там се започна една... До скоро не можех да сваля под 60кг. Всичко се нормализира след като започнах работа. Не че ми е натоварено, просто различна организация на деня Peace

# 28
  • Мнения: 1 596
Здравейте Simple Smile
Благодаря за отговорите.
Да то и на мен доста ми личи и аз съм 160 висока.
Ако трябва да взема ластичен колан,какъв да бъде?Такъв от санитарните аптеки или някакъв друг?
Чувала съм противоречиви мнения за тях-било добре-не било добре newsm78
Колко време след секцио могат да се получат сраствания?Или щом не са се получили,няма да има -вече са минали 2 месеца след операцията.

# 29
  • Мнения: 375
Ако кърмиш  този процес ще се забави,аз лично отслабнах  1 г. след раждането ,а започнах да слабея след като спрях да кърмя.

Общи условия

Активация на акаунт