Трафик на деца??

  • 1 246
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 172
Преди съобщаваха за такава практика:
- жената ражда
- още в родилното бъдещият осиновител припознава детето (т.е. официално му е баща и се записва на негово име)
- после истинската майка се отказва от родителски права
- осиновителката осиновява детето

Като се замисля, тази схема не може да не мине всички проверки (в Бг). 

Но не съм запозната в подробности,  а и предполагам, че зависи в коя държава става раждането и осиновяването. По едно време се говореше за бременни, които раждат директно в чужбина и там всичко се наглася.

# 16
  • Мнения: 54
петък е, мислех че ще попадна на по-други теми във форума днес да мине по-бързо денят, ама темата за бебето в клозета, сега и тая...човекът не е социално животно, защото животните не познават такива жестокости на каквито сме способни хората, просто нямам думи
Това наистина е жестоко, не знам каква е тази "майка", дето й дава сърце да направи такова нещо. Жал ми е за тези деца, защото наистина най-вероятно свършват на черния пазар за органи или проституция. Такова издеватолство над толкова крехки създания.. не ми го побира главата.

# 17
  • Мнения: X
Има такива, да.
На мен лично ми прави впечатление, че в определени дни на месеца, в рамките на 2-3-4 дена се вадят масово паспорти на съвсем малки бебенца от такива на по 10-14 дена до 2-3 месечни. Все хубави бебенца, белички и добре гледани. Не са българчета, само казах "белички", някои даже и русички със сини очи.
На мен ми прави впечатление, на хората, които издават паспортите - явно не. Единствената мярка, която е предприета е, че не им разрешават бързите услуги, а само обикновените. Но не съм сигурна, че не се оправят по някакъв начин и с тази пречка...  newsm78
А, когато ги питаш къде са тръгнали с тези малки бебенца, всеки път отговорът е, че ги водят при бабата, да си видела внучето.  Whistling

ПП В други дни на месеца се вадят масово паспорти на млади, хубави момичета (пак от същия етнос), ама това е друг въпрос... Или друг канал?  Thinking
Присъствала съм и аз на подобна случка преди години. Чаках на едно гише да си взема задграничен паспорт, а пред мен един мъж взе двайсетина паспорта на дечица. Много мислех тогава каква е тази работа.....държавен орган ли е някакъв, що ли?

Общи условия

Активация на акаунт