Кога видяхте бебето си след секцио?

  • 8 121
  • 138
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 666
Момичета забелязвам че на много от вас са ви дали дечицата на 2-3 ден и един въпрос не ми излиза от главата - как са ги хранели тези дечица и нали коластрата първите няколко дни е най-важна дори след това майката да реши да не кърми??? Много ми е странно  Thinking Аз имах проблем с гърдите като ми слезе кърмата и едно хранене се наложи да пропусна и ми искаха писмено разрешение да го нахранят с АМ и то са го хранили със капкомер или нещо такова.

# 91
  • София
  • Мнения: 819
Пет минути след като го извадиха - само го повиха и прегледаха и ми го показаха. Peace

И при мен беше така Hug А след това, като ме преместиха от реанимацията в нормална стая си беше при мен през цялото време, само нощем молех да я вземат, за да мога да се опитам да спя Peace Peace Peace

# 92
  • Мнения: 490
След като излязох от упойка видях бебето и съпруга ми,а ми го дадоха на следващия ден т.е. аз,вече си ходех спокойно и ходих при него,а на втория вече бяхме в една стая!
По същия начин и аз. Peace

# 93
  • Мнения: 753
Момичета забелязвам че на много от вас са ви дали дечицата на 2-3 ден и един въпрос не ми излиза от главата - как са ги хранели тези дечица и нали коластрата първите няколко дни е най-важна дори след това майката да реши да не кърми??? Много ми е странно  Thinking
хранеха ги с изкуствено мляко, позволиха да ги кърмим, след като ми дадоха бебето, ....на 4 -тия ден

# 94
  • Мнения: 990
Видях ги на следващия ден.

# 95
  • Мнения: 1 477
Веднага след операцията ми го показаха-след това ми го носеха в стаята на 3 часа нищо че не го кърмех-хранех си го с шишето  Simple Smile

# 96
  • Мнения: 689
На следващия ден след операцията ми го донесоха да го видя, а след още един ден ми го дадоха да се гледаме.

# 97
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Веднага ми я дадоха на опрационната маса да си я цункам.

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 907
Секциото ми беше по спешност вечерта - показаха ми го малко след като го извадиха. Настаниха ме в реанимацията и пак ми го донесоха за няколко минути. Над другата сутрин ме преведоха в следродилно отделение, но там можех да го гледам само през прозореца на детското отделение  Cry, понеже бях с дренаж от раната. Що рев съм изревала пред тоя прозорец ...  Cry . Един - два пъти една от детските акушерки се смили и ме пусна при него за мъничко. Започнаха да ми го дават да го кърмя на 3 часа на втория ден след операцията.

# 99
  • Мнения: 48
Видях го на другия ден,бях с пълна упойка,дадоха ми го чак на 3 ден

# 100
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
извадиха го, аспирираха го и ми го показаха!

# 101
  • Мнения: 1 101
Почти веднага ми го показаха.

# 102
  • Мнения: 2 922
Веднага, след като излязох от упойка.

# 103
  • София
  • Мнения: 718
Веднага след раждането ми го показаха и на сле излизане от интензивното ми го донесоха.

# 104
  • Мнения: 163
Веднага след като го извадиха,после след като го измиха и облякоха пак ми го показаха и ми дадоха да го целуна и след това на другия ден като ме изкараха от реанимацията.

Общи условия

Активация на акаунт