Кичури??

  • 10 678
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Milenika
И аз искам да си направя на кичури.....но възможно ли е?
Боядисвам си косата черна от 10г, а с къна от 6г.
Естествения цвят на косата ми е тъмно кестеняв.
Възможно ли е косата ми да се изсветли и в/у нея да се направя кичурите? Примерно кестенява със светли кичури ?


Възможно е, но много ще ти се изтощи. Но ако имаш силна и гъста коса- действай смело. Grinning

# 16
  • Мнения: 264
Цитат на: Milenika
Възможно ли е косата ми да се изсветли и в/у нея да се направя кичурите? Примерно кестенява със светли кичури ?

Естествено че е възможно #Milti
Единственото неудобство е, че щом ти е тъмна косата, за да се изсветли ще се поизтущи. Но с добри грижи и подхранващи маски след това мисля че няма да имаш никакъв проблем Simple Smile
А си заслужава #Silly

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Цитат на: Milenika
И аз искам да си направя на кичури.....но възможно ли е?
Боядисвам си косата черна от 10г, ...?

Може, но става постепенно. Ако отидеш при професионалист те ще ти кажат как. Разбира се няма да стане от първото ходене. Аз съм с тъмно кестенява почти черна коса. Бях се боядисвала доста с червеникави бои.  В момента цветът ми е по-светло кестеняв с тъмно руси кичури. Фризьорката ми го направи, но ми отне доста време и ходения. Косата въобще не се изтощи и в момента я поддържам така.

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета престраших се.Преди 1час се върнах от фризьора си и вече се радвам на красивите си кичури.Стана не вярвах но стана. Grinning Естествено с матиране.Исках ги точно така както са сега да не са жълто-рижи че съвсем щеше да ме заприлича на лисица.Станаха пепеляви тук там има и бели.Благодаря ви за подкрепата.Който иска кичури да не му мисли много а да тича смело към фризьора си. Sunglasses

# 19
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Благодаря на всички за отговорите. Утре отивам и аз

# 20
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: atchy13
Благодаря на всички за отговорите. Утре отивам и аз


Ще чакаме да се похвалиш утре тогава Grinning

# 21
  • Мнения: 264
Цитат на: ivka10
Момичета престраших се.Преди 1час се върнах от фризьора си и вече се радвам на красивите си кичури.Стана не вярвах но стана. Grinning Естествено с матиране.Исках ги точно така както са сега да не са жълто-рижи че съвсем щеше да ме заприлича на лисица.Станаха пепеляви тук там има и бели.Благодаря ви за подкрепата.Който иска кичури да не му мисли много а да тича смело към фризьора си. Sunglasses

Сладурана! Hug  Така се прави, без много много да му мислиш. dance  Много се радвам че си щастлива и че си предприела такава промяна!
 #Shocked Ще си направим клуб на изрусените на кичури #Onfire

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: Plamenka
Цитат на: ivka10
Момичета престраших се.Преди 1час се върнах от фризьора си и вече се радвам на красивите си кичури.Стана не вярвах но стана. Grinning Естествено с матиране.Исках ги точно така както са сега да не са жълто-рижи че съвсем щеше да ме заприлича на лисица.Станаха пепеляви тук там има и бели.Благодаря ви за подкрепата.Който иска кичури да не му мисли много а да тича смело към фризьора си. Sunglasses

Сладурана! Hug  Така се прави, без много много да му мислиш. dance  Много се радвам че си щастлива и че си предприела такава промяна!
 #Shocked Ще си направим клуб на изрусените на кичури #Onfire
Айдееее. People Angel

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и аз ще си направя кичури

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ето ме и мен в клуба. Нищо, че отдавна сън с кичури, нали Mr. Green

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: meri_ark
Цитат на: Milenika
И аз искам да си направя на кичури.....но възможно ли е?
Боядисвам си косата черна от 10г, ...?

Може, но става постепенно. Ако отидеш при професионалист те ще ти кажат как. Разбира се няма да стане от първото ходене. Аз съм с тъмно кестенява почти черна коса. Бях се боядисвала доста с червеникави бои.  В момента цветът ми е по-светло кестеняв с тъмно руси кичури. Фризьорката ми го направи, но ми отне доста време и ходения. Косата въобще не се изтощи и в момента я поддържам така.
Колко време отнема? Точна от това се притеснявам, да не ходя с месеци като трибагриник в гравата Close

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Erica
       
Възможно е, но много ще ти се изтощи. Но ако имаш силна и гъста коса- действай смело. Grinning

Точно от това се притеснявам, че косата ми не е това което беше  Cry

# 27
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Цитат на: Milenika
Колко време отнема? Точна от това се притеснявам, да не ходя с месеци като трибагриник в гравата Close

А не в никакъв случай!! Първо се прави цялостно боядисване на косата до постигане на желания цвят, без да се правят кичури. Имаш поне няколко посещения при фризьора докато постигнете желания резултат без съответните отенъци от старата боя. Чак след това се изтеглят кичурите и се матират с цветът с който се боядисваш.

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: Milenika
И аз искам да си направя на кичури.....но възможно ли е?
Боядисвам си косата черна от 10г, а с къна от 6г.
Естествения цвят на косата ми е тъмно кестеняв.
Възможно ли е косата ми да се изсветли и в/у нея да се направя кичурите? Примерно кестенява със светли кичури ?

По принцип няма проблем да се правят кичури на боядисана коса, само трябва да уведомиш фризьорката за това. Аз като си правих изрично ме питаха дали съм се боядисвала и от колко време не съм.

# 29
  • Мнения: 398
А дали хваща боята като сме бременни? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт