Хъркате ли?

  • 8 759
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 132
Мами, които признахте, че мъжете ви хъркат - сега признайте, хъркащите ви съпрузи с наднормено тегло ли са?
Моят приятел не е с наднормено тегло, не пие , не пуши , но хърка най- вече когато спи по гръб. Пуснах темата за да видя как са нещата при другите мъже. По принцип хъркането ми пречи ако заспи преди мен и почне да хърка. Най-често му казвам да се завърти.
Аз обаче се притеснявам да не е здравословен проблема с хъркането. Иначе като заспя не го чувам и не ми пречи Grinning

# 31
Дано не е бивша заради темата Joy
Ахахахаха не Simple Smile
Заради друго е, това просто като опит го споделих. По принцип не ми пречи хъркането, като заспя ни приемам, ни предавам.

# 32
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Хърках като бях бременна... Ама мъжо хъркаше и тогава, и сега  Crazy Карам го да се обърне и спира. Ако пак почне, пак го сръчквам и така... Още не е толкова критично положението, че да купувам спрейове  Mr. Green

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Както е писала Непокорна и моя хърка отвратително и най-вече,когато спи по гръб.На мен също ми писна да не мога да спя заради хъркането и също го ръчкам цяла нощ да се обръща настрани,но след като се обърне и отпусне и след 10 минути е пак по гръб и ситуацията с ръчкането се повтаря цяла нощ.Абе,откачам,сега като съм бременна,нищо не ми е удобно,все съм недоволна,но това хъркане ме влудява най-много.

# 34
  • Мнения: 302

По принцип не хъркаме. Нито аз, нито любимата...  Grinning

# 35
  • Мнения: 189
Бе, не знам как се случва, ама все на такива хъркащи попадам. Единия го чувах от другата стая, другия ме е страх, че в пристъп на бяс ще го удуша с възглавницата някоя нощ...
Моето спасение е да заспя преди него иначе и аз ku-ku

# 36
  • Самоков
  • Мнения: 561
Мъжът ми хърка, но аз като бях бременна му го върнах тъпкано.  Mr. Green А сега спя толкова дълбоко, че дори не го чувам.  Whistling

# 37
  • Мнения: 619
Мъжът ми хърка, но аз като бях бременна му го върнах тъпкано.  Mr. Green А сега спя толкова дълбоко, че дори не го чувам.  Whistling
Crazy
Май само двете сме смелите жени дето си признаваме Wink

# 38
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
" най ефективен е този който споменах по горе - снорийз, но за жалост доста скъп 24-29 лева "
 newsm09
Почти трийсетуна за една плюнка спрейче Shocked
Че то на дъртия заек сигурно ще му трябват по 2 на месец като еквивалент на това,че го мързи да отслабне Twisted Evil
Мисля си дали да не му зашия на 2-3 тениски по нещо ръмбаво отзад,та като спи с тях,да не може да се извърти по гръб,а да лежи само на една страна Thinking Сигурно звучи малоумно,ама вече съм направо ku-ku
То не е лесно-по цяла нощ  1countingsheep
и аз си мислех тоя  вариант с пришиването , ама бях по- крайна Mr. Greenмислех за кабърчета / или габърчета , или там за бога , както се пише ..../
Мами, които признахте, че мъжете ви хъркат - сега признайте, хъркащите ви съпрузи с наднормено тегло ли са?
,
моя е кльощав , като палестински сирак , ама това не му пречи да хърка яко!!!

# 39
Мили дами , ние си знаем че хъркаме като парен влак на баир, но истината е че на вас просто не ви се спи след като чувате хъркането ни. Аз имам 3 деца ( кака и близнаци на 2 месеца ) събуждам се само от проплакване и след като се успокоят заспивам веднага, а жена ми твърди , че не можела да спи. Ако е изморена и и се спи и с топ няма да се събуди.

# 40
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Мили дами , ние си знаем че хъркаме като парен влак на баир, но истината е че на вас просто не ви се спи след като чувате хъркането ни. Аз имам 3 деца ( кака и близнаци на 2 месеца ) събуждам се само от проплакване и след като се успокоят заспивам веднага, а жена ми твърди , че не можела да спи. Ако е изморена и и се спи и с топ няма да се събуди.
заспиваш , след като се успокоят , обаче... нали? Wink

# 41
  • Мнения: 323
Дъскорезница smile3511.Май няма лек ....незнам Cry

# 42
  • Варна
  • Мнения: 124
Като беше с корем и много пуши(спря ги за 3 мес.) хъркаше не се траеше  Naughty
Сега свали шкембето и спря но метна пак цигарите и легне ли по гръб  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 43
  • Мнения: 213
хърка и то много когато легне по гръб
добре че спалнята е голяма и го бутам да се обърне на другата страна
а когато е пиян го търкалям Joy Joy

# 44
  • Мнения: 200
Хъркааам... newsm50

Общи условия

Активация на акаунт