Моля Ви дайте ми съвет спешно?

  • 1 721
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не съм адвокат на Белинда, но мисля, че това беше... сарказъм.
Т.е. мисля, че е на точно противоположното мнение.
Поправи ме, ако греша.

Дано! Поправи ме, Белинда, ако греша.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Как така някой ще забрани на мъжа да си вижда детето!   #ShockedНе може да бъде. За бившата разбирам, но за детето? Все пак го има, преди те двамата да се познават.
Естествено, че е сарказъм Joy А за бившата какво? Какво разбираш за бившата newsm78 Мъжете ни не са домашни любимци, за да им забраняваме каквото и да било. Нито пък животът им е започнал в мига, в който са ни срещнали. Още по-малко, когато имат дете!
Хора, уважавайте ги малко повече тези мъже, за да ви отвръщат със същото. Ето, това е моят съвет, ако въобще има някакво значение Peace

# 17
Благодаря за отговорите на тези ,които са ме разбрали правилно.Просто се почуствах пренебрегната.Не сте обърнали внимание на факта ,че са били на вилата една вечер мъжа ми,дъщеря му и приятеля на майка и чужденец и още една двойка приятели и родителите на мъжа ми.После са заминали за  сватбата....Мислех си ,че поне на вилата можеше и ние да идем с дъщеря ми и сина ми,но не бяхме поканени!!!. ConfusedТя е идвала у нас и съм и приготвяла специално торта за рождения и ден.Не искам да навлизам в подробности,просто исках да чуя и други мнения относно ситуацията.Никога не съм забранявала нищо на мъжа ми,приемала съм е за мое дете но тя не ме харесва и като дойде в Бг иска две или три седмици да бъде само с баща си.Ние през това време трябва да изчезнем ли?Благодаря за отделеното внимание.

# 18
  • Мнения: 1 942
Не сте обърнали внимание на факта ,че са били на вилата една вечер мъжа ми,дъщеря му и приятеля на майка и чужденец и още една двойка приятели и родителите на мъжа ми.

Е, айде сега  Grinning После щеше да пишеш как си се почуствала ти и детето ти пренебрегнати, че са обръщали внимание на другата внучка повече. Идва си рядко приеми, че ще получи повече внимание на куп.

... и като дойде в Бг иска две или три седмици да бъде само с баща си.Ние през това време трябва да изчезнем ли?Благодаря за отделеното внимание.

И аз искам шевролет или що не самолет, ама няма да ги получа! Мъжа ти се справя чудесно с баланса межди детето от бившия си брак и вас. Не утежнявай нещата. Ако ти си по-толерантна и не се сърдиш за дребни неща, на девойката претенциите ще бъдат парирани. Като попорасне и твоето момиченце тати ще ходи с тях двете за тези 3 седмици насам-натам   Hug

# 19
  • Мнения: 2 723
Аз пък мисля, че търсиш под вола теле.

И аз така мисля.

# 20
И какъв е проблема?След като си се обвързала със този мъж си била наясно,че има бивша съпруга и дете.Но.....детето никога няма да стане бивше.Пишеш,че си я приела като твоя дъщеря,но си противоречиш.Ако е така какво лошо има баща и дъщеря да се усамотят за 3,5,10 и повече дни?Все пак се виждат веднъж на 2 години.Чувстваш се пренебрегната.А за дъщеря му помисли ли дали и тя не се чувства така?И аз да съм на мястото на девойката, няма да ми е приятно да се върна в Б-я за няколко дни и да съм с други хора,та дори и с детето от втория брак на баща си.Помисли малко-мъжа ти на нея ли да обръща внимание или да ти4а след малката.Ще дойде време и ще излизат заедно.Просто момента не е настъпил,а може и да няма такъв.Ако щеш и 100 торти да й направиш за р.д.насила хубост не става.За това няма никой вина.Ако действително обичаш съпруга си и харесваш дъщеря му от първия брак ги остави да се наслаждават да бъдат заедно за няколко дена.Това е Важно и за двамата.Прояви разбиране и такт.Това са бели кахъри.

# 21
  • Мнения: 843
Бря.

   Я не се притеснявай..
   Преди месец бях на погребението на доведения син на бившия ми съпруг.   Само за секунди си представих, че мъжът ми би ме спрял  или би се подразнил.   Та това е доведен брат на МОЯ син, който ужасно страдаше.
      Хайде да пожалим децата,  било то и вече 20-годишни.  Те имат нуждата да чувстват и двамата си родители  и в добро, и в лошо

# 22
  • Мнения: 1 800
Вие сте сeмейство. Но да зареже ли другото си дете, за да ти е добре на теб?! Май нямаш вяра в себе си и доверие на мъжа си. Не може да сложи черта идa каже край, ти ме си ми дъщеря повече, я? Дори и бившата му жена да иде- те са се развели, значи има за какво да не искат да са заедно. На две години се вижда за 3 дни детето. Това много ли е? Споко, дай му на тоя мъж да диша малко.  Peace

# 23
  • Мнения: 2 673
Няма нищо нагласено.
Аз бившия толкова съм го забравила, че и в едно легло да съм с него ... ще ми  е абсолютно безразличен, сух и ...гаден. Sick

успокой се! В тебе е Картата на бъдещето, а в нея на Миналото.


тва па "сух" откъде го измислих  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт