Излизат ли ви....?

  • 22 563
  • 76
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 401
и аз афтите ги мажа със сода и минават Simple Smile

# 61
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
дам, херпесчета по устните, неприятно е да. ама съм от русите хора, които не знам си какво нямали, та от време на време ме навестява по някой и друг вирус херпес. лекувам ти като ги мажа с течно вит С и си ми минавам много бързо  Peace

# 62
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Афти минават  БЕЗОТКАЗНО  с ВАГОТИЛ. Peace
даааа...мажеш само афтата, побелява, и спира да боли, а след ден-два изчезва...

дайте повече инфо за  този  ВАГОТИЛ Praynig
имам афта точно отпред на езика и така ме боли, че фъфля като говоря Sad

# 63
  • София
  • Мнения: 7 097
Рядко ми излизат херпеси - обикновено при грип, а афти още по-рядко.

# 64
  • Мнения: 64
Сестра ми е домашното чудо на херпеса.Пробвала е всичко /почти-без ваксината/ и нищо не помага.Предписаха и антибиотик Сумамед,беше цъфнала,като майска роза по устните.Взе го- 3 дни по 1 таблетка.Изчезна за година и половина още го няма.Аз лекарството съм го пила с/у акне и др.болежки,помага.Консултирайте с дерматолог

# 65
  • София
  • Мнения: 1 891
 Никога не съм имала такова чудо.   33uu

# 66
  • Мнения: 865
херпеси ми излизат отвреме-навреме.лекувам ги със Зовиракс винаги.той е най-доброто лек.средство за херпес.а когато е по-упорит пия и Изопринозин и таблетки Ацик.слава богу,афти не съм имала,но те минат най-успешно с Ваготил или Солкосерил-дентал Peace

# 67
  • Мнения: 865
Само да вметна, че Гранофурин се продава в една аптека на пл. Славейков, в безистена с/у Макдоналдс!
отдавна му изтече разрешителното,това явно са някакви стари запаси или си плачат за ХЕИ Thinking

# 68
  • Мнения: 6 164
На мен никога не ми е излизало такова нещо /да чукам на дърво!/, но на мъж ми - редовно. С Ациклостад се маже.

# 69
  • Мнения: 354
А някой слагал ли си е ваксина за херпес?Как действа, има ли ефект?

# 70
  • Мнения: 1 043
изяж един лимон когато усетиш че започва да ти излиза  Peace мен това ме спасява / попринцип и витамин ц си е същата работа като се замисля - но като съм пробвала само витамин ц нещо не действа така както лимона   Rolling Eyes - или аз така съм си втълпила /
иначе на мен ациклостад не ми помага - ползвам зовиракс

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Афти минават  БЕЗОТКАЗНО  с ВАГОТИЛ. Peace
Това мазило ли е или спрей?

# 72
На мен ми излизат много афти и се мажа с ВАГОТИЛ. Това лекачство възтановява клетките по-бързо. Като се намажа много боли, но след това поне един час почти не ме боли. Мисля че струва около 5 лева

# 73
  • софия
  • Мнения: 30
Aз си слагах противохерпесна ваксина и съм доволна.Това беше преди около 3 години.Преди беше направо страшно,сега ми излизат много рядко и лесно се лекуват,затова исках да си направя реимунизация.Тогава разбрах,че тази ваксина е спряна и вече не се прави в България.Ваксината представляваше един курс от няколко инжекции,които се поставяха през определен период от време.
За афти може да си поръчате "филмгел за афти" на фирма URGO.Просто е раскошен.От опит го казвам

# 74
  • Мнения: 295
Херпеса е също признак за отслабнала имунна система. Пия РЕМАНТАДИН по схема за подсилване на имунитета и ЗОВИРАКС  Peace

Общи условия

Активация на акаунт