Ex. tezi saitove za zapoznanstva

  • 6 404
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Пиши му Rolling Eyes,само така можеш да разбереш дали е той Crossing Arms.

# 16
  • Мнения: 620
Кой е този сайт чрез който се развалят повечето семейства #Cussing out

То тая работа и без сайт става,мила Wink

# 17
  • Мнения: 193
Кой е този сайт чрез който се развалят повечето семейства #Cussing out

То тая работа и без сайт става,мила Wink

На мене много ми харесва лафа: "Айде да не се следимо, че ще вземе да се изловимо!"

Ако човекът си е склонен да изневерява и да сменя жените - все ще намери начин да го направи!

# 18
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Я гледай по -весело на живота!!!! Не се усложнявай!!! Peace

# 19
  • Мнения: X
ООО стара болка..И аз набарах открих моя в елмаз-а.Естествено под друго име.Веднъж не беше успял явно да изтрие хисторито.И по метода на изключването тръгнах да търся профили -по град,възраст,описание-долу-горе му знам стила.И го намерих Sunglasses..То бяха ревове от моя страна..Ама напоследък мирясвам.На "телевизора" всичко може-нали си е в къщи Hug

# 20
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
И аз му намерих регистрацията в един такъв сайт (не помня кой беше). И изобщо не се чудих дали е той - беше си сложил и снимката човекът. Скандалът се заформи още по телефона. Като се прибра, го довърших. Резултатът беше изтрита регистрация.
Чати в кю-то с разни познати. Ама и аз го правя.
Това много-много не ме вързва. Стига като съм в стаята да не ме е загърбил на лафче. И аз не го правя, естествено.

# 21
  • Мнения: 141
ООО стара болка..И аз набарах открих моя в елмаз-а.Естествено под друго име.Веднъж не беше успял явно да изтрие хисторито.И по метода на изключването тръгнах да търся профили -по град,възраст,описание-долу-горе му знам стила.И го намерих Sunglasses..То бяха ревове от моя страна..Ама напоследък мирясвам.На "телевизора" всичко може-нали си е в къщи Hug
e как ги намирате-нали са под други имена и ако са вкарали фалшива информация

# 22
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Започни да си пишеш с него,за да увериш,че е той!

Общи условия

Активация на акаунт