Фризьорски салон Helita

  • 26 863
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 414
Адрес точен не мога да кажа,но ще се опитам да обясня къде се намира. Whistling
Ако тръгнеш от Пирогов(от страната на детската реанимация)и вървиш надолу по булевард Пенчо Славейков в посока НДК-от другата страна е Capitan Cook и свиваш в първата пряка(точно зад Пирогов се пада).И вървиш направо,по улицата има няколко магазинчета за хранителни стоки и след 2 мин ще видиш салона. Grinning Улицата е "Лауош Кошут".

# 16
  • Мнения: 375
В хелита  кадърна е само Канара! Всички  останлаи са леваци особено този Иво и Симеон

# 17
  • Мнения: 2 414
Beti,защо не си доволна от Иво?

# 18
Щот не й е пуснал. Аз ходя при Киси, сорка че се намесвам хаха. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 15
И аз казвам своето "ДА" за Иво от Хелита, защото с години не бях ходила на фризьор,..имах коса под задника.  Адски дълга. Започна да ми капе и се наложи да се подстрижа поне до кръста. Видях едно момиче с хубава прическа и я питах къде се е подтригвала. Много ме беше страх да не ме офъкат някъде. Тя ми даде визитка на Хелита и ми каза,че Иво я е подстригвал. Е...като излезнах от салона не можах да се позная...Супер ме направи и беше много внимателен. НЕ ме и ускуба, а косата ми е от много заплитащите се ! Много съм доволна от него.Вече само при него ходя и каквото му кажа веднага разбира какво имам в предвид. newsm10

# 20
  • Мнения: 375
Иво е най нещастния фризьор в хелита.Там най добра е Канара!!!

# 21
Педикюра е 22лв., доволна съм, на маникюр ще ходя другата седмица и ще споделя

# 22
  • Мнения: 528
В Хелита ходя на педикюр и маникюр при Ани, най-добрата!  Mr. Green
Знам, че скоро ще отварят още един салон на Дойран.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 409
По мое мнение Хелита е един от най-добрите салони.
Има баланс между качество, интериор, цени и местоположение, защото последното се оказва важно, поне за мен.
Симеон е чудесен като фризьор, Ива също.
Доволна съм и от Криси- козметиката.
Ани също е добра.
Единствено не разбрах, Бети, защо толкова се палиш?
Очевидно има и личен аспект, но тук говорим за професионални качества.
Виждам, че има и доволни от останалите, аз нямам лични впечатления.
Ако един салон е добър, в частност хората, които работят там, дори и да скъсваш да пропагандираш, няма да има особен ефект.
Важното е да остане доволна една клиентка от косата си/маникюра/козметиката и т.н.

# 24
  • Мнения: 1 417
Хм, аз отдавна му се чудя на тоя салон, т.е за козметиката дали да го пробвам, ама сега след вашите мнения ще се престраша Wink Нещо по -различно, като процедури за лице има ли, да ми препоръчате.
Аз от фризьорката, ама не и помня името не съм доволна.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 409
Миши, аз при Криси ходя на козметика.
Мисля, че има и друга козметичка, но от нея нямам лични впечатления.
Като казваш 'нещо по-различно", аз не мога да съм ти много полезна, имам предвид, че употребявам сравнително консервативни терапии за лице, а във всеки случай и самия салон не е специализиран дерматологичен и прочие, а просто нормален клас салон за поддръжка.
Освен това, аз към козметици имам особено усещане, защото самите процедури предполагат едно навлизане в личното пространство и не съм в състояние да допусна всеки- ако не ми е приятна козметичката, не мога да направя и процедурите, така, че според мен, избора на козметик, специално е много лично решение.
Ако ти е удобен салона- го пробвай.

# 26
Маникюра е 14лв., някой знае ли актуални цени за подстригване и сешоар.

# 27
  • Мнения: 2 414
Подстригване+сешоар=30 лева. Peace

# 28
  • Мнения: 12
аз ходя там на вежди при Цари и съм много доволна.Като цяло салона ми допада, и се надявам по скоро да отворят новия защото ще ми е по близо!

# 29
  • Мнения: 2 414
Каква е цената за почистване на вежди?

Общи условия

Активация на акаунт