Фризьорски салон Helita

  • 26 891
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 416
Добре, значи може да пробвам там някоя от услугите, щом сте толкова доволни, но май първо ще пробвам някоя от маникюристките тук във форума...невероятни неща правят, какви красоти не мога да им се нагледам на някои неща Heart Eyes Та сега се чудя коя да избера, всички са майсторки!  bouquet

# 76
  • Мнения: 3 641
A дали правят прически с двурога маша и каква е цената на дифузер Hug

# 77
  • У дома !
  • Мнения: 700
Двурога маша наричаш ретро пресата ли за къдриците като на Андреа и Златка ли?
Ако става въпрос за нея,да правят цената е 40лв. на скоро питах,но за много дългата ми коса казаха,че ще е 50лв.
Иначе в повечето салони е 35лв. Naughty

# 78
  • Мнения: 2 414
Е,то направо да си вземеш пресата за 170лева-3 пъте правене в салон. Tired

# 79
  • Мнения: 3 641
Благодаря ви за информация Hug Аз пуснах и отделна тема, ако може да ми съдействате много искам да си купя тази двурога маша, но незнам откъде Embarassed

# 80
  • Мнения: 1
А с Лореал ли рабоят в този салон? И ако някой случайно знае дали давтат курсове и горе-долу колко парички.

А двурогата маша я има тук: http://www.-spam088-.com/company_products.php?company_id=7&c … me=BaByliss%20PRO
 Wink

# 81
  • У дома !
  • Мнения: 700
Благодаря ви за информация Hug Аз пуснах и отделна тема, ако може да ми съдействате много искам да си купя тази двурога маша, но незнам откъде Embarassed

Внимавай,че има и доста имитации!Тази е най-готината:
,а и в форума има тема за нея,някой момичета си  порърчват от чужбина през нета подобна и много евтина,но на мен лично не ми харесват Naughty

# 82
  • Мнения: 345
Мацки, като ви чета, май всички сте очаровани от този салон. Аз искам гел с удължители на ноктите да си сложа(мойте са много къси и чупливи), има ли някоя от вас, която да е ходила за тази процедура и да сподели мнение, моля.

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 15:43 от bibilota

# 83
Macki zapisah si 4as pri Kanara...ne sum hodila pri neq do sega, a sum na kare!Ima li za kakvo da se pritesnqvam ....dobra li e?

# 84
  • София
  • Мнения: 2 210
Macki zapisah si 4as pri Kanara...ne sum hodila pri neq do sega, a sum na kare!Ima li za kakvo da se pritesnqvam ....dobra li e?

Няма за какво да се притесняваш, страхотна е!

# 85
  • Мнения: 2 414
Macki zapisah si 4as pri Kanara...ne sum hodila pri neq do sega, a sum na kare!Ima li za kakvo da se pritesnqvam ....dobra li e?

Няма за какво да се притесняваш, страхотна е!

И аз съм страшно доволно от нея. Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 416
Да кажа и аз мнението си за този салон Хелита и по-точно за работата на Канара. Малко ми е трудно да преценя точно доволна ли съм в крайна сметка или съм недоволна Tired Първо - подстрига ме мнооооооого набързо и видимо с не особено желание за работа. Можеше да се постарае и малко повече например да ми изправи косата горе долу със сешоара накрая след подстригване  , за да мога да преценя дали ме е подстригала добре или трябва да се реже още някъде. Досега навсякъде, където съм ходила го правят това нещо, без да ми го таксуват отделно като сешоар! Второ - зададох и няколко въпроса, свързани разбира се с косата, на които тя нямаше точен отговор, което ме навежда на мисълта, че не е особено квалифициран фризьор. И трето и най-важното- накрая си тръгнах от този салон с по-гадна коса, отколкото като дойдох - абсолютно без никаква прическа, с разхвърчана, перушинесто изглеждаща коса, неподредена. Това нямаше да се случи, ако Канара ми беше лееко поиздухала косата със сешоара и четката, колкото само леко да се поизправи и хем аз да мога да преценя дали ме е подстригала добре, хем да не си тръгвам в такъв кошмарен вид! В заключение - изобщо няма да отида пак там!

# 87
  • София
  • Мнения: 2 210
Амра, честно да ти кажа не разбирам това "да ми поизправи горе-долу косата със сешоара" и да не те таксува. Или ти правят сешоар или не. Другото си е чисто подстригване и продухване, за да не си тръгнеш с мокра коса.
За да не се чувствам така, когато ходя на ново място, аз лично преди да седна си казвам всички изисквания и съответни претенции, за да няма разминавания в очакванията. Както и например, ако тръгнат да ме сушат шрав сешоар, например, още в началото си казвам, че искам обем. Така, че не винаги е виновен само този, който те обслужва. Иначе- ако не си доволна, разбира се, че няма да отидеш пак там.
Ти каза ли и, че искаш да ти изправи после косата???

# 88
  • Мнения: 1 416
Тя почти нищо не говори с мен докато ме стрижеше, досега винаги където съм ходила и аз ги питам фризьорките и те ме питат сами как си поддържам косата и става разговора. Тази с ченгел да и вадиш дулите от устата Crossing Arms Хич не беше приятно цялото посещение и аз не нямах и желание да питам и разправям повече. Но просто се учудвам крайно , че досега без да им казвам да ми изправят косата накрая, за да видя как са ме подстригали, винаги са го правели сами. Тази само гледаше да ми вземе още 15 лв за сешоар допълнително ако я бях помолила да го направи. В крайна сметка как да разбера ми кажи , добре ли съм подстригана или не като ми е чуплива косата?! А и накрая я питах :"Така ли ще остане косата, готова ли съм Shocked???" И тя:"Ми след като не искате сешоар." Смятам, че трябваше друго да направи, най-малкото за да ме привлече като клиент , ако не друго...сега в тая криза за запад хората намалят цените масово на стоките и услугите, а тука! А и аз не искам да ми прави подаяния и да ми прави безплатен сешоар, а да изляза от салона с що годе нормална коса, а не с неуредена!

# 89
  • Мнения: 746
някакви отзиви за масажите?

Общи условия

Активация на акаунт