Мами в Италия - 64та среща по темата за копъра и някои други неща.

  • 16 051
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 804
Ето ме отново .
Гери , имаш право  наистина станахме досадни вече !
Тази вечер се олях с вечерята и сега ми е тежко , а уж по малко си взех от всичко .
Направих салата - домат , краставица , лук и царевица .
Панирах карфиол и имах малко ориз та от него направих ризото .
Самира е глътнала телевизора пуснала съм и да гледа " Спящата красавица "  , а Фатима ми скача по главата и ме дърпа за косата .
За това отивам да играя малко с нея дано каталяса скоро и заспи .
Напоследък се буди нощем много често и крещи докато се разсъни и се разберем , че иска вода . Дано скоро и минат тия кризи  иначе не зная до кога ще я търпя такава и ще заиграе шамарената фабрика .

# 17
  • Мнения: 1 100
Ей мацки, ха привет и от мен Hug

Лени, добро попадение с темата Sunglasses

Калка, 4естито на брат ти, да ти е жив и здрав. Grinning

Гледам, темата ни пак е пред серизоно "обебване", Сонитка и Тцугуми съвсем са напреднали.


Ние се прибрахме в 4етвъртък, пътуванията минаха доста добре, сега докато пооправим къЩа и двор и навестим роднини и приятели малко зор, но пък е приятно.

В бг, освен близките, друго позитивно неЩо не видях, след две години отсъствие доста се разо4аравах Sad Много кофти по4ивка и на морето (Гери имаШе напълно право) с наШенски хитреци...неприятно.ИзобЩо бг и Италия доста си прили4ат в отрицателна насока, само дет последната е  по развита...Както и да е Wink

Италин4е, весело прекарване желая на вас, много целувки на Клеми Heart Eyes


До много скоро, ве4е съм тук
целувки на вси4ки
  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 804
Дуне , добре завърнала се сред нас !
Много жалко , но явно не съм единствената изкарала ваканционните дни зле в нашата родна страна .
Дано другата ваканция там ни бъде по-сполучлива .
За сега сме се насочили към Мароко за тази зима .
Дано съм добре здравословно и лекаря ми разреши да пътувам , че до свекърва ми е бая пътя .
Сега проблема е да намеря най-изгодно билети за кораба от Genova - Tanger .
Предния път платихме 1200 еуро + / -  , и хич не останахме доволни , а имаше италианци които пътуваха с каравани и бяха платили за  същото пътуване даже в по хубави каюти на половината от нашата цена на билетите . При положение , че уж правели и отстъпки на мароканците , за да можели по-често да си се прибират .

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Hug
Четит рожден ден на братчето на Кала!
Какви са тези класации за най-хубави братя- я пуснете по някоя снимка  Blush
И аз да почерпя- днес кръстихме малкия и днес проходи

# 20
  • Мнения: 2 804
Дидка , Честито ви Християнче !
Бог-Аллах , здраве да му дава , много сила и късмет в живота !  bouquet
Честито ви и прохождане !
Сега най-важното е да не го стреснете докато закрепне . Дори и да пада го приемайте за нормално , а ако се удари не го грабвайте рязко . Така ще разкрие уплахата у вас и ще се стресне .

# 21
  • Мнения: 2 804
Добро утро дами !
Днес много ваканционно го раздавате и никоя от вас не се включва .
Аз минавам за момент и излизаме на разходка по големите супермаркети .
Сервирам и кафето за разсънване

# 22
  • Мнения: 750
Хелоу мами Hug
Дани мерсаж за кафенцето Hug аз съм тук Peace
Ние снощи ходихме на пица с мъжо а Габи го оставихме с баба му да се гледат Party
Ве4е сме 5 кг Crazyразтем и хубавеем


Дуне добре завърнала се Hug
Гери как си newsm78.
Сонитка каква е хавата при теб Rolling Eyes
Приятна доменика на вси4ки  bouquet

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 00:18 от nik77

# 23
  • Мнения: 2 379
Здравейте Grinning

Ники, много сте хубави, ей Hug
Много добре е пораснал Габи! Само на кърма ли е?! Браво!
Ник, ама страшен бицепс имаш Party Я кажи как го тренираш?
Аз съм много кекава в ръцете. Правила съм упражнения всякакви в продължение на дълго време, но мускулите на ръцете ми не искат и да чуят да заякват Confused Накрая винаги се отказвам, понеже ми е трудно, а и като няма ефект...

Дидка, браво на Алекс Grinning

Денис, радвам се, че си пак тук Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 388
Неделно записче и от мен   bouquet

Ники, страхотно изглеждате! И аз тъкмо щях да питам за бицепса  Crazy А и не само за него, в страхотна форма си! Поздравления  Peace
Спинка ли повечко бебо, за да можеш да си почиваш? Как прекарвате дните с малкия, разхождате ли се много?  Crazy

Аз си меря мерките, еднакви са, бедро, корем, а ми се качват килограмите  Rolling Eyes От снощи съм със страхотни болки в гърлото, само се моля да не ми се качи нагоре и да ми се запуши всичко  Rolling Eyes Вземам парацетамол и пръскам това, което се нарича Биопарокс /май само в Италия е с друго име/.

dune, добре завърнали се  Hug

didka, браво на малкия  Peace

Гери, тук при нас всеки ден се звъни непрекъснато и се пращат смс-и, народа все пита какво става, роди ли се. Много ме изнервят така  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 15
Zdravei na vsichi mami   bouquet blagodarq za infoto ,mnogo ste mili ...pojelavam vi spokoina nedelq...  bouquet

# 26
  • Мнения: 750
Ехе мацки направо ме разсмяхте със тия мускули.Аз на фитнес не съм ходила от както съм в Италия Crazy.Преди да забременея ходих по 16км на ден до един парк,но от тогава единствения спорт който съм практикувала е здраво хапване Mr. Green.Пак съм ка4ила един килограм Twisted Evil.
Верно е,4е бързо се възтановявам след раждането,но от тия гости където идват в къщи ден през ден и все се 4ерпим за Габриеле,с торти4ки,сладолед и пасти Crazy,незнам къде ще му се види края Mr. Green
Сонка беб4о е послушен много.Само когато е гладен да не си покрай него Shocked.Ве4е взе да пери и ръцете да ни бие с баба му Crazy,но налапа ли бибата се успокоява.Когато има колики се мъ4и детето,та дано скоро да преминат Rolling Eyes.
Ве4ер се събужда само по два пъти за папкане и през останалото време спинка

# 27
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Благодаря за пожеланията  Crazy

Дидке,Честито ви християнче и ходещи крачета   bouquet

Дюн,бенторната  Mr. Green кофти за неприятните изживявания  Rolling Eyes

Сонитке,няма какво да ми се записваш неделно,а отивай да раждаш  Joy Joy Joy и Цугуми   и тя.....изчакани се чакалото вече  Laughing

Нямаме  Whistling

# 28
  • Мнения: 2 617
 Peace Ники, супер сте  Peace

И аз да се запиша неделно като Сонитка  Mr. Green Wink
Днес на обяд ходихме да видим бебчето на един приятел на Давиде, роди се вчера в 19 часа. Майка е толкова спокойна (на нея й е второ), завидях й благородно. Вечерта запознахме тъща и свекърва  Mr. Green После си направихме една разкошна разходка на брега на морето.
  Peace

# 29
  • Мнения: 2 804
Добро утро !
Скромна почерпка , че днес остарявам !



Ники , прекрасни сте ! ::
Комплименти за спортната фигура !

Общи условия

Активация на акаунт