Преносима кошара за спане

  • 1 950
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Извинете ме момичета, но като казвате МОЯТА кошара ми иде да ви задам въпроса, ами удобно ли ви е да спите в преносима кошара? Ние с мъж ми предпочитаме спалнята  Laughing

Иначе за протокола нашата кошара е на Кенгуру.

# 16
  • Мнения: 46 526
Чиполино купихме, 3 години ползване - като нова е  Peace

# 17
  • Мнения: 169
Нашата е Bertoni, и сме доволни. Имаме и кошарка за игра Neonato с квадратно дъно, доста голяма и за игри е много добре.

Само че въпрос - към майките с по-големи бебета, примерно на 1.5 г и нагоре - добре де в кошарката за спане, вашето голямо бебе не почва ли да маха чаршафа, да измъква дюшечето, отделно се опитва да маха и самото дъно на кошарката. Просто му е интересно. Та идеята ми е, че тези кошарки не са съвсем подходящи, когато бебо порасне. Но може ние да сме изключение. То зависи и от бебето, нашето е много динамично. Трябва си по-стабилно детско легълце. За по-малки бебета иначе преносимите кошарки са супер!

# 18
  • Мнения: 2 309
Нашата е Bertoni, и сме доволни. Имаме и кошарка за игра Neonato с квадратно дъно, доста голяма и за игри е много добре.

Само че въпрос - към майките с по-големи бебета, примерно на 1.5 г и нагоре - добре де в кошарката за спане, вашето голямо бебе не почва ли да маха чаршафа, да измъква дюшечето, отделно се опитва да маха и самото дъно на кошарката. Просто му е интересно. Та идеята ми е, че тези кошарки не са съвсем подходящи, когато бебо порасне. Но може ние да сме изключение. То зависи и от бебето, нашето е много динамично. Трябва си по-стабилно детско легълце. За по-малки бебета иначе преносимите кошарки са супер!

За тази цел изрязахме една плоскост и я сложихме за дьно Mr. Green Joy Mr. GreenМалкия се пьна...пьна...пьна и неможа да я извади пове4е Mr. Green Joy Mr. GreenПреди да се сетя разпиля дьното на коШарата ooooh!
Ползвахме я ежедневно,докато не я приско4и Hug

ПП по темата,наШата е на 4ИКО

# 19
  • Мнения: 9 050
Ох и мен ме загложди нещо .... трябва ли наистина / и аз съм си го мислила / да се слага допълнително дюшече или матрак на кошарката, когато се ползва за постоянно спане ?  newsm78
Синът ми откакто се е родил спи в нашата - първо на горното , а сега от 2 месеца и на долното ниво....
Аз слагам 2 одеяла под фабричната подложка, отгоре подлагам и олекотена завивка и чак тогава матрак, но сякаш си остава твърдичко....  Sad
Притеснявам се за гръбчето  Confused

По принцип детето трябва да спи на по-твърда повърхност. Но в един момент ще установиш, че тази фабрична подложка се деформира. Поне с нашата стана така. И тогава я смених с дюшече.

А по темата - моята също е Чиполино. Не съм търсила точно марката. Просто исках кошарата да е със свежи цветове, а всичките са едни тъмно сини, сиви или черни....Само на Чиполино имаше такава свежа, светла кошара. Купих нея. От както сме я купили, детето спи само в нея. Дървената така си стои. Слагала съм го няколко пъти в нея, обаче или си застипваше ръчичката под решетката, или се удряше....Спрях да си правя експерименти. Ако знаех по-рано, изобщо нямаше да взимам дървена кошара.
Ще си карам с тази, а после направо ще му купя детско легло.

# 20
  • Мнения: 858
на нашата пише Арена.Купих и матрак.Същият на какъвто би спал и ако е в дървена кошарка.Много е удобна.Синът ми е почти на 1 год.В кошарата само спи.Играе извън нея.Чаршафите са от тези с ластик и не си ги вади,а матрака е доста тежичък и той като е стъпил на него не виждам шанс за момента да направи подобно нещо.

# 21
  • Мнения: 2 807
Inka091, нашата е на Чиполино.

Бяхме я купили, за да може Дани да спи там, когато отиваме някъде с преспиване, но на него не му хареса, шумеше му, когато се обръщаше, докато спи - свикнал беше да си спи в дървено легло с матрак и затова.

Но пък го пробвахме за първи път на 7 месечна възраст, дотогава не беше спал там...
А бебче на тази възраст не можеш да излъжеш  Laughing

Слагах го обаче, когато го оставях да играе самичък, няма как да се удари, мека отвсякъде.

Голяма забава пада и сега, когато започнат да влизат и излизат през вратичката (непременно избери такава)  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нашата е на 2 етажа, с плот за повиване, от едната страна сголям джоб за играчки, а от другата - врата с цип, които се отваря само отвън...

Много познати мами все още я използват за спане само, а дечицата им са на по 2, 3 и 4 години.

Общо взето нашата за игра само сме я изполвзали, но иначе съм много доволна  Peace

# 22
да кажа няколко думи за дюшечето, което се сгъва Simple Smile купих го от Пловдив, от детския магазин на  Хипо, струваше около 35 лв. Предполагам че го има и в други градове където тази верига има магазини, но е купено преди повече от половин година.
Колкото до това дали трябва или не да има дюшече........ през лятото не виждам особена нужда да се слага дапълнително дюшече, защото е много топло, а и на чиполино подложките за дъното на кошарата са с пълнеж, които е мокичък, без да потъва. Дюшечето го взех доста по-късно, след като вече се бях съвсем измъчила да редя вълнени одеала под прословутата подпожка през зимата, а и не подозирах че съществуват толкова малки дюшечета  и то за сгъваеми кошари. newsm78 Иначе е ужасно да спиш през зимата без сериозен дюшек, не знам дали ви се е налагало, но аз съм спала с надеждата одеалата отгоре да ме стоплят, но нищо подобно.... на втория ден на походното легло имаше колкото одеала върху мен, толкова и под мен, усещането наистина е много неприятно.
Кошарата я ползвам вече повече от 3 години и чак сега мисля да я заменя с легло, защото детската стая на дъщеричката е вече готова с легло с размери на единично легло за възрастен и е време вече да се отдели в своята стая и да си спи отделно...... страшно съм доволна от преносимите кошари, дори ги предпочитам пред леглата, зарадо меките мрежи отстрани, вместо дървените решетки, на който трбва да се слага обиколник и пак ако се удари бебето при първите опити да се изправя е доста по болезнено, отколкото ако се блъсне в мрежата. НИе бяхме много буйни, то и сега сме си де и се радвах страхотно на тези мрежи , защото ття постоянно се блъскаше насам-натам и много често с главата напред.

# 23
  • Мнения: 1 233
Имам и дървено легло и преносимо -Бертони. От преносимото съм сто пъти по-доволна. Peace

# 24
  • Мнения: 8 999
Ние имахме на Хаук, допълнително си поръчахме едно дебело 6-7 см. шалте /като тънко дюшече/. Вече трето дете отрасва в тази кошарка - много бяхме доволни.

# 25
  • Мнения: 254
Нашата е на Бертони - Травъл Кид. Купихме я за 135 лева и съм много доволна. Има си колела от едната страна, 2 нива, повивалник и дори висящи играчки. Лесно се сгъва и разгъва. Подложката е прилично твърда. Препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт