Мнения за Д-р Семерджиева от Св. София

  • 16 869
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
доктор п.семерджиева е невероятен специалист.препоръчвам я на всички.

# 16
  • Мнения: 101
Здравейте,

Може ли някой да ми даде контакти на д-р Семерджиева? Благодаря предварително!  Hug

# 17
  • Мнения: 619
Да, и аз моля за координати!
А също и къде преглежда, в кой кабинет - в болницата или някъде другаде?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 524
преглежда в Тина Киркова (Първа АГ Св. София), обикновено в кабинет 100, ет. 1. като влезнеш от централния вход, коридора вляво от регистратурата. Peace

# 19
  • Мнения: 3
И аз се включвам. Едва в 5-та седмица съм, но съм страшно изплашена, защото първоначално ми казаха, че е ивънматочно, но след това, че е нормално. Сега съм в пълна паника при кои лекар да се запиша. Моля ви, всички за съвет.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 524
миглена, не се плаши, сега в момента тр да си спокойна заради бебчо.  Hug при кой лекар да се запишеш можеш да избереш само ти. доколкото помня в ЖК те записват от 3тия месец, иначе не пречи да ходиш на прегледи и преди това де. д-р семерджиева за мен беше много добър избор.
разбира се има и много други добри лекари в ТК, а и не само там.
има една тема в здравния справочник за добри лекари гинеколози и доволните от тях, можеш да й хвърлиш едно око: Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8520.0

# 21
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен!През януари родих детенцето си при д-р Семерджиева.Бях се спряла на нея още в началото на бременността.Нямам думи.През цялото раждане не мръдна от мен.Сега,доколкото разбрах,е бременна с второ,но работи.Аз,например,ще изчакам да излезне от майчинство и тогава ще се реша на още едно дете.Просто на друг не бих се доверила Simple Smile

# 22
И аз ходя при нея. След чудене към кого да се насоча, един друг лекар д-р Ташков ни насочи към д-р Семерджиева.
Много съм впечатлена от нея. Честно казано като всяка жена и за съм имала срещи с доста гинеколози, но от отношението, което срещнах при нея и д-р Ташков, честно казано съм нараво впечатлена.
Както беше написала една дама по-горе- д-р Семерджиева отговаря търпеливо на всички умни и недотам умни въпроси Simple Smile
Преди месец и половина ми провериха проходимостта на тръбите и тъй като и всичко друго е ОК, сега ми предстои ми на правя при нея след десетина дни вътрематочна инсеминация.
Между другото някой от вас дали знае в "Св. София" кой метод за обработване на спермата използват, тъй като четох, че има два възможни?

# 23
  • Мнения: 91
Здравейте и от мен!През януари родих детенцето си при д-р Семерджиева.Бях се спряла на нея още в началото на бременността.Нямам думи.През цялото раждане не мръдна от мен.Сега,доколкото разбрах,е бременна с второ,но работи.Аз,например,ще изчакам да излезне от майчинство и тогава ще се реша на още едно дете.Просто на друг не бих се доверила Simple Smile
здравей, tanca, да ти е живо и здраво януарско ти ангелче  Hug не знаеш ли до кога ще  продолжи да работи д-р Семерджиева? Че тази новина е.... newsm78
Тъкмо исках да си запазя час при нея... Можеш ли да ми пишеш номера й?  Praynig

# 24
  • Мнения: 56
здравейте! julianka ,Петра до края на месеца трябва да роди и не зная дали изобщо прави прегледи. newsm78
 HugПожелавам и леко раждане и живо и здраво бебче! Hug/тъй като все пак темата е за нея/

# 25
  • Мнения: 91
благодаря ти за бърз отговор!   bouquet Значи сега трябва да избирам друг лекар... newsm78 само кой?! Толкова дълго разглеждах мненията ви за различни лекари и тъкмо спрях на нея  Grinning Ето ми късмета  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, да ви кажа само, че Д-р Семерджиева си има момченце. Малко по-рано, отколкото трябва, се е родило, но вече е добре.

Да и е живо и здраво, много щастие и желая. Първото и детенце е момиченце.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 789
Да й е честито! Hug Само да ги радва и много радости да носи, а каката-първокласничка много да помага Hug
Кога е родила? Колко по-рано? Как?
Пожелавам й бързичко да се възстанови и да се гледкат с бебчо Hug

# 28
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТ СИН НА ПЕТРА!ДА ИМ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ГИ РАДВА!
                                                           
ЗА МАМА:               
 На 10.03 е родила.Секцио.И Петра и бебето са добре!Каката много му се радва. Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 3 524
Ехаа, каква чудесна новина, аз наскоро й пусках смс и се чудех защо не ми отговаря, а то какво било Grinning
Честито момченце, да е много здраво и да слушка много мама, кака и тати! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт