Какво да правя?

  • 1 743
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
На твое място бих се пожертвала , за да е мирно и тихо , че после да не станеш ти виновна за нещо newsm78

така е

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ами дай го на някой за известно време,после пак си го вземи.Важното е че ти и майката на бъдещото бебче го искате,най-вече на нея щом не и пречи Peace

# 17
  • Мнения: 2 019
аз бих го махнала

# 18
  • Мнения: 5 183
Аз бих го махнала.

# 19
  • Мнения: 1 225
Аз също имам заек. Не е ваксиниран. Не съм го махала, по време на бременността.

# 20
  • София
  • Мнения: 245
На твое място бих се пожертвала , за да е мирно и тихо , че после да не станеш ти виновна за нещо newsm78
Peace  и аз така

# 21
  • Мнения: 447
Аз също си имам декоративно зайче и водни костенурки.Не съм ги махал по време на бременността си ,заека си беше ваксиниран и си стоеше в клетката.Нямало е никакъв проблем,но наскоро се наложи да го дам на роднини за временно отглеждане понеже малката му взимаше акъла на горкото зайче.

# 22
  • Мнения: 660
Принципно не е проблем заекът да си остане вкъщи, щом е ваксиниран и лекарят е уверил, че не е носител на някаква инфекция в момента, стои си вкъщи и няма контакт с външния свят, а и снаха ти не контактува с него. Друг е въпросът, че когато се роди бебето, ако случайно вземе да развива някакви алергии към домашни алергени, ти може да излезеш виновна в очите на брат ти. Пък и майка ти не е чужд човек, след време може пак да се съберете с Лола  Hug

# 23
  • Мнения: 1 672
най добрия вариянт е да го дадете на някой друг да го гледа.Не е хубаво при малко дете да има каквито и да било животинки.Ние имахме птички и по съвет на лекар ги дадохме да ги гледат наши познати.Все пак бебето е по важно





# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не виждам причина да го махаш, щом бременната няма контакт с него.

# 25
  • Мнения: 1 868
Аз също имам зайче и костенурка и куче и котка и племенница и племенник и така всички заедно сме супер зоопарк.Мисля ,че не е лошо бременната да не го пипа ,но при бебчето после ще се разбере лесно дали има алергия и тогава нещо да се предприема.Дори смятам ,че когато децата растът с животинки стават по- добри и дори си изграждат имунитет.

# 26
  • Мнения: 5 026
Давай го на някой,докато е време.Моите родители имат куче,сега живеен мри тях,че в жилището ни тече ремонт и вярвай-ад е с бебеи и някакво животно в къщи.Ваксинирано или не-животинка си е.

# 27
  • Мнения: 9 973
Тя наистина ли го иска или само от учтивост казва така  ? Все пак това е заек, не куче или коте ? Живее си мирно и тихо в клетката и не щъка из къщата и тя няма да има контакт с него - какво толкова? Поговори с тях и го оставете  Peace Ама после бебо като проходи ще му види сметката  Joy Ще си имате прогресивно оплешивяващ заек  Mr. Green
Joy Joy Joy
Ще пукна от смях..................
Добре поне,че все пак има къде да отиде Зайо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Laughing Laughing Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 2 217
Много е неприятн някой да ти се налага по този начин и то при положение, че няма опасност за никого от едно зайче. Ти си добра душица....щом си готова да го дадеш. Прецени си. Момичетта са ти дали хубави съвети, искрени.

# 29
  • Мнения: 1 081
Кофти ситуация, но то все пак е декоративно и си стои затворено, нали? Ако е така не виждам причина да го махате.

Общи условия

Активация на акаунт