Подарява ли се подарък на мъжа за годишнина от сватбата?

  • 17 165
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Мъжът ми пее и получи караоке-машина.

# 16
  • Мнения: 183
Моята годишнина беше преди два дни
Подарих му масаж с мед. Трудно отиде, защото не знаеше каква ще е изненадата, но пък много му хареса, цяла вечер за това говори
Да се оплача обаче - той мен ме забрави  Sad#Cussing out

# 17
  • Мнения: 126
Ние се  разбрахме да си подарим 9 дена на морето Grinning

# 18
...,немога да ида да се ръкувам с него и айде честита ти годишнина...

Че с ръкуване ли си честитите годишнините  newsm78 Щото ние обикновено го правим с целувка. Не си подаряваме подаръци.
Да,целуваме се,незнам откъде ми дойде това за ръкуването Sick

# 19
  • Мнения: 2 723
Аз подарявам, той на мен също

# 20
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Използвам темата за да попитам къде мога да видя как се кзват годишнините - нали се сещате- кристална, диамантена и тн newsm78

# 21
# 22
  • Мнения: 117
Ох,ние имахме преди два дни и нищо не си подарихме ooooh!Ама, аз съм си виновна - мъж ми казва "отивам до едно място след работа...". Аз -"айде прибирай се да изведем детето,че цял ден вкъщи  smile3511" и познайте... идва си и вика"е,теб човек не може и да те изненада!Кога да ти купя подарък?! Crossing Arms Аз Banghead
Иначе,мисля,че е хубаво да има подаръци,но не е задължително.
Много ми допадна подаръка,който е получила Янечек от своя кум! smile3501 на кума!

# 23
  • Мнения: 901
Подарява се.
Ножче за белене на картофи (и краставици).
Нощна лампа (да си четеш, докато той хърка).
Десет чифта черни чорапи(еднакви, от една и съща партида), да си има.
Миксер.
Съдомиялна.
Ключодържател.
Дъска за гладене.
Упътване за пералня, преведено на мъжки.
Такива неща.

# 24
  • Мнения: 213
подаряваме си взаимно Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз никога досега не съм подарявала. Обаче винаги очаквам на мен да ми подарят. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 917
ами имахме годинина преди няколко дена и аз му купих пура "Ромео и жулиета" - исках да е нещо символично

# 27
  • Мнения: 399
Имахме годишнина преди 2 мес и получих прекрасен подарък (мъжо ми е майстор златар) ,който сега блести на ушите ми,но аз не му подарих нищо!  Blush Не можах да го измисля,но сега имам идея и ще го зарадвам ей,така без повод!  Wink Така че по темата - незнам дали се подарява,но ако имаш добра идея,ще е чудесно!  Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Ние си подаряваме,даже другия месец ще празнуваме 5 години от сватбата ни и аз още отсега мисля с какво да го изненадам.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
До скоро подарявах, но той забравя да ми купи подарък. Предпочита да ми даде пари. Затова, на годишнината излизаме само двамата на ресторант. Така отбелязваме от няколко години. След 3 г. стават 25, сигурно е някакъв юбилей. Може и внуци да щъкат около нас, знае ли човек....Тогава ще е по-тържествено.

Общи условия

Активация на акаунт