ФОТОШОП 37

  • 21 395
  • 588
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 039
цък!
в тази тема и аз мисля да направя една-две рамки  Laughing

 smile3508 smile3508

# 31
  • София
  • Мнения: 2 374
emi_jamie, това са любимите ми твои рамка и снимка, а с момиченцето рамката е станала още по-хубава  Heart Eyes
mle4ko, рамката е много хубава, но махни от двете страни на снимката 2-то и 3-тото цвете, че много се губи снимката.
Ivelina, Браво!!!Страхотна рамка, много ми харесва   Grinning .Искам ги тези копчета-цветя и стрелката с топчетата, моля те качи ги  Praynig
KaРмeНчеТо, интересно станало (все се каня и аз да пробвам с черно ....)
Весика, не ми омръзва да я гледам тази рамка!!!! Heart Eyes[/i]
Въх, чак пък толкоз да е хубава  Embarassed  Wink  Вчера постригахме бритона на твоя любимец, че беше много дълъг - в крайна сметка това постигнахме като споразумение с мъжо, който искаше да пострижем малкия гола глава. Сега ми изглежда по-различен, пък ако беше гола глава, сигурно нямаше да го позная   #Crazy
А вчера какво направи на разходката - паднах - отиде до една мома и и лепна една целувка (като се има предвид, че досега е целунал някого всичко на всичко само 3 пъти). И после я заряза веднага  Joy
Колкото и да се старая , накрая все има симетрия в рамките  Close . На тази пробвах да няма симетрия и не ми хареса, така че се върнах пак на първия вариант

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
mle4ko, рамката е много хубава, но махни от двете страни на снимката 2-то и 3-тото цвете, че много се губи снимката.
Да, права си  Peace И на мен така по-би ми харесала, но се стремях да прикрия отзад един вървящ човек и един некролог  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 2 270
ТЕДИ    ДИМИКА    ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИЦИ
Весика-вкарала съм в общия сайт линийките за състаряване на снимка.Това не е плъгин,нито четка -това са линийки които се поставят върху снимката и след това се дообработват-кой както намери за добре.
Относно спора,който се е водил тези дни,аз предлагам да се отвори друга тема,където да се постват само неща за коментар и всеки ,който не се притеснява от критика , иска да  научи  нещо ново или иска просто да разбере мнението за рамката си или нещо друго правено от него с помощта на фотошоп да показва нещата си там.Все пак добре е да си харесваш нещата ,но още по добре е и другите да ти ги харесват.При някой хора това е талант,но при други е нужно и нещо повече.Вярно е също така,че има хора ,които никога няма да могат да правят рамки,като Лулу/например/защото не всеки има нейния нюх към красивото.Но това не значи ,че трябва да се отказват.
Спомняте ли си,когато правихме великденските картички и слагахме незавършените си неща в отделна тема за коментар.Тогава всеки даваше идеи и се получиха чудесни неща.Не случайно в творческите колективи се използва метода/мозъчна атака/.

Карменчето-последната ти рамка е за пример,как може една снимка да изпъкне.Чудесна е.Браво
emi_jamie -напълни ми очете-много липсваш на темата
Млечко-знам,че ти тарпиш критики,но сега само ще те хваля Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 2 616

Ivelina, Браво!!!Страхотна рамка, много ми харесва   Grinning .Искам ги тези копчета-цветя и стрелката с топчетата, моля те качи ги  Praynig


Мерсаж  Heart Eyes

Копчетата-цветя всъщност са сглобени от копче и от цвете, заповядай http://martinatanasov.multiply.com/photos/album/14
А стрелките наистина са невероятни, те са на Ели, на нейната страничка ги има, няма да пускам линк да не се обиди някой нещо  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 271
emi_jamie радвам се да те видя отново сред нас!Както винаги страхотна рамка!

# 36
  • Мнения: 1 941
Зааапис с една близнчка  Crazy

Ани, много не ми допада идеята да делим нещата в отделни теми. Тогава тази за какво ще ни бъде???
Весика много ми харесва и тази ти рамка, очевидно е че Ивайло ще бъде сърцеразбивач!
Карменче, тази черно -червената не ми харесва най-задния фон - много са ми едри задните шевове и зрънцата на текстурата. Фонът бих го заменила с нещо пак черно, но по - нежно - може дантелка, туй онуй...  Mr. Green Иначе е готина рамката!
Ейми Джейми, разгледах цялото ти албумче и с ръка на сърцето мога да кажа, че всичко което видях страшно ми допадна  Heart Eyes
Ивелина, сигурно ти омръзна от критики, но последната ти рамка е много свежа. Забележките ми са две и са малки - бих врътнала малко снимките, че са много симетрични. Надписите бати и леля също не ми стоят добре, защо не пробваш някакъв по-весел шрифт и различен цвят, за да изпъкнат повечко. Или отдолу сложи някакво листче, а надписа отгоре.
Дамаянти днес вадих едни снимки и случайно бях пуснала една твоя с Влади, много ме изкефи на живо  Heart Eyes
Дано не пропуснах ...

# 37
  • Мнения: 2 271
И Кош,защото знам ,че си перфекционист,лееекинко ще те изкритикувам.Увеличи малко сатурацията на снимката,затъмни горния и ляв ъгъл и задай вътрешна сянка.Дай външна сянка на елементите,извън снимката (карираната  и кафяватя панделки и особено на хартията под снимката-някак не се вижда на пръв поглед .Тага също е без сянка)

# 38
  • Мнения: 1 941
Уф, извинете що е туй сатурация и как да я увелича  Embarassed Embarassed Embarassed и как да затъмня горния ляв ъгъл? Сенки нарочно не бях сложила, понеже напоследък все нещо като залепени ми изглеждат като има сянка елементите. Но щом прави впечатление ще ги поправя. Та кво викаш за тая сатурация?

# 39
  • София
  • Мнения: 2 374
И аз същото питам.
Кошничке, много кофти е било тогава с разваленото фото и близначките, и на мен щеше да ми се стъжни...
Ivelina, много благодаря  за елементите, копчетата са много яки Heart Eyes Между другото, сега ти чета блога в мултиплей, много интересно си описала месеците на Марти  Grinning  Grinning  Grinning И ние не сме определяли режим - той сам си го направи Simple Smile
mle4ko, пробвай с clone stamp да ги прикриеш.

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 17:56 от Vesika

# 40
  • Мнения: 128
Ето нещо и от мен. Знам, че не е нищо особенно, но много ми се искаше да направя рамка на тази снимка, на която сме заедно с моето съкровище

http://images.veselahr.multiply.com/image/4/photos/1/orig/50/ves … jKk4CZAnrzmyE2qtw

А за тази взех елементи от руските форуми

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 41
  • Мнения: 2 616

Ивелина, сигурно ти омръзна от критики, но последната ти рамка е много свежа. Забележките ми са две и са малки - бих врътнала малко снимките, че са много симетрични. Надписите бати и леля също не ми стоят добре, защо не пробваш някакъв по-весел шрифт и различен цвят, за да изпъкнат повечко. Или отдолу сложи някакво листче, а надписа отгоре.


Да ти призная и аз нещо не си харесвам надписа, ама нещо за ми позачезнали шрифтовете покрай преинсталацията на Windows-а преди 3-4 дни, мнооооооооооого грозна история. Пак ще дърпам кирилизирани шрифтове, май  Rolling Eyes и ще ги оправя.
Обаче няма да ги врътна, аз си ги харесвам подредени и симетрични  Embarassed Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Чак да ми е омръзнало-не. Имайки предвид на колко светлинни години съм в качеството на творчеството си от повечето вас, направо се чудя как ме щадите още  Hug Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 941
Петя ме прелъсти и изостави. Сега стоя на стендбай с тая рамка недовършена  Confused

# 43
# 44
  • Мнения: 858
Нещо за Теди

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 12:49 от чучулигата

Общи условия

Активация на акаунт