ФОТОШОП 37

  • 21 450
  • 588
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 116
kalina na kayo, той модела е хубав, затова ти харесва колажа  Mr. Green
За четката си права, чудех се много дали да я променям, ама реших да изпъква  Confused
Забелязала съм, че най - хубавите кадри стават, когато хората не знаят, че ги снимат. Папарашките както казва мойта приятелка Биси. Но с моя апарат не мога да снимам много от далеч, затова точа лиги по един друг... тогава няма да се спра да снимам  Joy

# 526
  • София
  • Мнения: 2 378
Ted_cat, уби ме с тези снимки  hahaha
Иначе всичко, което сте направили е страхотно   bouquet
Сладък Бонбон, Хрис е невероятно красив!!!
Айде и аз да се залавям за работа (ама не с Фотошопа  Cry)

# 527
# 528
  • Мнения: 858
Тед-страхотно е това последното #Crazy
Нещо от мен Wink

# 529
  • Мнения: 368
Лулу, очите на Мартина са толкова .. прекрасни. Това детенце говори с очи.Невероятна е.Пу-пу-пу

# 530
  • Мнения: 2 109
чучу, много нежна рамка.  само не ми харесва, че тази красавица е загърбила така всичко. Ако я преместиш, елементите да са пре нея, хем фигурата няма да е в центъра, хем ще има въздух пред погледа и, и няма да изглежда сърдита на целия свят.

# 531
  • Мнения: 2 270
 Ted_cat -колажа ти е супер.Аз в моите използвам само четки/90%/ето от къде си изтеглих
http://www.brusheezy.com/brushes
а снимките са страхотни/голям веселяк/
лулу Hug Hug Hug
чучулигата-браво-само изрежи този крак който се вижда

# 532
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Ето ме и мен  Party
Днес скалъпих нещо, но не ми харесва в този вариант. Моля, подскажете ми какво още липсва или пък е в излишък  ooooh! Да ви кажа, че елементите са само три плюс двете снимки. Някак си голямата не ми се вързва да е картина на книга, а ми се искаше такъв ефект да постигна  Thinking

# 533
  • Мнения: 452
Момичета моля ви помогнете ми.Откакто чета тази тема направо не съм на себе си, понеже не съм на ти с компютъра все карам сина ми да ми дръпва туй-онуй.Така и ми инсталира Фотошоп вече и рамки имам но никак не мога да се оправя.Дайте ми линк къде да прочета как да си сложа рамка на снимка.Уж чета,чета опитвам се но нищо не става.Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.

# 534
  • Мнения: 2 109
mle4ko, на мен няколко неща ми правят впечатление:
Книгата по средата е свита и има сянка, а снимката няма. няма обем.
химикалката и писеца за твърде различни като стил, едното е старо, другото ново... книгата е стара, кожена, а листа е бял, няма нищо състарено в него (поне малко жълтакав да беше) химикалката в модерно ярко синьо... цветовете малко се бият.
снимката е обрамчена почти на всякъде, освен долу лявата страница (?)
но пък за сметка на това снимките са много готини!

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Момичета моля ви помогнете ми.Откакто чета тази тема направо не съм на себе си, понеже не съм на ти с компютъра все карам сина ми да ми дръпва туй-онуй.Така и ми инсталира Фотошоп вече и рамки имам но никак не мога да се оправя.Дайте ми линк къде да прочета как да си сложа рамка на снимка.Уж чета,чета опитвам се но нищо не става.Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.
Виж в началото на темата има линкове към уроци  Peace

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
mle4ko, на мен няколко неща ми правят впечатление:
Книгата по средата е свита и има сянка, а снимката няма. няма обем.
химикалката и писеца за твърде различни като стил, едното е старо, другото ново... книгата е стара, кожена, а листа е бял, няма нищо състарено в него (поне малко жълтакав да беше) химикалката в модерно ярко синьо... цветовете малко се бият.
снимката е обрамчена почти на всякъде, освен долу лявата страница (?)
но пък за сметка на това снимките са много готини!
уф, точно тия неща и мен ме дразнят. Ама химикалите са си в комплект със самата книга. Белия лист пък закрива един такъв бял от самата книга, но на долния има някакви грозни надписи и аз сложих този. Ако го направя жълт няма да изпъкнат четките. Пробвах ама не се получи добре. Кажи ако можеш как да извия по средата снимката, че да стане като картинка на книгата  newsm78

# 537
  • Мнения: 858
kalina na kayo-не мога да преместя елементите отпред защото с тях крия чужди крайници Joy
Ани права си -съвсем съм забравила за този крайник ще го оправя Peace

# 538
  • София
  • Мнения: 965
запис - за да се похиля по късно... Mr. Green

# 539
  • Мнения: 858
запис - за да се похиля по късно... Mr. Green
на какво newsm78

Общи условия

Активация на акаунт