Какви ядки предпочитате да чоплите?

  • 2 574
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Смърт на тая краста!  #2gunfire #2gunfire
От 10 години съм твърдо против всички люспоотделящи. А и против хората, които люспоотделят докато ми говорят.
Може би се присъединявам със стафидки. Тях ги похапвам.
Ауууу, няма анкета. Тюх.

# 16
  • Мнения: 4 111
Любимите ядки са ми шам-фъстък и кашу.
Рядко ям слънчогледови и тиквени семки - беля ги с ръце и боклуците слагам в отделна чинийка - не в пепелника!  Naughty

# 17
  • Мнения: 14 654
Всъщност, не смятате ли, че вече е по-модно да се пуши, отколкото да се чопли слънчогледа?
Не смятам, сутрин на балкончето си намирам както шлюпки от семки, така и фасове. Еднакво модно е.
Семки и ядки никога не си купувам, понеже не обичам. Но ако някоя дружка е купила, взимам от нейните за компания.

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сурови ядки ям аз само. За да живея дълги години, да имам дълга снага (не квадратна) и да имам дълъг нос (ох, това последното май не е от ядките  Mr. Green).
И не чопля, защото суровите са вече изчоплени.  Laughing Поне тези в магазина.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Не употребявам нищо което се чопли  Stop

# 20
  • Мнения: 4 916
Обичам бадеми, кашута, шам фъстъци...  Crazy толкова обичам, че понякога преяждам и ми става  Sick

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
бадеми , кашу...и слънчоглед става, като няма друго !!! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 673
Обичам лешник. Дояжда ми се като съм на шопинг по Графа \там нали има няколко кацнали павилиончета с всякакви дреболийки - сушени плодчета, ядки..\CrazyНо се въздържам да купувам..струва ми се доста калоричен..Праскам едно стограмче Лешник-карамел  и после..съжлявам Blush
Фъстъци ям по празници..Просто не съм им фен ....
Слънчоглед рядко ми се "чопли"

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 310
Слънчогледови и тиквени семки много рядко употребявам. Понякога зверски ми се дояждат, когато гледам филм на компа  Rolling Eyes
Иначе лешници, кашу и шам- фъстък са ми сред фаворитите. Много обичам да си правя асорти с няколко вида ядки и стафиди. Мммм.

# 24
  • Мнения: 6 417
За китайски кестен никой нищо не каза  Crossing Arms

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 17:06 от Шушон

# 25
  • Мнения: 249
семки,особено по време на мач на ЦСКА(на стадиона и в къщи пред ТВ) smile3521

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Каисиеви ядки,семки и шам фъстък Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7 111
Почти не кълва семе, защото неминуемо ме уреждат с рани по устата и афти. А не е като да не ми се дояждат.

# 28
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Мммм това ме подсети, че веднъж си првих угощение със следната смеска: 50гр лешници, 50гр бадеми и 100гр стфидки..голям кеф  Mr. Green! Излапах всичко и даже не ми стана лошо.  Crazy
Иначе от люпещите се много обичам шам-фъстък. А с бирен такъв явно съм преяждала веднъж-дваж, щото сега само като го видя и.. Sick Sick

Цитат
За китайски кестен никой нищо не каза 

За китайски кестен незнам, ама съм чувала, че бразилския орех бил хубав

# 29
  • Мнения: 7 111
Шушон, покажи ми на картинка как изглежда китайсия кестен.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт