Великански гарнирани кюфтета на фурна

  • 3 113
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
Габи,много лесна и ефектна рецепта  bouquet
Ще я пробвам и аз Peace

# 16
  • Мнения: 5 183
Мммммммммм, това определено ще се хареса на моите двама мъже.
Умират за каймица във вси4ките й варианти.  Peace

# 17
  • Мнения: 138
Много добре изглеждат, вчера ги показвах и на мъжа ми. Браво.   chef

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Добре изглежда .Скоро ще се пробва .
Peace

# 19
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
И моите мъже си падат по всякаква каймица.... а тези кюфтета изглеждат страхотно....Благодаря ....ще се пробват задължително Peace

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 10:38 от meridichka

# 20
  • Мнения: 781
Всички продукти са готови без чушлетата, понеже не ги обичаме и след час се залавям. Мерси много  bouquet
Изглеждат страшно вкусни Peace

# 21
  • Мнения: 9 109
Габи, да доложа - на мойте канибали много им харесаха кюфтетата така    bouquet и се приготвят много бързо  Grinning


# 22
  • Мнения: 795
Бързо, лесно, вкусно!   chef  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 938
Пробвах ги и аз. Страхотни са!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 818
pep-40,много вкусно изглеждат...Момичета,радвам се,че сте ги харесали кюфтенцата!

# 25
  • Мнения: 2 922
И аз ще ги направя скоро!
Мерси за рецептата   bouquet

# 26
  • Мнения: 399
И аз ги направих - голяма вкусотия! Имаха голям успех. Малко ги препекох отгоре, ама домашните не забелязаха.
gaby_s, не е ли по-добре първо да се позапекат кюфтетата и по-късно да се сложат другите неща? Аз и затова ги препекох отгоре, защото каймата не беше готова.
Благодаря ти за вкусната рецепта!   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 818
Детелина,аз не ги запичам предварително...първо включвам фурната само отдолу...след това отгоре...Но това си е личен избор...импровизации търпят всякакви тези кюфтета.   bouquet

# 28
  • Мнения: 3 410
Аз след като си омеся каймата си я разстилам в тавичка, нареждам посочените вкусотии отгоре и запичам във фурната. След това режа на 4 като пица. Кръстихме го голямото кюфте. Нистина е лесно и вкусно  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 818
mama Tin,и това е вариянт...не се губи място в тавата.Така ще пробвам следващияя път   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт