AVON само за представители - 15

  • 10 873
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 433
и за мен слаба. ooooh!

# 16
  • Мнения: 102
Здравейте. Имам едно въпросче относно К11.
Ако поръчам лосиона за тяло от стр.8 (№4 за 9.90лв) и от стр.10 Спа чехлите (7.90лв) покривам ли условието за подаръка двете кърпи или продуктите трябва да са изцяло козметика??
 

# 17
  • Мнения: 2 132
Момичета, искам да ви попитам нещо понеже се чудя дали да ставам представителка. Трябва ли да поръчваш неща всяка кампания или може да пропускаш кампании и да поръчваш когато ти решиш?

# 18
  • Мнения: 519
Какво излиза,че всички сме се набутали с неща за нас,за да направим минимума за поръчка...понякога се чудя дали да продалжавам ама продуктите са ми слабост Simple Smile   Money

 това е истината  Embarassed Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 519
Момичета, искам да ви попитам нещо понеже се чудя дали да ставам представителка. Трябва ли да поръчваш неща всяка кампания или може да пропускаш кампании и да поръчваш когато ти решиш?

аз не съм от тези, които печелят от работата да си представител, но ако ти харесват нещата и искаш да си ги купуваш все пак с някаква отстъпка - стани представител. По принцип може да поръчваш и да прескачаш кампании, стига координаторката ти да не е Крюела Де Вил. Моята е страхотна и ако пропусна - само ми звъни да ме пита дали имам каталози за следващата кампания и изобщо не ме притеснява.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
предната кампания направих 120 лв - тава е средна работа, но 50 бяха за мен - това е слаба работа  Naughty
Здравейте. Имам едно въпросче относно К11.
Ако поръчам лосиона за тяло от стр.8 (№4 за 9.90лв) и от стр.10 Спа чехлите (7.90лв) покривам ли условието за подаръка двете кърпи или продуктите трябва да са изцяло козметика??
 
би трябвало, пише само продукти от .... до .... страница, но за мен чехлите НЕ си заслужават. Такива, но затворени отпред продаваха в магазините за левче, както и в СПА хотелите пък ти го подаряват  Sick /късат се за около 2 седмици  ooooh!

# 21
# 22
# 23
# 24
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Средна работа беше при мен тази кампания Confused. Хванах 25-те процента, остават ми даже и цели 25 лв. като си платя поръчката, но за себе си този път нищо не бях поръчала освен 10 брошури.

# 25
  • Мнения: 8 463
Средна работа беше при мен тази кампания Confused. Хванах 25-те процента, остават ми даже и цели 25 лв. като си платя поръчката, но за себе си този път нищо не бях поръчала освен 10 брошури.
Ооо,даже ти и остават. HugНа мен рядко ми остават,случаите се броят на пръсти. В най-добрия случай покривам разходите си.

# 26
  • Мнения: 118
при мен също беше средна. Хванах 20 % и си покрих разходите за продуктите, които си поръчах. Да видим 11  Confused

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 11:00 от mi6ova

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Средна работа беше при мен тази кампания Confused. Хванах 25-те процента, остават ми даже и цели 25 лв. като си платя поръчката, но за себе си този път нищо не бях поръчала освен 10 брошури.
Ооо,даже ти и остават. HugНа мен рядко ми остават,случаите се броят на пръсти. В най-добрия случай покривам разходите си.

То и при мен е така, но този път нямах разходи, та затова ми останаха Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Гласувах "Не" , защото въобще не беше добра тази кампания.Не стига гадорията с каталозите на 3 седмици, ами и много клиентки излязоха отпуска. Peace

# 29
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт