AVON само за представители - 15

  • 10 895
  • 321
  •   1
Отговори
# 300
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
Преди около час ми донесоха кашончето от Speedy-подаръците са ми само спиралата и пудрата,но още не съм ги пробвала.Пудрата изглежда много добре!А чантичката на какъв ли принцип я слагат като подарък  newsm78  Сега ще печелим и автомобил,моля ви се...как пък не  hahaha С този наплив от клиенти напоследък таман да направя поръчки за над 600 лв за 3 кампании,че да се облажа с "Перлените награди"...
и аз се чудя, на какъв принцип  newsm78 дали не ни компенсират материално за претърпените нематериални разходи с този недостиг на козметичната комплект  Thinking /`щот аз категорично отказах да го махна от поръчката  Crossing Arms/
я разкажете за тези "перлени работи", какво е? какви са условията?

# 301
  • София
  • Мнения: 4 051
Момичета, някоя от вас ползвала ли е озаряващата терапия за лице? Аз си я взех, но указанията за употреба са доста неясни. Пише как се нанася, но не и колко често, дали се отмива или се ползва като крем или кремът се нанася върху нея newsm78?
Аз се озарявам редовно. Joy Може самостоятелно ,може и под крема. Аз я ползвам с крем след това,че ми е слаба,попива веднага.

 Peace Благодаря за бързия отговор! Оставам с впечатлението, че си доволна от терапията щом се "озаряваш редовно" Laughing

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
а тя какво прави, като маска ли е или е лосион? разкажете? за онази с ориза говорите нали? също така вълшебно ли мирише  Heart Eyes става ли за смесена кожа  baby_neutral

# 303
  • София
  • Мнения: 4 051
а тя какво прави, като маска ли е или е лосион? разкажете? за онази с ориза говорите нали? също така вълшебно ли мирише  Heart Eyes става ли за смесена кожа  baby_neutral

Озарява Joy пише, че е грижа за лицето за сияйна кожа. Консистенцията и по скоро като лосион (по-рядка е от крем) Мирише приятно и не натрапчиво, миризмата ми напомня за кокос  Thinking Мисля, че става за всеки тип кожа, поне не пише нищо конкретно. Веднъж се намазах и кожата ми в интерес на истината се овлажни много добре, нямах нужда от крем след това.

# 304
  • Мнения: 619
Здравейте-и аз случайно ви открих-представител съм от няколко месеца.
Каква е тази чантичка?Аз получих пудрата,спиралата и един крем за лице...

# 305
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Мотивационна програма "Перлените награди"

Пуснете поръчки в поне 2 от кампаниите-12,13,14 на обща минимална стойност 300 лева.

НАГРАДИ:
-колие от перли за поръчки над 300 лева за периода
-парфюм Rare Pearls и перлени обици за поръчки над 600 лева за периода

Голямата награда е лека кола Chevrolet Spark и ще бъде теглена чрез лотария от всички,направили поръчки на обща минимална стойност 400 лева за периода.


Айде юруш на наградите...

# 306
  • гр.София
  • Мнения: 233
"писмо до представителя и  писмо споделете емоцията" някой знае ли какви са тези неща. Имам ги като безплатни материали във фактурата.  newsm78

Благодаря

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
В писмото до представителя обявяват новите нива на отстъпка,а другото е някаква зарибявка с изпращане на снимки или други "емоции" на сайта им заедно с поръчката за кампания 12,за което ще има разни наградки  newsm78

# 308
  • Мнения: 2 716
Здравейте мацки!
Подариха ми новият парфюм на конференцията. Фук-фук. Не е моят парфюм обаче. Много е тежък. А пък и исках колата да ми се падне. Следващата година ще има и томбола с кола за представители. Желая ви късмет!

# 309
  • гр.София
  • Мнения: 233
В писмото до представителя обявяват новите нива на отстъпка,а другото е някаква зарибявка с изпращане на снимки или други "емоции" на сайта им заедно с поръчката за кампания 12,за което ще има разни наградки  newsm78

Благодаря

# 310
  • Мнения: 8 472
Момичета, някоя от вас ползвала ли е озаряващата терапия за лице? Аз си я взех, но указанията за употреба са доста неясни. Пише как се нанася, но не и колко често, дали се отмива или се ползва като крем или кремът се нанася върху нея newsm78?
Аз се озарявам редовно. Joy Може самостоятелно ,може и под крема. Аз я ползвам с крем след това,че ми е слаба,попива веднага.

 Peace Благодаря за бързия отговор! Оставам с впечатлението, че си доволна от терапията щом се "озаряваш редовно" Laughing
Доволна съм. Много мека и нежна става кожата.

# 311
  • Мнения: 3 835
а тя какво прави, като маска ли е или е лосион? разкажете? за онази с ориза говорите нали? също така вълшебно ли мирише  Heart Eyes става ли за смесена кожа  baby_neutral
Озарява Joy пише, че е грижа за лицето за сияйна кожа. Консистенцията и по скоро като лосион (по-рядка е от крем) Мирише приятно и не натрапчиво, миризмата ми напомня за кокос  Thinking Мисля, че става за всеки тип кожа, поне не пише нищо конкретно. Веднъж се намазах и кожата ми в интерес на истината се овлажни много добре, нямах нужда от крем след това.
И аз от тази кампания се озарявам.  hahaha
Зарязах всичките си нощни кремове, които ползвах, и сега съм на серума (за мен си е серум - но ми е като нощен крем по-скоро).
Предполагам че може да се употребява и под дневния крем, когато кожата има нужда от по-добра хидратация.
Ах, какъв аромат само!  bowuu

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 765
Черната чантичка е като компенсация за клиентите поръчали комплекта за грим и маникюр, има и извинително писмо.

# 313
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
Черната чантичка е като компенсация за клиентите поръчали комплекта за грим и маникюр, има и извинително писмо.
YES Wink а онази, който преди няколко кампании беше лот с гланц и спирала ли е? онази беше хубава Blush

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 765
Черната чантичка е като компенсация за клиентите поръчали комплекта за грим и маникюр, има и извинително писмо.
YES Wink а онази, който преди няколко кампании беше лот с гланц и спирала ли е? онази беше хубава Blush
аха, същата... Flutter

Общи условия

Активация на акаунт