МНОГОДЕТНИ МАМИ 23

  • 16 787
  • 347
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 818

  Добро утро,момичета!Пращам ви слънчице,за да се стоплите!Приятна закуска!

                                 

# 331
  • Мнения: 1 035
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС!!!

Габи,много благодаря за слънцето и кафенцето.Тази сутрин станах рано за да изпратя Венко за болницата.Той от утре е плевенчанин,а днес е на гости на моите родители.Те ще се погрижат за него.А дали няма да се престараят?

Наталка,
Цитат
И аз гледах тази вечер мача България-Холандия с таткото на Джо
smile3503

Аз не го гледах.И не съжалявам...резултата 2:0 -не за България smile3516
Ами това е за сега...Ставайте да пиете кафе и пишете smile3513

# 332
  • Мнения: 1 035
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС!!!

Габи,много благодаря за слънцето и кафенцето.Тази сутрин станах рано за да изпратя Венко за болницата.Той от утре е плевенчанин,а днес е на гости на моите родители.Те ще се погрижат за него.А дали няма да се престараят?

Наталка,
Цитат
И аз гледах тази вечер мача България-Холандия с таткото на Джо
smile3503

Аз не го гледах.И не съжалявам...резултата 2:0 -не за България smile3516
Ами това е за сега...Ставайте да пиете кафе и пишете smile3513 Joy

# 333
  • Мнения: 4 496
Здравейте!
Габи,благодаря за слънчицето!!И за закуската!!Стопли ми душата!
Наталия,и аз преди мнооого-много години съм играла народни танци!Ама вече помня само ръченица и Дайчово хоро.На по-известните хора ме научи свеки,за което съм и много благодарна!Аз също обичам футбол!Обожавам,когато има мач по телевизията,защото тогава мога необезпокоявана,и без никакви угризения,да си вися на компа. smile3508 newsm62А иначе ме мъчи една вина... Mr. Green
Ние днес ходихме да купуваме есенни дрехи за децата..Станах ku-kuот цени!И все шарени,много малко "изчистени"дрехи,все едни щампи(дето не могат да се гладят),все едни бродерии от по 1000 цвята...Много малко неща ми харесаха..

Честит рожден ден на София и Боряна!!За майчетата
Приятен ден,момичета!!

# 334
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
                Heart Eyes      bouquet        Heart Eyes      bouquet     Heart Eyes  bouquet   София  на mim99      Hug     Боряна   на Чудатка      Heart Eyes    bouquet   Heart Eyes    bouquet   Heart Eyes  bouquet  bouquet честито на празнуващите и на техните семейства,изчезвам по задачки,довечера в късна доба ще пиша пак..........

# 335
  • Мнения: 710
Габи благодаря за слънцето и почерпката.
Слънце нямаше днес в Плевен но беше много приятно за разходка,един свеж вятър,след това поспахме едно хубаво,сега се чувствам бодра.
Красим и аз ги обичам народните танци и хора,знам само 2 но не пропускам да си играя когато имам възможност.
мама 3 къде са твоите родители?В Плевен?Венко сам ли ще идва до тук?Ако мога да бъда полезна с нещо,кажи ми.
Цитат
Аз не го гледах.И не съжалявам...резултата 2:0 -не за България smile3516
Аз не съм пристрастена,беше ми все едно кой ще спечели,повече ми харесваше компанията Wink
И днес има рожденици,да са живи и здрави

# 336
  • Мнения: 1 470
    Здравейте!!!Току що влизам и още не съм ви изчела...Но да ви кажа,сега разбрах защо съм такава по характер-свободолюбива...Връщаме се от моето село,на което не бях стъпвала от 10г.Ако знаете каква красота е,само баири,гори ливади...То е планинска селце-на това хълмче две къщички,на отсрещното три,хей там зад баира пушек се извива,някъде далеч петел собажда...Тишиина,спокойствие,зеленина,красота,природата е избуяла навсякъде...Почти девдственна природа...Има неща които с думеи не се эописват...Въздухът който мирише на свежест...Просто душата ти се изпълва някак като гледаш...По едно време се чу шум на мотор,и децата чакат да видят кола,пък тя някъде там по баирите,но така се чува в тишината,все едно ей сега ще се покаже...Е сега се сеитих защо  съм своенравна,свободолюбива,и от време на време меланхолична...Защото съм изпълнена с тази свобода,красота,но и ми липсват...Много объркано звуча,но тези всичките чувства не мога да ги подредя,че да ви ги пхредам...

# 337
  • Мнения: 1 035
Добра ви вечер!
Първо да се извиня за двата еднакви поста cryСлед като публикувах ,прецених че това
Цитат
Ставайте да пиете кафе и пишете smile3513
е прекалено ,и реших да омекотя с  Joy Натиснала съм някъде и така се получиха два почти еднакви поста ...Извинете.
Наталия, моите родители живеят в Априлци.За някои е познато курортното градче с още девствена природа,За някои -не.Намира се точно под в. Ботев.На почти еднакво разстояние е от Троян и Севлиево.Няма удобен транспорт от Бургас ,с който Венко да пристигне в Плевен утре до обяд ,и затова е на гости.Изключително ти благодаря за предложението да помогнеш    bouquet
Една от причините Венко да се оперира в Плевен е хирурга ,които е приятел на моите родители.А  мама ще го играе болногледачка.
Цитат
Аз не съм пристрастена,беше ми все едно кой ще спечели,повече ми харесваше компанията Wink
newsm10

Шапчице , HugНе звучиш объркано ...просто летиш.Толкова си заредена с положителни емоции.И аз знам такива кътчета-райски.Това което описваш скоро Надето показа на снимки- едно родопско селце.Има и много други -все още .Само дано човешкия гений не се осмели да сложи ръката си и върху тях Praynig

Дидка, atworkпиши по- скоро ,чесъм забравила да платя интернета и ако утре ме изключат #Cussing outА кога ли ще мога да отида да го платя newsm78

Красим, така като чета...май виждам в теб Цоци.Да не вземеш и ти да изчезнеш Rage
Цитат
А иначе ме мъчи една вина... Mr. Green
Е хайде, лека и спокойна нощ.

И много ,много спорна седмица!

# 338
  • Мнения: 4 496

Красим, така като чета...май виждам в теб Цоци.Да не вземеш и ти да изчезнеш Rage
Цитат
А иначе ме мъчи една вина... Mr. Green
.
Тц,няма така лесно да се отървете от мен!!! newsm47
етоедна усмивка за лека нощ,за всички вас!
още малкои ще ви докосна!!!
Лека нощ,момичета!!!

# 339
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
mama3 както обещах..в късна доба,половин час след полунощ си дописвам тука,боядисана  Naughty  но все още неизмита, малко да се направя  4470  по-кръсотна,че започвам лекциите от..вече днес/понеделник/  ooooh! започват очните и 20 дни в къщи да се оправят  Mr. Green излизам в 07ч и се връщам след 19ч  Joy
Днеска пак хладничко cold,дано нестава по-студено! Да се оплача..отивам днес пообедно време да си полея цветята на балкона/ние сме на първи етаж/ и какво да видя  #Shockedнякакви гадове снощи са се преметнали на балкона и  са ми откраднали две драцени - една голяма и една малка  #2gunfire ей много ме е яд,но пък се успокоявам....цвете да откраднат..туй да е  Rolling Eyes
mama3 когато си идвате на Априлци да ми се обадиш!ако сте с кола,край нас ще минете предполагам...
красим с таз усмивка дето я видях,наистина отивам с усмивка да си легна   bouquet
   sleepuu   Лека нощ ,момичета и  Flowers Four Leaf Cloverуспешна нова седмица Hug
  newsm66 мама Цоци нещо се изгуби из рафтовете на книжарницата и никаква не се появява тука

# 340
  • София
  • Мнения: 353
Добро утро!

Аз ли съм най-ранобудна днес? newsm78 Моите в къщи още спят. Ние вчера се прибрахме в София. И ние като албена пробвахме всички блузи и панталони. Моите моми обаче много обичат да се правят на манекенки. Оказа се, че на Цвети трябва да купуваме всичко! Чакам да се събудят и тръгваме на пазар. На Борето ще и купим само някоя нова дрешка за първия учебен ден, другите дрешки ще са от кака и. Тя е много доволна, защото Цвети обикновено не си дава дрехите, а сега ще не ще всичко отива за Бори.
В Раднево изкарахме много хубаво. После ще кача снимки от панаира.

Поздравявам със закъснение всички рожденици! newsm59

Радвам се за Мама Цоцоланка! Да и върви бизнеса и да печели мноооого пари!

Наде, доктора от бърза помощ излишно те е стресирал повече. no #2gunfire Няма да съдят баба ти, това е просто абсурдно. Дано само бързо се оправи, че е много неприятно да има здравословни проблеми .

Виждам че се завръщат доста мами след дългото лято. Hug А къде е Кабо Алма?

# 341
  • Мнения: 2 433
Добро утро мамчета! Hug
Спорна и лека седмица ви желая.

Габи като дойде с кафенцето, да я помоля само да спратне една бърза темичка Praynig че скоро ще ни катинарясат Mr. Green и ще ни пуснат служебна такава Joy и Цоци после ще ни бие!
Мами3 то и ние сме ти на път към Априлци...не ни прескачай моля!Ще ни е драго да се видим!
Наде, дано баба ти се оправя бързичко. И аз смятам че док се е поизсилил със стресирването..
Дидке - успешна ти сесия! За драцените не се ядосвай. Дано да са подарени на жена с любов! Приеми го че е така!
Красим - благодаря ти за тази синеока усмивка! Hug Ама малкият има страшни очи! Heart Eyes
Шапчице - и твоите мисли са заразни...хич не са в унисон със започващата работна седмица Crazy опияни ме на ранина с красота. Благодаря ти за което!  bouquet
Още веднъж - спорен ден! Hug

# 342
  • Мнения: 710
Добро утро момичета!
Красим усмивката ми дойде не за лека нощ а за добро утро  Heart Eyes
Юле
Цитат
Ама малкият има страшни очи! Love
ТОЙ е ТЯ  Laughing
Днес спахме до 8.30 голям кеф ,гледам Габито я няма та кафенцето е от мен

И аз като гледам колко са пораснали момчета,пак имат нужда от дрехи и обувки  ooooh!
Това е от мен приятен ден на всички,отиваме да пооправиме външния си вид,че ако звънне някой на вратата,ще го уплашим  Joy

# 343
  • Мнения: 4 496
Добро утро,момичета!!
Разсмя ме,Джулс,с "Малкия има..." newsm47Момиче,е момиче!!Тя вярно че има момчешка физиономия,ама още няма коса.Пък и ако беше и третото момче,едва ли щях да го преживея лесно,с тоз моя мерак за момиченце.....Пък за очите...ахм,страхотни са наистина,голеееми и сини....Едно море се е събрало в тях... Hug
Наталия,благодаря за кафето!Откога не ми се е случвало да спя до 8,30.... smile3506Малкия става в 7 часа,събуден от Наталия,аз-събудена от тях двамата,а Криси-събуден от нас тримата+телевизора... Mr. Green
Шапчице,какво писание!!Достигна чак до най-скритите кътчета на сърцето ми,жадно за природа,красота,гори,полски цветя!!!Разчувства ме,да знаеш!! smile3521
Габи,слънчицето,дето го прати ,чак сега се показа,за да го видят всички!Ама аз си знам,че е специално и само за нас!!!
Усещате ли каква романтика ме е налегнала?...Странно,по това време на годината.... newsm78
Приятен и спорен ден,момичета!!

# 344
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Момичета, здравейте,
септември е и навън се усеща дъха на есента и училищната суетня.
Но по календар все още е лято и затова ви поздравявам с това слънчево цвете.
Пожелавам ви успешна седмица и добро настроение на всички!

Общи условия

Активация на акаунт