Тити срещу ББ - защо не?

  • 2 726
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916


То всички се мятат.
Забелязахте ли, че сред листата на ГЕРБерите цъфна
Детелина, добричката кметица.


Ми успяла е да се пласира женицата... и то по-добре от наш Димо Гяуров, дето по 20 пъти на ден звънял на ББ (по думите на ББ), за да моли за подкрепа от ГЕРБ.

# 16
  • Мнения: 4 585

Мисля, че ако форумът реши да влезе в политиката, няма да е проблем.
За 2 депутатки или кметица. Тити, ти имаш ли нещо общо с Тити?
Тити е пич, нищо, че реве. Това не го прави автоматично добър кмет.

# 17
  • Мнения: 984
вие се хванахте, че ревял; аз пък се притесних да не бие общинските съветници, ако не му ходят по акъла.

Не е осиновил детето заради евентуална кампания. Човекът е свестен, а детето има късмет, че намери такъв баща.
съгласна съм. Но това дали би спечелило примерно 5 хиляди форумски майки-софиянки на негова страна?
Това искам да кажа...че едното /осшновяването/ няма нищо общо с другото /евентуалната кампания/.
Апропо. Ми ний тука с тез кандидате кво да прайм, а? Фани едното, блъсни другото, да падне третото /кандитатче/?!

# 18
  • Мнения: 9 903

 Тити, ти имаш ли нещо общо с Тити?

тц, въпреки че някой може да си е помислил, че недолюбвам Бриджит Бардо  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Ми имахме вече един дето само се хилеше, сега пък един да пореве, няма лошо, само работа да върши.

# 20
  • Мнения: 7 112
ти-ти, ти-ти!
Дали няма да се разведат с мен, ако го ударя на чувства и да гласувам за него.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 984
Шсъ разведът, молтся ни дей, ба!

# 22
  • Мнения: 5 370
Вече не се върже българинът на въдици, смятам аз. А ако се върже-начи, малко са му го таковали, да ме прощавате.
Да осиновиш дете си е твое лично решение, но за мене това не може да бъде основание да му бъде поверено управлението на един задъхващ се от инфраструктурни и всякакви други проблеми. Всеки да си е добър в областта, викам аз.
П.С. Жалко, че няма кой да издигне пак кандидатурата на Гаврийски. Говоря сериозно.

# 23
  • Мнения: 3 268
Тити е много готин и много ми се издигна в очете с благородната постъпка,която направи,но няма шансове срещу ББ.

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Защо не. Тити е пич, познавам го. Има си солидна база.
Стискам му палци, ако наистина се хвърли в тази битка.

Повече ме притеснява Димо Гяуров и кандидатурата му за кмет за Варна, напр.

# 25
  • Мнения: 146
ми аз ако живеех в сф бих гласувала за тити,вигда ми се супер точен човек  bowuu
а и се познава с баща ми/преди баща ми се е занимавал с баскет/и от него съм чувала мн добри неща за тити,а и е доста емоционален/това е добре/абе ако бях софиянка щях да гласувам за тити  Peace

# 26
  • Мнения: 3 211
аз пък реших, че авторката на темата се обявява срещу Биг Брадър Simple Smile

# 27
  • Мнения: 753
Нещо ми е странен този Тити, не го познавам 'лично', но поразни телевизии като го 'засичам', много различни мнения изказва, показва, противоречи си сам на предишни свой приказки, ...все е едно сме забравили какво е се е изказал 'по темата' преди време...

доста странен, доста странно се изказва, ...доста 'странни' неща му се случват... сега кмет - много странно, защо не и утре президент....

# 28
  • Мнения: 3
 newsm78 Не,няма шансове!ДСБ го издига но знае че е неизбираем.Ако имаха шанс срещу ББ самия Атанас Атанасов би се кандидатирал.Иначе в спорта ми харесва bowuu

# 29
  • Мнения: 3 091
Аз съм фен на Тити Папазов! Много е човечен и емоционален.
Знаете колко "обичам" Батман, нали?

Ще гласувам за Тити, нищо, че няма да спечели...

Общи условия

Активация на акаунт