Отчет на набор 2003 - 9

  • 8 372
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Хай, набори!  Grinning

Записвам се да следя темата.  Flutter

# 16
  • Мнения: 251
Здравейте!
Лек и спокоен ден от нас!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 6 461
Здравейте и от мен Hug

Запис Mr. Green

# 18
  • Мнения: 953
Запис.


Моята има рожден ден на 04.09. Мисля да купя торта за детската градина, да празнува там. И после ще я разведа из магазините да й купя, каквото си поиска. При всички положения ще ми излезе по-евтино от семейно събиране.
Моята на 06.09. За жалост тя иска торта на градината но няма как да стане.  Нали е празник, тортата ще е в къщи и после на заведение с детски кът да се налудува.
 

# 19
  • Мнения: 953
Весел ден на всички.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте и от мен,
Ние в неделя се прибрахме от почивка. Таня е с тен  Simple Smile за разлика от мен - дори не се топнах веднъж в морето.
Вчера я водих на лекар и днес пуснахме изследвания за кръв и урина. Нещо не можем да се справим с пишкането - уж тръгна добре в началото, но уви от 1 месец всеки ден пера мокри чаршафи. Тя дори не се събужда като се напишка, пробвах да я вдигам, но тя пищи и казва че не и се пишка. След 8 не и давам нищо за пиене, винаги пишка преди лягане...ще видим какво ще покажат изследванията и как ще се борим. Хич не ми се иска да и слагам отново памперса, но пък иде зима...ако така продължава не може посред зима да стои мокра - ще изстине, а и тя се стресира много като я будя нощем да я преобличам и сменям чаршафи  Sad
Оплаках се.
Иначе от 3 септември ще я пускам на градина - до 15 щели да бъдат сборни групи, но няма начин. Много почиват тези градина значи. Вчера я теглиха - 16 кг и 102 см - пораснала ми е момата  Simple Smile Като и казах, че отиваме до болницата /бях на ЖК/ и тя веднага - ще ти порят корема ли сега  newsm62 Много е ентусиазирана за бебето пък да видим като се роди какво ще е положението  Simple Smile
Това е от нас - приятен ден ви желая   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 14 708
Тя и моята беше много ентусиазирана за бебето-ама като се роди-дай да го връщаме в болницата, че ти обичаш само него. Сега вече нещата се оправиха-като се събуди веднага тича да види Тончо.
Пък аз да питам как сте с чалгата-от един месец набара канала на Планета и няма откачване. Преоблича се в рокли по 10 пъти на ден и едно танцуване, едно пеене пред телевизора, страшна работа. А лакирате ли вашите хубавици-всички в градината били с лак, само аз не съм давала. А баща й направо издивя като видя вчера че съм я лакирала-не можах да устоя на молбите, уви!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня не е открила чалгата, но много пее - аз и пускам детска музика.
Лак и слагам още от миналата година, даже заедно го купуваме. Естествено гледам да не е ярък. Баща и няма нищо против. А лак на краката взех да и слагам, защото много и се трошат ноктите и го ползвам като един вид заздравител Simple Smile А иначе и челвило и парфюм си слага мойта - мадама, какво да я правя. Не мисля да и забранявам - щом и е интересно - нека се мацоти, има къде по-сериозни неща за които да и се карам  Simple Smile

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, какъв ви е любимецът?
Стискам палци да се оправи!

Морско свинче
Ето го:
http://images19.snimka.bg/003750963-big.jpg , но тук е като бебе. Сега е по-голяма.


За сега всичко е ОК. Бият й АБ и сме по средата на лечението. Но се подобрява животинчето, слава на Бог  Praynig

Благодаря на всички, които ме подкрепиха и ми вдъхнаха кураж!  Heart Eyes  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 311


Морско свинче
Ето го:
http://images19.snimka.bg/003750963-big.jpg , но тук е като бебе. Сега е по-голяма.

Страхотна е  Laughing Радвам се, че върви към оправяне.

# 25
  • Мнения: 696
Здравейте и от мен! Момчил най-после започна да се храни. Много съм доволна!

# 26
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Запис.


Моята има рожден ден на 04.09. Мисля да купя торта за детската градина, да празнува там. И после ще я разведа из магазините да й купя, каквото си поиска. При всички положения ще ми излезе по-евтино от семейно събиране.
Моята на 06.09. За жалост тя иска торта на градината но няма как да стане.  Нали е празник, тортата ще е в къщи и после на заведение с детски кът да се налудува.
 

От много време моята ми говори как другите празнували рожденния си ден в градината и ме моли да й купя и на нея рожден ден. Затова ще го празнува там.
И твоята може да го отпразнува там. Едва ли за нея ще има значение, дали ще е на 06.09 или на 10.09.Даже първо ще празнувате вкъщи а после, като завършек и в градината. Стига да имате финансова възможност де.


И аз да питам само моята ли принцеса е такова слонче - ръст над 110см и тегло над 20кг. Май нямам грижи що се отнася до яденето.

Иначе лаковете, червилото и парфюма са неразделна част от ежедневието й. Да не говорим за обувките с най-високи токчета, които успява да открие в шкафчето ми за обувки.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Здравейте!

Да споделя. Вики има някаква фикс-идея от едно известно време -  да съм я вземела първа от градина.  Confused

Обяснявам, че ходя на работа, че ще ми се карат, ако си тръгна по-рано,  че като работя и печеля парички има после  за изненади, книжки, абе, какво ли не съм изредила. Тя ме изслушва и с мило изражение на лицето и повтаря: "Мамоооо, моля те, вземи ме утре първа! Нали сме приятелки?!"  newsm78

Направо вече в чудо се видях.

Миналата седмица 2 пъти я взех рано, тоест, първа, защото трябваше да я заведа на лекар. Попитах я тогава доволна ли е вече от факта, че съм я взела първа, потвърди. Обаче пак продължава да настоява.

Някакви идеи какво да й обяснявам, че вече съм се изчерпала?  Confused

# 28
  • Мнения: 2 839

Някакви идеи какво да й обяснявам, че вече съм се изчерпала?  Confused
Може да е заради заместващите госпожи, предполагам сте с такива. С&Г си искат техните също.
Дано е това, поне им се вижда края на отпуските

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 791

Някакви идеи какво да й обяснявам, че вече съм се изчерпала?  Confused
Може да е заради заместващите госпожи, предполагам сте с такива. С&Г си искат техните също.
Дано е това, поне им се вижда края на отпуските

Уж ги харесва. Само едната е по заместване, другата си е старата.

Или децата помежду си нещо се съревноват кого ще вземат пръв (манията във всичко да е първа) или госпожите така ги "поощряват" - не знам.

Общи условия

Активация на акаунт