как предпочитате да пишете писма?

  • 1 124
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Пиша картички аз, но не ми ги разчитат Rolling Eyes Обикновено се налага като се прибера да превеждам...
А иначе писма не пиша - нито мейли, нито хартиени. Crazy
А на ръка засега не съм отвикнала...

# 16
  • Мнения: 4 733
Предпочитам старомодните писма Peace

# 17
  • Мнения: 19
Предпочитам старомодните писма Peace
Мисля,че сме много малко хората с това мнение  bouquet...за мое голямо съжаление компютрите вече заменят всичко и забравяме за старите, но доста значими неща в живота:tired:, колкото до мен аз ще продължавам с писмата, защото ми става хубаво, когато получа писмо и аз от прителка Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 836
Много по-приятно е да получиш ръчно написани писмо или картичка. Но, за съжаление все по-рядко се случва при мен. Аз си пазя в един кашон кореспонденцията от младините и понякога разглеждам "спомените си" и се чувствам щастлива затова, че ги имам.

# 19
  • Мнения: 3 674
За последно съм писъл на ръка преди 99 година .... сега ме е страх да пиша на ръка ... брозно, разкрачено (не че преди мога да се похваля с краснопис) .... гадост. Каня се да препиша някоя книга за тренировка, но ме мързи ....

 Joy Joy Joy

По темата: Харесвам ръчно написани писъмца... Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 852
Предпочитам ръчно написаните,но а съжаление отдавна ползвам само мейла си.

# 21
  • Мнения: 953
Писмо - Не, но ми е много приятно, когато получа картичка - истинска, хартиена. Става ми някак... мило . Heart Eyes

и н мен Laughing
винаги пращам картички на близките си за рождени дни и големи празници и аз с нетърпение чакам да получа картичка.
За мен това означава че човекът се е сетил за мен, избрал е картичка, пратил я е по рано т.е голямо внимание и е много приятно.

# 22
  • Мнения: 2 220
Да не казвам аз пък какво си мислех тези дни. Че и самите мейли за отживелица  Mr. Green. Със скайп, кю, телефони с безплатни минути - всичко става по-бързо и по-реално.  Flutter Не съм получавала и писала мейл от доста време (е, случва се, но не редовно както в началото), а си контактувам с приятелите...

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Обичам да пиша писма, но на компютъра...много по-бързо и по-лесно ми е... Peace

Общи условия

Активация на акаунт