За фойерверките по никое време

  • 1 463
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Ми хората си празнуват, какво толкова? Всеки човек се радва, когато има заря на рождения си ден например... Peace

Joker: В Банкя е много тихо Peace.
Точно в Банкя когато има празненства не можеш да си представиш за какво озвучаване, пироефекти и стрелби  #2gunfire става дума

# 16
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Вчера тези фойерверки май бяха от концерта на всенародния любимец Слави Трифонов.

# 17
  • Мнения: 977
Аз също се дразня от подобно нарушаване на спокойствието на всички заради определени хора.

Дразня се освен всичко на електрожена, който ЦЯЛ ден бръмчи под прозореца ми... И детето ми спи на отворено, на шум... Но това е поредното прието за нормално нещо в нашият живот...

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
До 22 часа могат законно да се "веселят" хората, който както го намира за добре и както го разбира. И на мен не ми е приятно когато ми събудат детето, но не мога да накарам живота в двумилионна София да замре, когато моето дете спи

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Хехехе, само фойерверки..... като има учение и като заблъскат минохвъргачките е истинската наслада при нас. Особено на нощно учение. Пък после като минат камионите с БТР през града е вторият кеф. По принцип трябва да минават по околовръстното, но винаги има един-двама хитреца които се изцепват централно за по-напряко. Представи си какъв шум дига камон, на който мога да се натоварят два БТР. Моят син някакви фойерверки не могат да му нарушат спокойствието, свикнал е Simple Smile И твоето бебе ще свикне като живеете насред бойното поле Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8 242
Живеем до х-л Санкт Петербург в Пловдив.. Такива простотии има всяка седмица  ooooh! И не в 21:30.. а в 23:30.. Особено по баловете е малък празник. Или сега лятото - постоянно разни партита на открития басейн. все едно ми гърми на терасата  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт