провокирана от една друга тема......

  • 1 798
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 524
За мен няма значение, че някой ще пусне тема анонимно и без това сме анонимни (повечето).

# 16
  • София
  • Мнения: 3 839
Когато човек е анонимен, се страхува от нещо - най-често, от общественото мнение. Излиза, че хем търси това мнение, хем се бои от него.

# 17
  • Мнения: 750
Така са решили хората...така правят!
Който си иска се възползва от опцията ,,анонимен,,....Нали за това я има все пак!
Дай сега и тях да ги мисля!
  
Към авторката-не се 4уди що така правят някой хора...,4е видиш ли и ти си се вписала в тази група скоро!

     Убедила съм се,4е някой си умират да се ровят в жовота на другите!Разбираемо е защо хората споделят анонимно проблемите си!
Но ако някоя реши да се похвали с лятната си градина....няма го направи анонимно,нали?! Wink
Все пак хората искат анонимност когато имат проблем!
И популярност когато решат да се похвалят!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 839
Със сигурност всеки има неща, с които да се похвали, и такива, от които да се срамува.

# 19
  • Мнения: 9 865
tania28, благодаря за конкретния отговор, но въпросът не беше към теб, а към всички, които са на мнение като твоето, защото е глупаво да искаш съвет от хора, които считаш за недостойни дори ник-а ти да знаят, ако имаш такъв. Знаете колко теми започват с извиненито "имам профил, но препдочитам анонимно".
Когато човек е анонимен, се страхува от нещо - най-често, от общественото мнение. Излиза, че хем търси това мнение, хем се бои от него.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 285
Аз пък считам това за съвсем нормално. Особено в някои форуми, като напр. "Искам бебе" и т.н.

Защо е нужно моята приятелка/колежка/роднина/не-особено-близка-позната, която ме познала от профила/познала детето ми/познала съпруга ми/познала ме по някоя друга моя особеност на изказа, да речем, да знае някои особено интимни неща за мен, напр. здравословни проблеми и страхове.

Е, не мисля, че теми от рода "Как да си измия тоалетната" заслужават особена анонимност и предпазливост  Joy , но се радвам, че опцията съществува все пак. И най-вече - който както иска - така да прави   bouquet

П.С. Да, споделям мнението, че това е и един по-сигурен начин да получиш повече безпристрастни мнения, особено ако успееш да формулираш добре проблема си Simple Smile

# 21
  • Мнения: 619
Мисля ,че не трябва да се забравя и склонността към клюкарство и интригантство!

# 22
  • Мнения: 6 713
Напълно подкрепям, когато се пише анонимно, за да се сподели личен проблем. Особено, ако човек има познати във форума.
Защо пък всеки да знае всичко за някой, има неща, които са лични   Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 4 733
Писала съм две теми анонимно. Много болка ми се беше насъбрала. Прекалено беше и е лично за да го изкрещя. Както и да е, тук анонимни няма. Модовете знаят всичко и всеки.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 412
Не знам защо пишат анонимно, но искам да кажа на хората с повече познати във форума, че е възможно да не останат анонимни.
Всяко мнение се вижда от какъв IP адрес е и модераторите могат много лесно да видят кои други мнения са писани от този IP адрес. И мисля, че проверяват всяко анонимно мнение от къде идва.

# 25
  • София
  • Мнения: 8 282
Защото човек тук разчита на някак анонимност а нали се сещаш че от разни мнения снимки и т.н можеш да бъдеш разпознат, аз ако исках всеки да ме знае щях да си напиша личните данни,  адреса .. понякога сме афектирани от глупост и може да споделиш повече от колко то трябва

# 26
  • София
  • Мнения: 5 285
искам да кажа на хората с повече познати във форума, че е възможно да не останат анонимни.
Всяко мнение се вижда от какъв IP адрес е и модераторите могат много лесно да видят кои други мнения са писани от този IP адрес. И мисля, че проверяват всяко анонимно мнение от къде идва.

Това го знаем, споко  Whistling . Въпросът е, че не вярвам да проверяват ВСИЧКИ анонимни мнения, а само някои, за които би било нужно. А и ако някой иска да си бъде съвсем анонимен, ще отиде в интернет клуб - ходи го гони, ако си нямаш рабова  Joy

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Особено, ако човек има познати във форума.
Познати могат да прочетат и без да са чували за бг-мамма. Мъжът ми един ден търсеше нещо в Гугъла, попаднал на мое мнение, видял какво съм писала за него... Crazy Laughing
Аз не съм и не бих писала анонимно- не изпитвам необходимост да прикривам каквото и да било, от когото и да било... винаги съм била открита.

Общи условия

Активация на акаунт