НОЕМВРИйките се чудят вече - как ли са си нарисували желаното човече

  • 10 346
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 421
Добро Утро...аз си записвам едно дискче ново да имаме какво да слушкаме и да ви навестя за последно Simple Smile 

tsetseto  за мен изпитаните методи са - отвара от смрадлика и паста гентамицин  Peace  Но Гентамицина го бяха спрели от производство преди известно време...не знам дали сега има. Пастата е антибиотична,но предполагам като е чак на петата и сложиш мъничко - няма да има проблем!

# 16
  • София
  • Мнения: 63
Дес, от вълнение покрай октомврийчето, не те поздравихме за темичката   Rolling Eyes
пак браво на теб /, а какво ще правим като родиш...не знам  Embarassed/

# 17
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Hug
Аз тази сутрин пак се събудих в ранни зори и реших да си направя 2-3 снимки, че от доста време не съм се виждала отстрани, а и на вас да се покажа - качвам 1 в коремчетата и 2 в другото албумче - да ме видите какво тумбаче съм заформила. И не ми се смейте, много съм сутришна Embarassed

# 18
  • Мнения: 343
Здравейте мамчета
За морето няма проблем да се влиза даже солената вода на мен ми помогна много
за подутите крака Първото октомврииче се оказа лъвче нека първото ноемврииче да
бъде скорпионче няма за къде да бързаме

# 19
  • Мнения: 3 416
Добро утро и от мен! Аз също имам таива ритмични подскачания на корема,може би е хълцане,на равни интервали е,като тупкане на сърчице Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 437
Я, аз да се запиша.

Моят юнак още не хълца, но пък доста дивее вечер.

Сладурка, що така си се наплашила? Май се самонавиваш. Wink Секциото е не по-страшно от една операция на киста или миома, например  Simple Smile После ще се смееш над шубето. Оказва се, че страхът е по-голям от самата операция. Мен много ме беше яд, че му ударих такова неспане и треперене преди операцията (и то два пъти, защото първият ми казаха, че ме отлагат). Не се притеснявай. Ще видиш, че нито усещаш нещо, нито боли повече от менструална болка.  Simple Smile Хората слагат безболяващи после.

Цеце, каква е тази рана 3 седмици, бре...не знам какво да те посъветвам. Моито зарастват за няколко дни без мазила, особено сега.

# 21
  • Мнения: 2 126
Хайде и аз да се разпиша днес..
За разлика от вчера сякаш съм в по добро настроение,а и свърших сума ти добра работа от сутринта.Взех си направление за очен,което отлагах от 2-3 седмици,направих си последният зъб който ми оставаше,взеха ми отпечатък за коронки и сега само да ми ги сложат другата седмица и съм като чисто нова Grinning
Моето бебе е от доста активните,май Вяра не беше толкова Thinking Все още не хълца,за сметка на кака си която се скъсваше просто и ми беше много смешно Mr. Green
Вчера се качих на кантара и както си и очаквах ми се развали настроението Rolling Eyes Това което бях свалила преди 2-3 седмици вече съм си го наваксала.Изводът за мене е,че единствено и само ще сваля ако не ям или по някой плод само.Ми аз хляб и сладко рядко вкусвам (откакто съм бременна),единствено Бонус който ми влияе чудесно на стомаха,а за сладко само шоколад може да ме съблазни,но не си позволявам.Какво да правя незнам #Cussing out Сега като ида в карая на месеца онази пак ще ме навика на консултацията,а вече и моите нерви не издържат.......
talyy,мерси мила Hug Няма страшно все ще има някой който да се погрижи,пък и до моето раждане има тоооооооолкова време,че края му се не вижда Mr. Green Crazy

Хайде чао засега и се пазете Hug

# 22
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен,
нямаше ме две седмици, а вие сте изписали толкова много че няма прочитане.Коментирахте ли вече кога ще започвате с покупките за бебо или????

# 23
Привет момичета кокичета  Hug
Признавам си отдавна не съм се включвала, но се надявам да ми простите рачешкия мързел  Embarassed То не знам и от къде да започна и по коя тема да се включа. За присъствието на таткото на раждането - нашия няма нищо против, но не знаел как ще се държи, дали няма да разгърми докторята щот не може да ме гледа да се мъча и да ме боли. А и аз си представям как примерно може и да почна да го овиквам - ти ми причини това, ще те убия и т.н.  Joy  Joy шегувам се, това по филмите май само го дават. Мисля, че предпочитам самичка да съм, то и без друго за да допуснат татито искат да имаш избор на лекар, а аз смятам да го пропусна този разход.
Тsetseto, аз си изритах малкото пръстче на крака преди няколко дни и беше доооста гадничко, че посиня, че почна да кърви, гнои, наприятно. Взех си риванолов мехлем от аптеката и милото ме маза с него и компресче си правих и сега е доста по-добре. Ако искаш опитай  Peace
Дес, сподели за очния като го минеш как и какво, и задължитлно ли е?
Sladurka, стискам палци с майка ти всичко де е ок и без повече манипулации. А ти не се плаши толкова от операцията, не е страшно, а и бързо отминава и се забравя. Мисли повече за крайния резултат  baby_neutral
Като чета моренце, плаж,ващи, почиващи .... ииии как се размечтах... и аз искам, но не ми се полага на този етап. А и отпуска ще видя евентуално от около 1-ви октомври, ехее.....
Хубав и прохладен ден ви желая   bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 384
здравейте ,
мерят ли ви пулс като ходите на преглед?
аз имам една машинка за кръвно , която паказва и пулс и моя е 101 -не ми се вижда хич нормално..някой знае ли нещо..

# 25
  • Варна
  • Мнения: 448
Здравеите , първо да кажа че тая машинка ако е апарат за мерене на кръвно на китката , не й вярнай , и аз имам такъв от Германия ми го донесоха но е толкова фалшив че думи нямам !          Това бебче дето е било за октомври , много е бързало явно newsm78 , то и аз искам с планово секцио да си дръпна датата напред , но с около 15-20 дни , а тук за много време става въпрос !  Я да ви питам вие какво знаете за кафявата черта на корема ? Вярно ли е че когато я има се чака мома ? А колкото до покупките на мен преди месец на ЖК ми казаха момиче и аз като се втурнах да си пазарувам едни розови нещица и сега  от вчера -момче ! На кого да вярвам !!!!

# 26
  • Мнения: 804
Днес бях за първи път на запис на тоновете на бебчо. Всичко е наред. Толкова съм щастлива  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,
Днес от сутринта се размотавам по лекари. Бях на консултация, после водих каката на лекар, че имаме проблем с нощното пишкане.
Смърф и моят пулс е висок. По време на бременността обаче е нормално да се покачи. Аз имам този проблем още от преди забременяването и днес като ми правиха кардиограмата и отчете 95 и се разбрах с личната като родя да отида и да се види защо е така.
Леле, а като прочетох, че тази мама която е родила вече е с термин 2 дни преди моя и ми стана лошо...Надявам се наште бебчета да не бързат толкова много - поне да влезем в 9-ия месец и тогава да започват да се появяват.
Ами това е засега от мен   bouquet

# 28
  • Мнения: 324
Здравейте, момичета!
Ditta, желая ти щастлив и дълъг семеен живот! Наздраве!  cheers
smurf, и аз това щях да пиша, че тези апаратчета за китка са неточни, ако мериш с такъв. Майка ми има и ми мери мери пулса и кръвното от време на време. Моя пулс също е висок - 98-100. Хем много не вярвам на апарата, хем обаче само 10 стъпала да кача и сърцето ми ще изкочи  Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 614
Здравейте, момичета! Таман се дотъркалях от магазина с три торби покупки. Тази сутрин за пръв път се събудих оттекла цялата /досега само глезените ми се подуваха/, и рекох да отида да си купя сок от касис, пък се върнах с храна, все едно ще посрещам хайдушка дружина.  Хем си знам, че гладна не трябва да ходя да пазарувам....Сега съм натъпкала хладилника до козирката, пък съм сама и няма кой да го яде всичкото това ядене. Така че, ако има гладни, да заповядат на гости!  Laughing
Днес ще си имам много приятно занимание - ще правя списък с всичко, което ще ми трябва за   бебето. Сестра ми ме изкомандори да почвам, щото много приятели вече питали какво да купуват, и тя ще се занимава с разпращането на списъка и прочие. Много спорихме с нея за количката, понеже тя иска да я купува, но не иска в никакъв случай да е триколка. Пък аз точно такава на MAG England съм си харесала. Била виждала по улиците как се кълчат мами наляво и надясно и не могат да ги управляват по права линия и като се е запънала, не та не! Вика, като искаш триколка, купувай си количка сама. И аз кво да правя, съгласих се. Да купува каквото иска. Все пак е практичен човек, пък и естет, едва ли ще вземе нещо, дето няма да ми хареса или да е неудобно. А междувременно днес  ще си направя и списъка за родилното и като изляза в майчинство към 11-ти септември, почвам да зареждам лека-полека.
Дес, добре си си оправила зъбките. Аз тая работа я свърших в 3-4 месец, но пак започнаха да се появяват пробойни и са ми станали много болезнени венците между зъбите като се храня с нещо по-твърдо. За кървенето да не говорим.... но със зъболекарката ми се разбрахме да търпя до раждането и после да оправим каквото има. То после ще ми е само до това, ама и сега не искам да се подлагам на стресови манипулации.
Хайде пожелавам ви хубав ден и ако има нещо интересно ще пиша пак!  Hug


madchen, къде ти записваха тоновете и не е ли рано още? И въобще задължителни ли са тези неща?...По времето, когато сестра ми раждаше, нямаше такива работи  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт