Искам да помогна на приятелка!

  • 3 570
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 148
Малко със закъснение се включвам в темата, но го правя, защото ми е много близка. Моята бременност се реализира благодарение на екипа на д-р Явор Владимиров. В 4-ия месец при редовните кръвни изследвания се констатира завишена кръвна захар. По този повод д-р Владимиров ме насочи за консултации към д-р Катя Тодорова от МД (по-горе са дадени координатите й). При прегледа се установи, че имам и увеличена щитовидна жлеза. Предписа ми лечение и до края на бремеността си я посещавах 1 път месечно и правех специфични изследвания, назначени от нея. Благодарение на адекватната й намеса, сега, след много дълго чакане и 1 спонтанен аборт, съм щастлива мама на малка бебка. Така че, горещо препоръчвам тандема Владимиров - Тодорова. Наистина са перфектни специалисти. При Владмиров има много хора, но определено записването става за седмица напред. Сега, през лятото два месеца клиниката е в отпуск и не работи, затова са Ви записали за октомври. Просто през това време са били заети часовете за септември. По късно ще се нормализира графикът. Информацията ми е сравнително актуална. Бях пациентка на д-р Владимиров от началото на 2005 год. до юни 2007 год., когато се роди дъщеря ми. Успех!

# 16
  • Мнения: 7 716
Д-р Владимиров е добър специалист. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 063
Много благодаря момичета, моля се скоро да забременее,защото времето си тече ...

Общи условия

Активация на акаунт