Има ли на морето плаж със ситен пясък,без камъни и много хора,плитко....

  • 3 314
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Плажа на НСА между Равда и Несебър Peace чистичко е, имаше рибки даже във водата Simple Smile и не е пренаселено

# 16
  • София
  • Мнения: 545
Плажа на НСА между Равда и Несебър Peace чистичко е, имаше рибки даже във водата Simple Smile и не е пренаселено
Да бе да ... не е пренеселено, ако вали дъжд ... или след 1 ви септември ... иначе ми беше любим плаж  Hug

# 17
  • Мнения: 27 524
Плажа на НСА между Равда и Несебър Peace чистичко е, имаше рибки даже във водата Simple Smile и не е пренаселено

Но не е плитко и не е от най-чистите водата. А в момента изобщо даже.

Зависи и в кой момент ще попаднеш, ние ходихме на Силистар, плитко е, да, бистра вода, но уцелихме период на милиард щипалки, което беше доста досадно.

Още един глас за Албена  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
К-г Нестинарка - плитко и чисто, без много хора /поне средата на юли беше така/.
Китен - чисто заливче, с детска площадка и деца.

# 19
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Плажа на НСА между Равда и Несебър Peace чистичко е, имаше рибки даже във водата Simple Smile и не е пренаселено
Да бе да ... не е пренеселено, ако вали дъжд ... или след 1 ви септември ... иначе ми беше любим плаж  Hug

Миналата седмица бях там и беше спокойно, нямаше хора.....но да не изпадаме в излишни спорове Hug

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Плажа на Перла - северно от Приморско Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Има един естествено ограден от камъни, плитък плаж между Тюленово и Шабла. Ето тук се вижда размера му, в далечината е Шабленския фар. Диво и пусто наоколо, обикновено го посещават семейства с малки деца.

# 22
  • Мнения: 7 106
От всчки плажове, дето съм посещавала до сега, съм най-доволна от този на Албена и Дюни!

# 23
  • Мнения: 998
Плажа на Перла - северно от Приморско Peace
Peace
Само че и там имаше доста щипалки и често медузи. Също и рибки, но те не пречат Laughing

# 24
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
с най-добри спомени за такъв плаж останах от плажа с дюните на поморие-много е хубав/поне преди 4 години/

# 25
  • Мнения: 5 228
Плажът на ММЦ между Китен и Приморско.

# 26
  • Мнения: 1 426
има, ама вече не може да се ходи там, друсат глоби ако те хванат, защото е резерват - устието на р.Ропотамо, иначе Перла до резиденцията става

# 27
  • Мнения: 5 362
Плажът на Каваците е страхотен Peace

Peace

# 28
  • Мнения: 2 467
Плажа на къмпинг Градина. Отговаря точно.

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В нашата околия Албена и Слънчев ден са с описаните характеристики  Wink

 Да бе,на Слънчев ден хората са един върху друг,горките ми деца постоянно бяха овиквани и гледани на кръв. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт