извивачка за мигли

  • 11 809
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Ползвам от години и съм доволна.

# 31
  • Русе
  • Мнения: 659
Аз също съм ползвала, но не успвам много добре да ги извия моите много са дълги, а напослък и спирала не мога да ползвам, възпаляват ми се очите. Затова реших утре да ходя да си извивам миглите на козметик - ще споделя резултата Thinking

# 32
  • Мнения: 696
... също така и една на батерии, с която не се притискат мигите, а само се минават като със спирала.Тя неко ги нагрява и извива.


 Може ли да кажеш от къде е купувана и каква марка е?
от няколко месеца и аз ползвам такава и съм доволна особено като сложа спирала след това. на мен ми е подарък, но я има тук:
http://eyecurl.hit.bg/ Peace

Твоята същата ли е?

# 33
  • Мнения: 1 233
Извивам си миглите със съвсем обикновена "извивачка" от повече от 10 години и нямам никакви поражения. Отнема съвсем малко време - буквално секунди, особено ако ти е станало вече ежедневие. А ефектът е определено видим.  Peace
И аз така Peace

# 34
  • Мнения: 2 414
А на Ревлон извивачката има ли я по магазините? newsm78

# 35
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Преди години четох, как Линда Еванджелиста останала без мигли, ползвайки извивачка.

# 36
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Имам извивачка (май на Ланком), но рядко я ползвам... Извивам преди спиралата.

# 37
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
sl,мерси много,но надали в Бг мога да намеря тези продукти. #2gunfire Cry
Би трябвало да ги има по аптеките

моите мигли не окапаха от извива4ката...
Когато съм била при професионални гримьори(работе6ти заЛанком, Ив ссен Лоран...)  винаги са ми казвали 4е   мехни4ното третиране с извива4ка със или без нагряване изсто6тава миглите...  и 4е в момента има много добри спирали, кото постигат желания ефект.
Препоръ4аха ми да свалям спиралата с паму4н тампон напоен със специализиран препарат за разгримиране на о4и, по възможност те4ен двуфазен .С паму4ето  се докосват миглите и се и тамп4ето  леко се движи по  посока  на растежа миглите и никога с тоалетно млеко   движейки наляво и надясно.
аз не намирам кои знае каква разлика между двата на4ина.... ама знам ли?

# 38
  • Мнения: 583
sl,мерси много,но надали в Бг мога да намеря тези продукти. #2gunfire Cry
Би трябвало да ги има по аптеките

моите мигли не окапаха от извива4ката...
Когато съм била при професионални гримьори(работе6ти заЛанком, Ив ссен Лоран...)  винаги са ми казвали 4е   мехни4ното третиране с извива4ка със или без нагряване изсто6тава миглите...  и 4е в момента има много добри спирали, кото постигат желания ефект.

естествено-нали трябва да направят реклама на марката спирали, с която им е платено да работят. но според мен и използването на спирала само по себе си не е безобидно за миглите/да не говорим за очите/! Peace

# 39
  • Мнения: 57
никога не съм използвала - прилича ми на уред от инквизицията smile3508

# 40
  • Мнения: 624
Аз използвам този вариант
http://eyecurl.hit.bg/page4.html
за по-къси и прави мигли Peace
Използвам рядко,защото и рядко се гримирам,или по-точно слагам спирала.Не мога да се съглася,че само със спирала миглите ще станат супер,каквато и марка да е тя.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 2 354
моята е на Ревлон.
Ползвам е преди спиралата

# 42
  • Мнения: 36 039
имам, но не съм се сещала за нея от няколко години  Embarassed
от онези, които са като ножици

# 43
  • Варна
  • Мнения: 672
Никога не съм ползвала.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 289
Ежедневно ползвам. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт